Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 30.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Тема Възможности за творчески престой в САЩ  
Автор SEAGULL (ФОТОЛИТЕРАТУРА)
Публикувано09.07.02 21:35



Възможности за фотографи за престой в САЩ



Вашата тъмна стаичка в мреж@т@...

Тема Чавко ТЪПА!нови [re: SEAGULL]  
Автор GenaDP (DivoPrase)
Публикувано09.07.02 23:25



Преди да поместиш поредната дивотия в малоумния си сайт, да беше си дал малко зор да видиш кво казват по въпроса самите организатори...

За VCCA във fotopazar.hit.bg пише следното:
Творческият престой е с продължителност от две седмици до два месеца, като всички разходи се покриват от центъра.


Да, ама организаторите са на друго мнение по въпроса - The actual cost of a residency at the Virginia Center is $85 per day per Fellow. The standard suggested daily fee is $30. Reductions of the $30 fee are granted when a true need is indicated. Participating Fellows are responsible for all transportation.





Тема Re: Чавко ТЪПА!нови [re: GenaDP]  
Автор SEAGULL (ФОТОЛИТЕРАТУРА)
Публикувано10.07.02 00:30



Драги ми смехурко,
май е по-добре ти преди да отправиш поредното си комплесарско изказване да си направиш труда по-подробно да прочетеш всичко! Това което ти цитираш от сайта е малка част от написаното:
The actual cost of a residency at the Virginia Center is $85 per day per Fellow. The standard suggested daily fee is $30. Reductions of the $30 fee are granted when a true need is indicated.
Като пропускаш следното:
Artists are accepted at the VCCA without consideration for their finances. However, everyone who can is expected to contribute his or her fair share to support the operations. като след това следва текста който ти цитираш.
И така идеята на организаторите е да допуснат до VCCA само участници които отговарят на критериите им, след преглед на тяхната автобиография, представени творби и попълване на Fellowship Aplication :
(

или ).
Следва да се заплати само 20 US$ за обработка на заявлението, а текста който ти цитираш се отнася за неодобрените кандидати които имат желание въпреки всичко да се включат в програмата.
За всички одобрени таксите се поемат от VCCA.
И накрая ако имаш някакъв проблем или нещо не ти харесва сподели с всички или с психоаналитик, но го прави по подобаващ начин и се научи да бъдеш обективен и конструктивен.
Уважавам споровете но не и в този стил, затова бъди здрав и уважавай другите.

С Уважение:Славко Тодоров


Вашата тъмна стаичка в мреж@т@...

Тема Добиче малоумно,нови [re: SEAGULL]  
Автор GenaDP (DivoPrase)
Публикувано10.07.02 00:59



хем си тъпо, хем си и нагло...

Ей кво пише във Fellowship Application-a, който си посочил:

We request a voluntery payment of $30 per day. If you are requesting a daily fee of less than $30, please note special circumstances below.

Таквиз деветини, дето одобрените не плащат, са плод на болното ти въображение или рожба на лъжливата ти душица; пък и свидетелства на безхаберието ти има достатъчно на сайта ти, и тук четящите сигурно са се запознали с поне част от безценните ти творения, като напр.: CANON EOS-1D бие всички рекорди в своя клас благодарение на здравия си корпус от магнезиева сплав, изумителната си скорост, финното си управление и богатия си набор от опции за потрбителска настройка. Никел-кадмиевата му батерия е с висок капацитет, обективът му е супер широкоъгален, а снимките, които прави, почти не отстъпват по качество на тези, направени с фотоапарат с филм.

Че си дръвник - дръвник си, ама що смяташ хората, които ти го казват, че имат някакъв проблем? Проблема е лично твой и се нарича тъпотия...

Ами че ти, търгаш нещастен, не се научи даже да си описваш предлаганата стока като хората - къв е тоз Юпитер 9, дето го предлагаш? На ква резба - М42 или М39? Ако се съди по казаното - "за Зенит и Практика", значи е на М42. Ама на снимката е показан обектив на М39, и то за телеметричен апарат (Зорки, ФЕД и т.н.) Та за какво точно искаш тея 45 лв.?

Конструктивно бих ти оскубал перушината, ама не си ми под ръка, тъй че ще се огранича с една тежка майна, поне засега.

Редактирано от GenaDP на 10.07.02 03:53.



Тема Re: Добиче малоумно,нови [re: GenaDP]  
Автор BONl (познат)
Публикувано10.07.02 10:47



Абе добре го е казал човека за супер широкоъгълния обектив.За този апарат понеже няма обектив ,а се продава само тяло ,наистина може да се каже че е със супер широкоъгълен обектив.Фокусно разстояние = 0....
Ама това още ли стои там бе,не са ли го оправили.Аз го четох преди 2 месеца.



Тема Хе!нови [re: BONl]  
Автор GenaDP (DivoPrase)
Публикувано10.07.02 12:47



Аз ви разправям, че пернатото е малоумно, ама вий не слушате...

А най ме кефи, как окачествява нападките ми като "комплексарски". Ми комплексиран съм, как няма да съм комплексиран - зер с таквиз идиоти не е ясно как и до туй дередже сме я добутали... Отиваш в пощата - тъпа служителка не може да ти обработи пратката, отиваш в банката - дваж по-тъпа нейна интелектуална сродница те гледа кат' теле и осира пейзажа, отиваш нейде другаде - пак дебили се разпореждат... А за капак и тука тоя не си седи при сайта да лови балъци, ами иде тука да си рекламира безхаберното творение.

Мале, ще го оскубя, малеййй, ще му накъсам перушината....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.