Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 25.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема нова борса за фотографиянови  
Авторvs (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 15:34



Здравейте! В момента се попълва базата данни на нова БОРСА за фотография.
Наистина е прекрасно, че можем да показваме работите си на цял свят, но не е зле да можем и да ги продаваме, нали. Само с браво и потупване по рамото се живее, но трудно.
До 24 май, включването в базата данни е безплатно! След тази дата ще има минимално заплащане. Така че пишете на bhc@abv.bg сега.



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: vs]  
АвторKolio (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 15:58



vs,ne moje sas lafa "aide na maslinite".dai pove4e info....izob6to dai pove4e informazia...
a to ina4e sas lafa"aide 4e shte iztarvete dalaverata " neshto ne sam entusiaziran..
vse pak jelaia uspeh.....



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: Kolio]  
Авторvs (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 16:14



Коленце, с информация мога да те удавя. Номерът е, че тия дето ги каня официално са все такива дето я щракнат нещо тоя месец я не. А борсата дето я правим сега вече работи с вестници от цяла българия. Много сте ми странни! Те реват за снимки, вие ревете за откупки, а като ви предлоли нещо конкретно човек - дърпате се!
Я кажи нещо друго, че взех да се ядосвам



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: vs]  
Автор Nikon F1OO (jumbo)
Публикувано28.03.03 17:43



znachi pogledni linka po dolu tam mi e kachena poslednata izlojba ako precenish che imam podhodqshti neshta drasni edin red i shte se wklucha inache ne mi se shte da zaemam polezno mqsto na nqkoj po-kadyren




Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: vs]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано28.03.03 17:48



Много сте ми странни! Те реват за снимки, вие ревете за откупки, а като ви предлоли нещо конкретно човек - дърпате се!
Де го видя туй конкретното?
Я си препрочети постинга, несериозна работа!

-----------



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: Zmeu]  
Авторvs (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 18:07



По- сериозните работи можеш да ги научиш на по-сериозно място. Пиши на имейла и получаваш инфо. И ако искаш да си подготвен прегледай сайтовете за българска фотография, виж колко от тях продават и какво е движението по тях....



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: Nikon F1OO]  
Авторvs (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 18:11



Как да погледна, като точно твоите не се отварят! Мъчно ми е, но това е масово явление... Така е винаги, когато нещо се прави само за идеята. А сайта е много хубав.



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: vs]  
АвторXaBaTa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 18:33



Prosto wij
http://www.club-nikon.org/main/exibition.htm
a ne
http://jumbo.dir.bg/
za postinga na Nikon F1OO



Тема Ибах таз крива нива...нови [re: vs]  
Автор GenaDP (DivoPrase)
Публикувано28.03.03 23:03



Голяма работа се почва, ама е много тайно, та се предава информацията от мейл на мейл...

Бе я си направи един сайт, слежи една страничка с инфо, дай линк - може и да се фане някой балама... Ама тъй - НЕ ВЪРВИШ...



Тема Re: нова борса за фотографиянови [re: XaBaTa]  
Авторvs (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 10:28



Ти това отваряш ли го? Щото аз не мога....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.