Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Тема Taka i ne poumnjahteнови  
АвторPULSAR (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 02:33



Blagodarja vi Kolegi,
Makar i da ne iskam da vi nari4am taka. Haresa mi podviga, koito njakoi ot vas
uspjaha da postignat, a imenno za poreden pat da dokazat, 4e v BG nikoga ne e
imalo i njama da ima fotografski obshtestva, naprotiv otivate vse po-nadolu i po-nadolu v kalta. Za poreden pat go dokazahte...
Nadjavam se njakoga da se poglednete otstrani (za zalost s njakoi ot vas imah ne6tastieto da se zapoznaja lichno) i da si se posmeete, NO UVI !!!
Vie ste po-PO_NAI, bjah zabravil, 4e naistina v tazi strana njama ostanali dobri fotografi, ostanali sa samo stari dardorkovci s ogromni ambizii stignali samo Sofija...
napravo mi stava zal za vas.....napravo mi e zal...
I vse pa njamam pravo da vi se surdja, Bulgarinat si e bulgarin, a vie po nikoi na4in ne se i opitvate da se promenite, dori i za malko. Za cjaloto tova vreme, oti6lo za bezmisleni sporove njakoivashi kolegi v 4uzbina napraviha dosta pari, nali vse za tova stava vapros, a?
Razo4arovan PULSAR!
Sram me e ot Vas
Spolai Vi!



Тема Dreme mi na onaja rabota...нови [re: PULSAR]  
Автор GenaDP (DivoPrase)
Публикувано20.01.03 02:54



...za PULSAR-skoto ti mnenie.

Vprochem, tuk, v BG, i to dazhe ne v Sf., a v provincijata, sum napravil sigurno poveche pari, otkolkoto si vizhdal nakup - tuj che ajde chupka, vuri da zarabotvash, vmesto da skimtish tudjava...

Apropo, kuv kolega si mi be, drislivetzo? Da beshe se registriral pone, che da vidim koj dupedavetz stoi zad toja nick...

Редактирано от GenaDP на 20.01.03 02:58.



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: PULSAR]  
Автор explorer (член)
Публикувано20.01.03 03:37



Аз пък така и не разбрах какво по-точно е предизвикало този изблик на негативизъм у тебе и какво е твоето разбиране за "фотографско общество". Повечето клубари тук май не сме професионалисти, ама не ми стана ясно от какво трябва да се срамуваме. А колкото до това, че някои били стигнали само до София, има и по зле - ей го на Гената например си седи у Варна.



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: PULSAR]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано20.01.03 10:55



Ъъ.. каква е целта на тая тема? Да ни отвориш очите на нас, грешниците, и да се плеснем по челата.. Яаа по-мъжката и не го вземайте толкоз насериозно!

-----------



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: PULSAR]  
Автор Levent Muncho (фукльо)
Публикувано20.01.03 13:00



Еми как да поумнеем, като такива като тебе не ни казват какво трябва да направим за да поумнеем, ами само ни викат, глей колко сте тъпи.
Айде сега, кажи ни конкретно какво да направим, че да не сме вече такива тъпаци, ами да достигнем малко поне от твойто ниво. Дай ни малко съвети, напътствия някакви, после ще сме ти благодарни.



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: PULSAR]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано20.01.03 15:16



толкос приказки и нищо не каза ... ставаш за депутат



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: outfaced]  
Автор Mиk (млад&зелен :))
Публикувано20.01.03 15:34



...mdaaa...tochno tova i az si pomislih. :))..
..Pulsarcho,prilichash mi na vodeshtata na "Iskreno i lichno"- mnogo shum i prikazki...a polza ot tova =0...
.............................................................



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: PULSAR]  
АвторSaturn (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 17:12



Nete znam koi si... a i neiskam... takiva kato teb sa sram za Bylgariq a ne takiva kato nas. Kakvo ni e glupavoto? Ti danebi da si golqm fotograf? Symnqvam se mnogo. Predpolagam che si edno malko i mnoogo kompleksirano choveche koeto samo sedi i zlobe... Nishto i takiva trqbva da ima zada pokazvame na decata kakvi da ne stavat... Naistina zashto ne pokajesh tvoq snimka zada te vidime kolko si "velik"...



Тема Re: Taka i ne poumnjahteнови [re: PULSAR]  
Авторkristof (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 11:15



Това е свободен клуб по интереси. На които му допада влиза тук, чете, или помества нещо. Щом не ти харесва не кликваи тук, а върви да пулсираш някъде другаде.



Тема Re: Taka i ne poumnjahte [re: kristof]  
Автор bobik (непознат )
Публикувано21.01.03 12:18



Кво му се връзвате на тоя мен?
Снощи гаджето не му пуснало и са фотографите са му виновни.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.