Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор 2biri ()
Публикувано31.05.23 22:29



Въртиш, сучеш - да е по-леко. Ако може и добре платено. Ако може - и да не почваш.

Ставай и се хващай за работа - каквато и да е. Психосоматиките ще изчезнат след време. Ти просто си лешперил много дълго и сега ще се обаждат глава, гъз, кръст - само да не работиш.

Планове за другия месец, другата година са несериозни. Има 120 работи, които можеш да започнеш от петък - след 2 дни. Успоредно ще си изкараш курсовете.



Тема Re: Аз пък...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано31.05.23 22:40



За какво ми е такова направление?





Тема Re: Аз пък...нови [re: 2biri]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано31.05.23 22:50



Ти си кат една моя блкзка.
Аз, с тежък пристъп, не мога да дишам, да не дава бог да се случи някому, водят ме до тоалетната даже.
И тя пристига.
И кат тебе, да не повтарям.
Да, ма в един момент подбелвам очи, положението става критично.

Идват от поликлиниката, на 5 метра от нас, праскат ми високи дози урбазон, за да мога да. дишам.

Тъй че кротко с акълите.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Аз пък...нови [re: tartarianeyes]  
Автор 2biri ()
Публикувано31.05.23 23:40



Майка и сестра астматички. Винаги са били пълноценни работещи. Пристъп - минава бързо. Имат си лекарства. Страшен пристъп - 3 дни болнични. Ако е много зле - има трудоустрояване. Никой не е длъжен да ти върши работата, ако редовно стигаш до критично положение и не можеш. Еднократно е друго.

Аз имам 3 човека, на които основно разчитам. Единият е с аритмия и с чести болнични в момента, две са с деца (боледуват, ясно). Ако и те се кляфнат с пристъпи - не мога сама всичко. Физически не ми е възможно. Ако някой зачести с невъзможността, ще трябва да се разделим. Щото аз втора глава и трети крак нямам. Да, не е честно, но и работата трябва да върви.

Нюкът има 105 причини досега да не работи. Ако е толкова труден, няма смисъл да си вади разрешителни.



Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано01.06.23 11:40



Нюк, това е неврологичен проблем. Не е това, което си мислиш.
Личната ще те прати на невролог.



Тема Re: Аз пък...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано01.06.23 14:07



Ами тогава ще отида при нея само за ваксина. Ако ще ме зарибяват да се друсам с всякаквите там ЦНС депресанти и антиконвулсанти, учтиво ще откажа, предпочитам да си изтърпявам агонията по веднъж на няколко години, отколкото да ме превърнат в ходещо зомби.





Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано01.06.23 17:31



Ваксината няма нищо общо с другото.

Съпругът ми на 2 пъти получава подобна криза като твоята. Едната бе преди 2010-та, другата преди около 5-6 години. За първи път видях подобно нещо. Той дори получи и нещо като твърдо подуване отстрани на челюстта, явно стягане на мускулите. Не можеше да си затвори устата и адска болка до сълзи. Вторият път това се получи десетина дни след канско вадене на мъдрец...не знаем от стрес ли беше от друго ли...

Не е ходил на лекар след кризите. Но бая се беше уплашил.
Явно това са някакви мускулни спазми, тип крампи.

Не съм се запознавала подробно с нещата, но е локално неврологично.
Това мога да споделя по въпроса





Тема Re: Аз пък...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано01.06.23 18:29



Да, точно такова, не можеш да си затвориш устата и адска болка до сълзи. В моя случай челюстта се отваря докрай и надясно и даже и езикът излиза. Страшно е, отвън изглежда все едно човекът е обезумял, мъчението е неописуемо. Ще споделя с личната лекара, пък ще видим какво ще каже, но аз днес разговарях с роднината с камионите и той каза септември да се готвя за стягане на багажа, а прочетох, че антиконвулсантите влошават способността за шофиране и изобщо, че човек не бива да управлява автомобил под тяхното въздействие.

Благодаря ти, че сподели. Ако не друго, поне знам, че не се случва само на мен, това като че ли донякъде утешава.





Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.06.23 18:40



кажи на мама и тати да те заведат на лекар, при такива занемарени и нелекувани симптоми къв багаж стягаш?
на някой будала роднина ли ще те натресат да му бере гайлето на чуждото нефелно отроче!



Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано01.06.23 18:46



Споко! Не се мре от това, но си пий всеки ден магнезии и невробекс и въобще по-спокойно!

Съветът ми е да не вземаш никакви лекарства, които нарушават концентрацията за шофиране.

Яж там банани, варени яйца, риба...рибено масло обезателно за омега 3 добавка...абе да има основно магнезии и вит.Б в храните. И всеки ден по лъжичка майната му


И без паника, моля




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.