Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Тема SOFTWARE за PHOTO CLIP сериятанови  
Автор LUMBERJACK (същия пацул)
Публикувано17.08.03 22:17



1. Някой правил ли е опити да ползва готов софтуер, освен месинджъри и комуникатори, който е правен за други марки и серии цифрови фотокамери и който да сработва с PHOTO CLIP?

2. Някой да е опитвал да пише собствен софтуер за PHOTO CLIP?

3. Някой да знае как да накарам DM334 да работи като фотоапарат, докато е включен през USB към компютъра? Това е стандартна възможност, която се поддържа от 4-5 апарата, с които досега съм работил, но за DM334 все още няма разработен такъв софтуер. Ако и вие сте се сблъскали с тази липса, кажете как се справихте?

Живеем твърде малко, за да си позволим лукса да не бъдем големи!


Тема Re: SOFTWARE за PHOTO CLIP серията [re: LUMBERJACK]  
Автор slavei (.....)
Публикувано17.08.03 22:44



извинявай за въпроса, но защо ти е да ползваш друг софруер?? какво печелиш??
а и фото клипа се продава с диск с драйвеи и има до колко знам някакъв менажер с които да си качваш мп3 и др .... не съм го чел с подробности



Тема Re: SOFTWARE за PHOTO CLIP сериятанови [re: slavei]  
Автор LUMBERJACK (същия пацул)
Публикувано19.08.03 02:10



Не, не, нямам това предвид.
В стремежа си да съм кратък, съм станал неясен.

Това, за което питам, е съпътстващ софтуер към комплектовката на някои камери. Той върви най-добре за камерата, с която се предлага, но в повечето случаи тръгва и с други устройства. По-конкретно имам предвид програми за web и LAN broadcasting, а също и прилагането в реално време на SmartBob. Това е софтуерно удвояване на кадрите при web камерите с цел да се избегне насичането. При обработка на запис (т. е. не в реално време) се ползва конвертор. Имам само една такава програмка, но при нея има все още много бъгове и не приема добре сигнала от източника - раздърпва го.

Питам за тези неща, защото имам камерата сравнително отскоро, а все още не съм преровил голяма част от софтуера за видеоразпръскване. А и не е лошо вместо отново да откривам Америка, просто да попитам има ли я на картата :)))

От камерата съм много доволен, въпреки претенциозните постинги в някои теми на този форум, според които едва ли не със сензор 3.34 трябва да се вади качество като от 5 мегапиксела :)))

Живеем твърде малко, за да си позволим лукса да не бъдем големи!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.