Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Не бе аз само едно ти казвамнови [re: Metropolis]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 21:25



Путя. Толкоз.
Аз така на 7 години действах.
В Бог - вярвам, ама ако се заговорим за бог - за теб, я ще съм неверник, я там някакъв еретик.
В отечеството - вярвам, тук съм, не съм забегнал.
Само едно указвах - дай да уважаваме останалите. И Байдън и Путин. Можем да не ги харесваме, можем, да ги мразим, ама - Путя - или от сорта - не помага на никого с нищо, освен да покажеш безсилната си злоба.

Bеer? Mоre?




Тема Re: М даанови [re: Albena l]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 21:30



Ми начи ептен не си българка.
Никви проблеми. Имаш правото, да се бориш за благото на Румъния.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не бе аз само едно ти казвамнови [re: bira_more]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.09.22 21:43



Нещо си се объркал. Злоба към никого не изпитвам. Критичното ми отношение към обществени личности няма общо дори с пренебрежение. Обществените личности за мен просто не са идоли. Отношението ми към някой политик или дори държавник, няма никакво отношение към руският народ, американците или други народи. Ти да не си му роднина на Путин та толкова лично го приемаш?



Редактирано от Metropolis на 30.09.22 21:44.



Тема Re: Не бе аз само едно ти казвамнови [re: Metropolis]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 21:59



Не бе не го приемам лично. Просто нали ти казвам, напомни ми детството.
Когато - бесен, слаб, неможещ нищо да направи на някого, и почва там да му криви име или каквото там.
Няма проблем, действай си както си знаеш. Само ти казвам, поне на мен какво впечатление ми прави - като 7 годишен юнак, в безсилна злоба срещу някой там 15 годишен, и понеже нищо не може да направи, дай поне да му изкриви името, или да се изгъбарка с него.
Бил съм 7 годишен, помня. И ти сега ми припомни детството.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За кого да гласувам?нови [re: tartarianeyes]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 22:05



Чакай сега. Ако аз искам да ти кажа нещо обидно за теб, не ти трябва да дойдеш при мен за да ти го кажа.
Дали е в бункер, дали е в атомна подводница, дали е в космоса - недостигаем е за теб. И понеже нищо не можеш да мяцнеш - Путя.
И понеже, нищо не можеш да направиш - той, да ти дойде на крака, та ти да му речнеш Путя.
Те, виж как са действали Сталин и Хитлер.
Хитлер е искал да каже нещо на Сталин, ама не е успял, и Сталин отива и му казва!
Ама ти Путя - и той да ти дойде на прага, та ти да не се презориш, и да му го кажеш.

Bеer? Mоre?




Тема М дааанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 22:08



Явно и ти ги незнаеш гъбите.
Иначе - берат се гъби, и докат се печат за мезе - бира, и квот там има.
А ужаса е че баш по време - правилното, за бране на гъби - и у Калиста няма да продават алкохол.
С надеждата, че от ужасното настояще - липсваща бира - ще се прецакаш да отидеш да гласуваш за някого.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не бе аз само едно ти казвамнови [re: bira_more]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.09.22 22:12



Ами твое право си е да си мислиш каквото искаш за мен, не ми пречи. А мое право е да пиша каквото мисля за обществените личности.

Редактирано от Metropolis на 30.09.22 22:10.



Тема Re: За кого да гласувам?нови [re: bira_more]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.09.22 22:19



Разбрахме, "Путя" не става.. "Путлер" по-добре ли е!?



Когато беше още популярна тенисистката "Курникова", имаше лаф, че са им сбъркани имената - трябва тя да е "Путникова", а той - "Курин".

А пък майка ми, която явно и тя не го харесва му вика "Путькин".


Редактирано от Naki на 30.09.22 22:18.



Тема Re: Не бе аз само едно ти казвамнови [re: Metropolis]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 22:23



Така е.
Умните хора са благодарни на обратната връзка за своето мнение.
Например, аз съм ти благодарен, за обратната връзка за твоето мнение за моето мнение за твоето мнение.
А другите - продължават да се ебавичкат с имената, от безсилна злоба.
ПП
Не съм особено умен, ако бях умен, нямаше да ти отговарям, защото е явно че не си разбрал, какво точно показва ебавичкане с име.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За кого да гласувам?нови [re: Naki]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.22 22:27



Ми нали това казвам.
Като дете - там нейде на 7 години - имах си различни врагове.
Някои от тях, дори не знаеха за моето съществуване - и на много повече години от мен.
И аз така - кълчех им имената.
Щото то ся, врага, дори не подозира за твоето съществуване.
А ти дори да искаш - както се казваше на войнишки - на уя му не можеш да му пръднеш.
Та - питай майка си.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.