Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема PhotoClipнови  
АвторKinKi (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 18:06



Zdr! Mn Iskam da si vzema nqkakyv digitalen photoaparat oba4e pari4kite mi sa mn malko ;o) (poznata istoriq nali) taka 4e mislq da si kupq PhotoClip. Mn mi haresa tova 4e e hem mp3 player hem photoaparat. Oba4e me symnqva 4e za tazi niska cena ka4estvoto na snimkite 6te e dobro, zatova se obry6tam kym tezi koito imat Photoclip da mi kajat dali si struva da si go kupq ili da sybiram o6te 2-3 godini pari :o) i da si kupq ot po-skupite.



Тема Re: PhotoClipнови [re: KinKi]  
Авторbobik (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 20:56



photoa[arata e dobur za nachinaeshti no e skup 369 lv si e dosata para. po dobre suberi poweche pari i si kupi neshto po dobro. Ako vse pak iskash evtin aparat - prodawam 1.3 Mp za 190 lv v garanciya



Тема Re: PhotoClipнови [re: KinKi]  
Автор divak (любопитен)
Публикувано27.01.03 09:57



Ако ти трябва mp3 player, купи го. Иначе можеш да си вземеш някой лентов апарат за около 100 лв., който ще е многократно по-качествен.
Photoclip-a е за тези които искат да имат играчка, а не да правят снимки (според мен де)



Тема Re: PhotoClipнови [re: KinKi]  
АвторTomasha (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 19:10



Hi,

аз съм с 2.1М ДМ2116, взет от Германос и мога да кажа че съм много доволен. С презаредими батериики доволно много снимки стават (ама се цакаш допълнително).......е и като сложиш и една карта...мамата си трака....ама си струва...

Както и да е......зависи за какво ти е........на мен ми върши работа, защото ми трябва снимките да ги пращам по поща на френдове......абе щракам за удоволствие....каките излизат....голите каки още пък по хубаво.........като цяло става, готино е апаратчето.....а като за Българско (поне така разправят) е супер



Тема Re: PhotoClip [re: KinKi]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано27.01.03 20:23



За цената си, апарата (PhC DM2100A) предлага доста добро качество на снимките. А доплнителните възможности са екстри към него.
Определено си заслужава

Усмихни се … Живота е Хубав



Тема Re: PhotoClipнови [re: Чo :)]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 20:35



Az si vzeh PhotoClip 1.3 i ne sym dovolna ot kachestvoto na snimkite.Ne sa jasni i svetkavicata e mnogo slaba.Predi tova imah Epsilon 1.3 i snimkite biaha dosta po-dobri i kato svetove i kato kontrast.



Тема Data?нови [re: KinKi]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 20:44



A kato ima data aparata...to kak mozhe da se izkara i na snimkite???
I drugoto,koeto ne mi haresva e,che kato nastroish aparata kakto iskash (format na snimka,kompresia i t.n.)-to sled kato go izkljuchish,toj si vryshta zavodskite nastrojki,koeto e mnogo neudobno.
Inache-diktofonyt e dosta dobyr....e,promenia mnogo glasa...taka,che sled tova nikoj ne mozhe da poznae,che si ti,no vazhnoto e da vyrshi rabota



Тема Re: Data?нови [re: GG]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано28.01.03 14:04



Дата и Час се отпечатват на двумегапикселния модел PhotoClip DM2100A.
Запазване на настойките (резолюция, компресия, светкавица и др.) също са предвидено в този модел
Полезна функция е например автоматично снимане през определено време
Има макро режим, в който прави снимки (от 15 см) с отличен фокус. Пододящ примерно за преснимане на документи и по-късното им разпознавне с OCR.

Усмихни се … Живота е Хубав



Тема Re: Data?нови [re: Чo :)]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 14:30



Ami za kakyv diavol togava ima v nastrojkite na photoClip 1.3 -data i chas!I tova sys ne zapazvaneto na nastrojkite e adski typo.Ama na site-a im -v harakteristikite na otdelnite modeli tezi neshta -nikyde ne sa posocheni -kato razliki mezhdu otdelnite modeli.Bulgarska rabota.



Тема Re: Data?нови [re: GG]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано28.01.03 15:57



ima data i chas za da mozhe da ia setne pravilno na file-tata, koito pravi. nikoi digitalen fotoaparat (koito az znam) ne slaga chas i data otgore na snimkata! kato iskash da vidish koga e pravena snimkata ili gledash datata na faila, ili gledash exif infoto, koeto se poddurzha ot po-novite digitalni aparati (ne znam za photoclip).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.