Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: може, ама те не гледат нищонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.01.23 00:45



Предполагам.
Това е Америка, та било то и в Калифорния.



Тема Re: щото е на път, а за носенето се плащанови [re: parvaty]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.01.23 00:50



Не са много хората там които знаят какво е да няма къде да паркираш :)



Тема Re: щото е на път, а за носенето се плащанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.01.23 00:54



Е предполагам .. гледам само по филмите, колко е голямо и широко там .. мислила съм по темата , тази свобода какво ти дава..

В Европа определено е по-тясно. Някои казват даже, че едно паркомясто в Мюнхен струва месечно заплатата на един служител среден клас.. и е вярно, затова и няма много заведения с паркинг пред тях.

Мюнхен е много красив .. обаче безумно скъп.



Тема Re: еуементарно, бар код, не можеш да го сканираш 2 пънови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор 741 ()
Публикувано28.01.23 06:58



Някои билети не са обвързани с конкретен влак. Можеш да слезеш и после да продължиш със следващия. Съответно трябва да може да се сканира повече от веднъж. Има билети важат за целия ден за всички влакове, може да го ползваш неограничено, няма как това да е анонимно. На такъв билет даже и от автомат да го вземеш, сам си пишеш името преди да се качиш на влака, иначе ненадписан е невалиден и могат да те глобят.

Въобще, досега нямам случай да съм взел онлайн анонимен билет за пътуване, не само в Германия. Много рядко са ми искали лична или банкова карта за проверка на името, но по принцип си запазват правото да го правят.



Тема То и сега е така, и то открай време...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.01.23 09:21



Или поне частично. Няма какво толкова да въвеждат тук. Напр. аз се обръщам към моя зъболекар с д-р Фамилия, а не с г-н Име... Не дай боже да се обърна към него с прякор, директно ще ме изгони.





Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: parvaty]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано28.01.23 15:56



Преди време се разговорих с един човек, който зареждаше такава кола. Шевролет от малките. Купил я чрез мрежата. От електронен магазин, тъй като вече не внасяли американците такива коли в Европа. Излезе, че София - Морето не става с едно зареждане. Между тях има зареждачки само във В.Търново.
Колкото до екологичността, самите коли са екологични, но до производството им и до електрическата енерги - не знам.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: Thenewold]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.01.23 15:57



То и автомобилите с ДВГ са екологични.
Само двигателите им не са.





Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: Thenewold]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.01.23 16:21



Точно в/при производството им замърсяват в ПЪТИ повече спрямо при производството на коли с ДВГ.


Демек, леко се обезсмисля по-малката вредност на ел-колите при ползване.

За потенциално милионите неработещи батерии, де не е ясно какво ще ги правим да не говорим!




Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.01.23 16:27



Точно в/при производството им замърсяват в ПЪТИ повече спрямо при производството на коли с ДВГ.
Демек, леко се обезсмисля по-малката вредност на ел-колите при ползване.


Не те ли впечатлява несъразмерността между двете болднати думи?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Клиентите виновни (наем коли)нови [re: Naki]  
Автор 741 ()
Публикувано28.01.23 16:36



За потенциално милионите неработещи батерии, де не е ясно какво ще ги правим да не говорим!

Една от първобитните технологии е изгаряне в пещ и после пепелта се третира по същия начин като извлеченото от находището, с разликата, че литият е на порядъци повече в сравнение с оригиналната суровина. Има естествено стремеж освен лития да извличат и от останалото, но дори и с тая допотопна технология, планини от стари батерии няма да има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.