Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Супер ниски цени на цифрови апаратинови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.07.04 21:03





Какво ще кажете за тези цени? Не знам как вървят тези апарати в България и се чудя дали си заслужава да си го купя тук
какво ви е мнението?някой от тези апарати грабва ли окото (нека да е до 250 долара)



Тема Супер ниски цени !?нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторRagneroth (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 23:37



Az v momenta sum v Germania i tuk zenite moje da se kaje, 4e zenite na tezi stoki sa sustite kato pokazanite ot teb. Opredeleno sa pone malko po- niski otkolkoto v Bulgarija, i izbora e po- goljam... I to za ka4estwena stoka, sus dobro ime...



Тема Popravkaнови [re: Ragneroth]  
АвторRagneroth (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 00:19



Sorry, dadoh leko gre6na informazija (zastoto burzah predi malko...) Tezi zeni naistina sa superdobri, v DE sa gore- dolu sustite, malko po- wisoki, i to wuw Euro, a ne v $, ta sa si naprawo zna4itelno po- wisoki (po moja subektivna prezenka, ne go priemaite kato kriterii, towa si e moeto mnanie )
A v BG e dosta po- skupo da si wzeme6 takowa nesto, otkolkoto v Germania (Nawjarno zaradi tova, 4e oste ne sme v EU...) Moga da te posuwetwam da si wzeme6 njakoi Olympus (Nali ti e gornata graniza 250$- dobra graniza), sus 4MP matriza... kato za lubitelski zeli ste si superdovolen... Da ne e mnogo goljam, 4e da se 4udi6 kude da go zawre6, ama i da ne e supermaluk, 4e e sumnitelno dali sa uspeli da slojat dobra optika v malkata kutiika...
Az li4no bih se naso4il na:
Olympus Stylus 400
Olympus Camedia C-4000
Minolta Dimage S414

Interpolirane na matrizata za izkustweno dobawjane na powe4e to4ki (pixels), kakto i digitalen zoom (i lipswast opti4en) za men ne sa extri, a samo dokazatelstwo za marketingowata politika na njakoi firmi...



Тема Re: Popravkaнови [re: Ragneroth]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.07.04 01:24



Гледам много добри неща са казани за Olympus Camedia C-4000 в epinions.com
за мен дизайнът не е от значение-важно е качеството,а май с този фотоапарат то присъства. Аз нещо последно време се запалих по фотографията и този апарат има доста добри опции за ръчен контрол



Тема Camedia C-4000нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторRagneroth (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 10:23



A az otdavna sum zapalen po fotografijata i za men dizaina e bez nikakwo zna4enie, ta dori i razmera... Nai- wajnoto za men e ru4nija kontrol, zatova i wse oste polzwam stara ogledalno- reflexna tehnika (analogova fotografia ), zaradi pulnija ru4en kontrol... Camedia C-4000 e dobur izbor za ambizirani na4inae6ti fotografi. ... V Germania zenata i wurvi ot 220 do 290 Euro (po danni ot Internet...)



Тема Re: Супер ниски цени на цифрови апаратинови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.07.04 20:08



само да кажа,тъй като ме попитаха с бележка за това,че тези неща не могат да се поръчат в България-мисля,че са само за САЩ и Канада.Един приятел иска камера и се разбрахме аз да му я купя,а той само да ми даде парите



Тема Re: Супер ниски цени на цифрови апаратинови [re: [Matrix]Ghost]  
Авторlni (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 01:36



A kato vlizam v Bg tryabva li da si deklariram na granicata foto kamerata ili ne?
Ima li veroyatnost da mi bade poiskano da platya mito ?



Тема Re: Супер ниски цени на цифрови апаратинови [re: lni]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.07.04 07:09



Това се питам и аз... Чух,че има опция да ти върнат ДДС-то като напускаш щатите...след малко ще проверя в интернет дали има такова нещо



Тема Re: Popravkaнови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 07:35



C-4000 e mnogo svesten aparat - toi e poslednia ot legendarnata seriata na Oly s toia dizain. Ako svknesh s nego, vsaka druga digitalka ti se vijda sbutana. Ima 2 nedostataka - zooma mu e malko haltav, lesno blokira ako go natisnesh otpred i iska SM karti, koito hem sa skapi, hem sa max 128MB i ti triabvat pone 2.

Sega nov ne moje da se kupi ot nikade (daje v USA) za razumni pari, samo refurb, koito neiasno kakav shte ti se padne. Oly USA znam che prodavat v ebay direktno i mojesh da si vzemesh aprata za pod 200$.



Тема Re: Супер ниски цени на цифрови апаратинови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано23.07.04 07:41



Ако си минаваш границата с фотоапарата без опаковка, никой няма да ти каже и копче.
Ако си купил апарата от уебмагазин няма връщане на ДДС, защото интернет търговията в Щатите е освободена от ДДС и той не е начислен върху цената.

Купувайте български стоки
Искайте си касовите бележки



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.