Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.01.23 23:30



Първо, първият документ е текст с препоръчителен характер. Никъде няма думата “забранява се”.

Второ - ако ще ми вадиш Джамбазки - не си прави труда. Историята познава далеч по-големи фашаги.



Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.01.23 23:43



първият документ е текст с препоръчителен характер.

Повърхностно, повърхностно…

Говорехме с теб за бъдещето, нали? Те и джендърите са “препоръчителни”, но много скоро ще ни ПРИНУДЯТ да подпишем Истанбулската конвенция. Бас. И тази “препоръка” ще стане факт.

А Джамбазки може да е “фашага”, но обсъжда ТОЧНО този казус с обръщенията, което означава, че е вярно и се коментира. НаучИ се да извличаш фактите и от устате на фашагите.

Почва се със забрана да се казва РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО. Това НЕ Е ПРЕПОРЪКА.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.01.23 23:49



Ама ти чела ли си конвенцията? Щото аз да, и нищо лошо или извънземно не пише в нея.

Сега ще ти дам един пример, за да разбереш как “тиктакат” тия хора. Лятото един момък осъди Дойче бан, защото на сайтът им зс покупка на билети имало единствено “мъж” или “жена”, пък той не се чувствал нито едното. Съответно съдът му дава право да се чувства както си иска, осъжда Дойче бан да му заплати 1020 евро морални щети и до 01.01.2023 да обнови сайтът си, включвайки “diverse“ като други. Слушам по радиото, докато пътувам към офиса. Паркирам и ще се счупя от смях. Качвам се горе, и разправям на колежката, 30 годишна баварка. И казвам “ти представяш ли си?? И по-лошото не са 1000-та евро обезщетение, проблемът е, че създава прецедент” и тамън да добавя “към който могат да се присъединят и други откачалки” и тя “ами, правилно!! То и аз не съм всеки ден жена, ама за да не си обърквам не ви карам да се обръщате към мен различно от “Фрау”…

Та.. те са си такива хората.



Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.01.23 23:52



Щото аз да, и нищо лошо или извънземно не пише в нея.

Ти вече доказа няколко пъти, че не умееш да четеш между редовете.

Може би е от професията ти.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема а железницата защо изобщо пита за пол?нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.01.23 23:54



защо изобщо тоя въпрос е там?



Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.01.23 23:52



Ама, чакай да се разберем - ако четеш нормативен документ четенето между редовете е абсурд. Разпоредбите са разписани като такива, точно защото следва да се следват съобразно написаното.

Със сигурност е от професията.





Тема Re: а железницата защо изобщо пита за пол?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.01.23 23:56



Защото като си резервираш билет се отпечатва “г-н” или “г-жа”, на базата на тази отметка.

Без майтап, в един от офисите, където работех, една колежка, беше ми дружка, баварка, 10 години по-голяма от мен. И ми вика един следобяд “Парватче, искам да си пускам кандидатури по Ксинг-а (рова е немския ЛинкедИн), сма там пише “m/w/d“. И ти понеже по-скоро си била на пазара на труда - това „d“ за deutsche ли е?” За викам “не, за “други” и тя “ма, как така за други”, и аз “ми, знаеш, ако не е мъж или жена”. И тя “оф, тая мода .. натикаха тая глупост навсякъде”.



Та, може би е въпрос и на поколение ..



Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.01.23 00:03





ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: а железницата защо изобщо пита за пол?нови [re: parvaty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.01.23 00:02



Без майтап, в един от офисите, където работех, една колежка, беше ми дружка, баварка, 10 години по-голяма от мен. И ми вика един следобяд “Парватче, искам да си пускам кандидатури по Ксинг-а (рова е немския ЛинкедИн), сма там пише “m/w/d“. И ти понеже по-скоро си била на пазара на труда - това „d“ за deutsche ли е?” За викам “не, за “други” и тя “ма, как така за други”, и аз “ми, знаеш, ако не е мъж или жена”. И тя “оф, тая мода .. натикаха тая глупост навсякъде”.

Сетих се за вица с арабина!



На летището, разговор между арабина и служителка на летището:
- Sex?
- Yes, every day!
- No, male or female?
- Male and female, does not matter. Sometimes - camel.
- Oh, my, isn't that hostile!?
- Horse style, doggie style - any style!
- Oh, dear!
- No, no deer - deer run too fast!


Редактирано от Naki на 28.01.23 00:00.



Тема Re: а железницата защо изобщо пита за пол?нови [re: Naki]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.01.23 00:12



много е готин тоя виц.. малко мине набор, ама още си става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.