Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хахахнови [re: opeldjia]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано04.06.03 16:04



аааахахаха

-----------



Тема Да бе точно този пе....да ни е модератор....мерси!нови [re: Zmeu]  
Авторniakakav (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 16:48



абе вие луди ли сте, този гауфон да е модератор, а? че по ценичен тип от този Варненец няма

аз предлагам някои по-умерен и с най-вече с акъл - примерна Борето или Бони..не че нямат другите акъл, ама не и Гената



Тема Re: Да бе точно този пе....да ни е модератор....мерси!нови [re: niakakav]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано04.06.03 17:11



По-полека, ти много насериозно я взе тази дискусия.

Купувайте български стоки
Искайте си касовите бележки


Тема Re: Да бе точно този пе....да ни е модератор....мерси!нови [re: niakakav]  
Автор Nikon F2 (******)
Публикувано04.06.03 22:10



Много си му е добре акъла на човека. И аз бих гласувал за него.
Да попитам само: Защо му е на този клуб модератор? Той отдавна е доказал, че се спрявя много добре и без? Чия е тази ненужна хрумка? Един външен модератор просто ще вземе здравето на клуба. Той и без това е на последни издихания. Искате съвсем ли да го лишите от живот?



Тема Re: Izberete si moderator!нови [re: Sev]  
Автор KRlSTOF (Vechno tyrsesht)
Публикувано04.06.03 22:58



Никои не напира да има модератор още повече и да гласуваме.
Какво означава "Изберете си модератор" Не искаме и това е видно.
И единствено " Sev" ни го натрапва.
Я стига с тези слабоумия...Какъв ще го дърви модератора тук ?



Тема Re: Izberete si moderator!нови [re: KRlSTOF]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано05.06.03 09:04



Аз съм да няма модератор.



Тема За какво е модератор???нови [re: Sev]  
Автор Gribo (Kotak)
Публикувано05.06.03 12:18



Тая идея се обсъждаше тука преди около година, преди всички да се изнесат в споттаун и тогава в клуба кипеше живот.
Аз тогава бях радетел на идеята за модератор, най-вече за да се цензурира гената, понеже беше грозна картинка :))) Сега като гледам кво е спокойно тука няма изобщо нужда от модератори, цензори и т.н.

Ако искате нещо по-добро, забранете нерегистрирани юзъри да пишат....така поне ще се ликвидират разните псувни от разни анонимници..

Мирния атом - във всеки дом!


Тема Re: За какво е модератор???нови [re: Gribo]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано05.06.03 12:28



Ами то в почти всички форуми можеш да пишеш само като си регистриран, а на дира всеки може да си пише.



Тема Браво, поздравлениянови [re: Sev]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано05.06.03 14:41



И отдавна им повтарях на клубарите, че такъв важен клуб не може да седи току така.
Определено тук са едни от най-големите противници на модерирането.. незнам защо, сигурно понеже са малко от по-старото поколение .. както и да е.
Защо не хвърлите едно око накъм клуб GSM? Там се модерира, точно по начина който ще бъде и тук.. нито се трие някой, нито му се променя мнението. Улеснението е че в първите две теми сме обхванали доста голяма база данни, която на вас ви е абсолютно необходима (1-ва тема) и тема за покупко-продажба - също адски ценна - вижте нашата тема колко бройки навъртя за нула време - което говори, че е търсена. При вас се получава същото, той като сме аналогични клубове.

Така, че аз също гласувам за модератор (който и да е той) с две ръце - бройте ми един глас за този с повечето...

Също така не е зле да си помислите за още един модератор.. както е при нас. - Така ще има по-голямо време което някой ще е онлайн и ще следи клуба, а пък и не последно - двамата ще се контролират един друг.

Успех колеги, скоро и аз ви ставам колега



Тема Re: Браво, поздравлениянови [re: Чepнorлaв]  
Автор BONl (познат)
Публикувано06.06.03 00:35



Модератор на какво бе ? Не виждате ли че тоя клуб е умрял отдавна. Всички сме в spottown и photo.cult.
Най интересното е че като гледам не може и да се възроди - станал е място за безплатни обяви.

ROCK'N'ROLL FOREVER !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.