Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Е, това розовонови [re: Tanuco]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано05.07.03 14:21



откъде се е получило?


Не съм имала такъв случай. Снимах розово небе, получи се розово. Въобще нямам проблеми с цвета. С батериите - да.



Тема Re: Е, това розовонови [re: Scarlet]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано05.07.03 14:53



Незнам откъде се е получило
Просто така излезна на снимката.Небето не е светлосиньо а е розово.

Nil novi sub sole


Тема Re: Снимки "Компанията на масата"нови [re: Scarlet]  
Автор Skotowydec (disable:4786)
Публикувано05.07.03 15:40



Айде да върнем темата към фотографията :-)

Как се справяш с домашните куче и котка?

Кучето на баща ми е любвеобвилна глезла, която щом види, че някой й обръща внимание (примерно с фотоапарат) моментално става от живописната поза, в която се е настанила, и хуква към фотографа да я погали.

Котето на тъст ми, от друга страна, е проклетия, която при същата ситуация тръгва да си ходи, или мръдва, а при оскъдната домашна светлина това е фатално. Снимки тип "котето на килима" не стават хубави, трябва да си горе-долу на неговата височина, а тогава то е още по-истерично.



Тема Re: За всички, които са против PhotoClipнови [re: Galatea]  
Автор machine head (lazy)
Публикувано05.07.03 17:19



hodi se plisni malko s woda, da se sabudish i se koncentriraj malko:))



Тема От утре..нови [re: XC™]  
АвторBorovinka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 20:53



... разпродавам цялата техника и минавам на "Photoklip". Страшен апарат !
Благодаря, че ме светна !



Тема Re: От утре..нови [re: Borovinka]  
Автор papadok (непознат)
Публикувано05.07.03 22:27



Ей, Боровинка, късмет извади че го видя т'ва инфо да научиш к'ва техника произвеждаме ние в БГ



Тема Re: Виж как ми вдигна акциите!нови [re: Skotowydec]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано06.07.03 20:11



Значи толкова било трудно да се снимат котка и куче. Нямам специална методика, но ще ти обясня веднага. Куче и коте вкъщи не държа. Имаме лятна къща, нещо като вила, но по-голямо в много тих квартал. Кучето е там, вързано. Заради синджира, то стои кротко и дори вече се е научило да ми позира. Проблеми с него нямам.

Виж, котката наистина е малко по-трудна. Все мръдва в последния момент. Тъкмо я хвана в някаква хубава поза, и тя се извърта на някъде. Добре че е по-мързеливичка, все пак. Не споменах и че имам асистентка. Когато котетето започне много да шава, асистентката издебва да не я види татко и и го гушва. Аз щраквам и готово. А, също така котката много обича да се катери по столове и маси. Единственият случай, когато не я гоня да се махне е когато я щракам. Затова не ми е проблем че ми е много под нивото на апарата.





Тема Re: Апаратчета "PhotoClip".....и DM334 li ?нови [re: XC™]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 20:23



Значи само лоши отзиви !!! И за PhotoClip DM 334 ли се отнасят същите неща ? Интересно ми е някой който е правил поне една снимка с него да сподели нещо !!!



Тема Re: Апаратчета "PhotoClip".....и DM334 li ?нови [re: nik]  
Автор Skotowydec (disable:4786)
Публикувано06.07.03 21:20



Да, може ли някой да покаже снимки от тоя новия? CCD матрицата определено е крачка напред.

Само защо трябва да пишат "4 мегапиксела"...



Тема Re: Апаратчета "PhotoClip".....и DM334 li ?нови [re: Skotowydec]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 21:55



Абе.... те в "technical specifications " малко се поправят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.