Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.23 12:43



Мисля, че това го изяснихме още вчера!
Никой не оперира за тези спазми бре


Нито предписва антидепресанти...и т.н. специфични такива лекарства

Я ела на себе си, ако няма къде да идеш молим ти се



Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.23 12:50



Никой неже длъжен да ти посочва специалист!
Отиваш на джипито ти. Тя или той ще ти даде указания. Ако не отваряш нета и си избираш специалист. Елементарно!

Невролозите са доста заети, да знаеш и с направление по каса може и месец да мине, докато се вредиш.

Ако се запишеш на платен прием, може и по-бързо да стане.
Но започни прегледа с невролог! Той ще прецени дали да идеш и на стоматолог.

Препоръчвам ти болница Доверие в Овча купел все пак! Винаги сме били много доволни от тях! Има и къде свободно да се паркира! Рахат е! При акдемиите и в Токуда е ужас ако си с кола! Успех!



Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано02.06.23 13:41



Абе при кого? Колко дни тук ръчкаш, колко хора ти отговориха. Ама гаранции да има, ама антидепресанти не искал, ама... сърби-боли драго ми е.

Отивай на най.близкия невролог, аз бих ти препоръчала, където съм ходила, но проверих

.

Отивай където има свободен час, където ти е удобно, на първо време, пък ще видиш как вървят нещата.

Ся, ще се назландисваш, че условия, че гаранции.... мен като ме болеше целия десен крак, пък като кашлял кат магаре-където имаше първо час-там отидох. Щом дириш кусури и уловия, не си толко зле. Излез прекопай градинката пред къщата, блока, в някой парк... ще ти мине.



Тема Re:нови [re: pravil_nick]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано02.06.23 13:42



Изръшка де що имаше лекар. Накрая се оказа някакъв проблем със зъбите. Оправи го и всичко се възстанови. Невероятно, но факт.


Преди 20-ина години минах по този път. Като се започна с Т-37.2-3, гадно ми, влача се. де що имаше лекари изръчкахме, мъжът ми тогава практикуващ лекар беше, що колеги "ми се изредиха" да ми намерят проблема. Нищо, здрава като бик. И дойде ред на стоматолог. Панорамна снимка и хоп, скочи зайчето : фокална инфекция на зъб, който нито ме болеше, нито някога ме е болял, нито имаше интервенции върху него.

И така. Мина и замина и това.

И на мен не ми се вярваше.



Тема Re:нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.06.23 14:09



А, добре, идната сряда, като си дойда в сф, ще отида, само да не стане като в тоя виц:

- Вие как се казвате?
- Петър Велики.
- При нас има специално отделение само за императори, ще се чувствате много добре!
- Аз не съм император!
- А кой Петър Велики сте тогава?
- Крайцерът.


:))





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано02.06.23 14:20



Значи, винаги ще си казваш истината :

При психиатъра: - И защо на всички казвате, че сте Наполеон, а на мен казвате, че сте Сталин? - Докторе, никога не бих си позволил да ви излъжа!
Само че, ти не си за психиатър, а за невролог и за мързелог, но няма такава специалност в медицината



Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.06.23 14:25



Гаранции от вида "ако изгаряш повече калории, отколкото приемаш, гарантирано ще загубиш тегло". Освен това до момента не са посочени специалисти, а специалности.

Неврологията е обширен дял от медицината. Докато не се открие причината за тези конвулсии, а вариантите са няколко, няма как да ти гарантират бързо и тотално излекуване. Във всеки случай, сам си разбрал, че само с "пий магнезий и ще се оправиш" не става. Ама много си ми чуден - невролозите специализират с години, Саксън е специализирала друго и най-коректно те насочва към определени специалисти, вместо да те успива с с голи обещания, ти пак - дай, та дай гаранции.
Ако каже "не мога да ти дам", докато си жив ли ще ги влачиш тези гърчове? Само преди ден обясняваше тук най-компетентно, че туй било неизлечим тетанус, щото така си наумил. Сега чакаш наготово диагнози и гаранции по нета.

Не са ти посочени имена на конкретни специалисти, защото не си попитал за имена. Дори не беше прочел към какви специалисти да се обърнеш.



Тема Re:нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.06.23 14:41



Благодаря ти за препоръката. В тази болница Доверие може ли да се ходи с направление, и ако не, според теб колко пари ще трябва да си приготвя за една консултация?





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано02.06.23 14:43



Не е лошо да попиташ и с кой крак да прекрачиш прага.
Ех, момко...



Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.23 14:47



В доверие може и с направление. Съпругът там ходи на съдов хирург с направление. Когато е с направление се плаща само товаа по закон, не знам колко е в момента...около 3-4лв.

На частно ако ходиш е сигурно 50лв. със сигурност, може и повече...не знам. Свържи се с рецепцията им и питай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.