Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кое да избера?  
Автор Пakocтничka (непознат )
Публикувано01.03.05 14:31



Здравейте
Имам финансова възможност да взема едно от тези апаратчета:







Понеже не разбирам, моля да ме посъветвате и да не ми препоръчвате по-скъпи защото нямам такава възможност


Редактирано от Пakocтничka на 01.03.05 14:36.



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор (-o-) (-o-)
Публикувано01.03.05 14:44



Бих ти казал, че и двете не са добър избор, но ако наистина си решила, че искаш да имаш цифров фотоапарат, поразходи се по магазините (Дейзи-то съм го виждал в Германос) и огледай, поискай да поснимаш и виж резултата. Обърни внимание и на и корпусите...
Аз лично клоня към Дейзи-то.



Тема Re: Кое да избера?нови [re: (-o-)]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано01.03.05 15:14



Благодаря за отговора и аз не мисля, че са добри....но толкова са ми въможностите за съжаление..

Чакам още мнения....



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор джъмбo (наивник)
Публикувано01.03.05 16:14



нито един не е добър, моя съвет е обърни се към лизингова компания или магазин позволяващ лизинг и си вземи камера на изплащане
примерно олимпус или самсунг
другите марки са по-скъпи
технополис и техномаркета имат лизингови системи също и германос
помисли по този въпрос




Тема Re: Кое да избера?нови [re: джъмбo]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано01.03.05 16:23



Не мога, защото не работя! Имам бебенце на което искам да правя домашни снимки, толкова ли са зле тези апаратчета....,че не стават да си снимам бебока



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор mim. (огнено)
Публикувано01.03.05 17:16



вземи си лентов апарат
за тази сума ще можеш да си позволиш нещо по-добро, а филмите ще можеш да сканираш когато имаш възможност
защото тези неща няма да се повторят втори път, детето ще порастне, а от лошия апарат ще имаш само "този сулует е моето сладко бебче"


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Кое да избера?нови [re: mim.]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано01.03.05 17:28



Мерси за съвета, но аз имам 3 обикновенни фотоапарата....затова сега искам да си взема един от тези апарати на които съм дала линкове



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор джъмбo (наивник)
Публикувано01.03.05 19:19



ами не си ги вземай
разликата между такъв и апарат в мобилен телефон е много малка....
тоест никакво качество
снимай на лентов по-добре




Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано04.03.05 18:41



По-добре си избери от тези:






Фуджитата имат хубави цветове, икономични са, недостаък е по-скъпата памет.
Аз лично ползвам такъв Пентакс и за домашни нужди е супер. Има въртящ дисплей, което е много удобно за снимане под всякакъв ъгъл.
Самсунг-ът пък снима видео със звук.
Всички изброени имат 3х оптично увеличение.
Не си струва да даваш пари за онези, дето си гледала, защото вярно, по-евтини са, ама и 200 лв не са малко пари и не си струва да ги харчиш и да се разочароваш после.



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор Пич (турбоаматьор!)
Публикувано05.03.05 16:38



Здрасти искам да ти кажа, че си си избрала най-неподходящите цифрови камери за тези пари.

Аз имам ето такъв Mutek D 35

и не прави много хубави снимки. На слънчево и светло време снимките са приемливи, но на закрито и особено на осветление в стая снимките са ужасни. Сьщо така всички снимки са много тъмни. Когато си го взех преди година и половина той беше най-добрият за парите си , но сега не е така.

Тук ти давам пример какво можеш да си да си вземеш горе долу за същите пари. Задължително е фотоапаратът, който купуваш да е със CCD-матрица!!!! Моят е с CMOS-матрица и именно на нея се дължат лошите снимки на по-лошо осветление. Забележи, че някои от фотоапаратите нямат оптичен зум, а цифровият не върши никаква работа. Аз лично бих си избрал HP-то - има 3-кратен оптичен зум и CCD матрица. За 250 лева е отлична покупка.









Успех!



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пич]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано07.03.05 14:11



Благодаря , много ми хареса предложението от гет.бг и ако не бях купила вече ,щях него да си взема.
Поръчах този апарат, надявам да не съм сбъркала много:



и тази карта към него 128 МВ:



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано08.03.05 19:44



Олимпуса го бива, да го ползваш със здраве



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Firebird]  
АвторShago (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 16:54



Апарата които си избрала е перфектен за твоите нужди. Искам само да допълния Че Дейзито не съм го виждал, обаче ако е от Българските Фото клип апарати, искам да кажа на всички по горе че си заслужава, мога да пратя снимки на всеки който пожелае от Фотоклип, Апарата има функци на МП3 плеер, веб камера, жалко е че за български апарат няма още оптичен зоом, Самсунг твърдо не(имат проблем с оптиката и се полу4ават бели петна при тъмни снимки). А това дето го разправяте че се доближавал до качеството на телефон с камера се бъркате жестоко, или имате в предвид 2.0 мегапиксела на Сони Ерексон който предполагам че цената му е над 1000 лв в БГ. Мюстека и той е боза. Абе хора защо Не зачитате българското в Крайна сметка много от снимката зависи и от този зад апарата. Ще пратя снимки на всеки който желае от бг - апарат. дайте и-мейл.

Доколкото до Пакостничката този апарат ще ти върши много хубава работа през следващите 5 години да не казвам и повече. И пак защо съветвате девойчето да си купува лентов. е Верно че една практика БХ20 ще направи вечно бебенцето , но ако девойчето разбираше как да го използва него щеше да си вземе и нямаше да поства въпрос за дигиталка тип "Скина от новия век" , пак и сегашния апарат може да го ползва на всякъде(дискотека, ресорант, с приятеля си, на улицата, дори в сма4кания трамвай или запрашнелия автобус(извинявам се ако не ползвате градски транспорт)). Ще завърша с това , че е хубаво след такъв постинг да се предлага и снимка от новия апарат, това може да обори всички у4астници. и да даде малка престава за нячинаищите.
Айде късмет за всички търсещи подобни апарати този е добра цена , ако може и да го намерите в пакет с медиийната карта промоционално сте спе4елили. За по дръзките предлагам PAYPAL E-bay. НО рискувате с гаранцията.

Късмет на всички и вечни весели моменти, ати пакоснице ако искаш да ти пратя снимки с Фотоклип на мойто беб4е само кажи.(и-мейл)



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Shago]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано10.03.05 15:49



Firebird благодаря ти

Shago,
аз вече направих няколко снимки с новия и има коренна разлика между него и снимките с българския фотоклип.Тука можеш да видиш разликата:





Първите албуми са с фотоклипа,а последния където бебчо е на 7 месеца са с новия апарат..Ето адрес на който можеш да пратиш снимки на твоя бебок: bebe777@abv.bg

Редактирано от Пakocтничka на 10.03.05 15:52.



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор dimex (познат?)
Публикувано10.03.05 18:43



Поздравления за избора. В пъти по-добре е от това към което се беше насочила първоначално.
Желая ти много щастливи моменти за запечатване



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Shago]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано10.03.05 22:50



Здравейте, аз съм пакостничката За сега съм много доволна от Олимпуса който взех, но все още го разучавамИма само две неща за които ме е малко яд, че ги няма. Едното е, че при записване на филмче, няма звук, а другото е, че нямам зарядно за батерии. Много бързо свършват, сега и това ще трябва да си купя

Чакам снимки на обещаният бебок искам да го видя

Ето любимата ми снимка направена с новият апарат:



Редактирано от Maлko_koтe на 10.03.05 22:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.