Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Носталгиянови [re: Koftia]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано14.04.22 14:10



Да върнем още малко назад. Когато стремежът беше колко см да ти е Чарстона горе и колко долу. И с колко копчета да ти е ‘дюкянът’. С 4 или с 3.





Тема Re: Носталгиянови [re: Koftia]  
Автор DarkSide ()
Публикувано14.04.22 14:55



Благодарим му за музикалното наследство.

Присъединявам се към твоята благодарност.





Тема Re: Носталгиянови [re: Koftia]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано14.04.22 22:01



Да върнем още малко назад. Когато стремежът беше колко см да ти е Чарстона горе и колко долу. И с колко копчета да ти е ‘дюкянът’. С 4 или с 3.
Мноу помниш, ей!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Носталгиянови [re: DarkSide]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.04.22 22:36



1985/сега видях в уикито/ ще да е било, кога умря Черненко, и затвориха заведенията. В колко не помня, но раншко ще да е било. Изгониха ни и толкоз - заповед за траур.


И къде къде, у нас, че най наръчно. Аз, с едно тогавашно "ремарке", "Лебеда" с "Леля" си/гаджето му, че беше по голяма от него, та затуй "Лелята"/, Вальо Пирата с булката си Буба и Савата Чуковски, барабаниста на ловешката рок група с една "клюса с голям нос", от Троян. Те, истинските троянчанки по туй се познават, че са с големи носове и са много страстни.
Бащината ми къща е до киното на центъра, на пешеходната зона. И в дъното на двора, в пристройката ми беше "Лабораторията". Там живеех, настрани от наще и извършвах там разни " специални лабораторни упражнения". А над вратата бях закачил за авторитет отнейде капалдисана тебела "проектанти и програмисти". Намотахме се ние вътре с няколко шишета джин и една трилитрова пластмасова туба за мадамите със смесен джин и рикадона в пропрция 3-1. И Пърпъл на ролковия до дупка. Да, ама киното дълго и между него, къщата, двора и пристройката се образуваше нещо като тунел и се получаваше някакво акустично ехо.
И баш па бай Наско "Поялника", дето носът му гърбав като на поялник човката, най отровното заптие по онез години, да мине точно тогава на обход. И като чули джангъра, направо нахълтаха с още един милиционер в "Лабораторията".
На останалите ни се дръпна плюнката от отровния му поглед, /викаха му също и "Отровника"/ но Савата стана, отвори им вратата и ги изгони.
Де да съм знаел аз, на тази си тогавашна възраст, че след 22ч. само с прокурорска заповед, или нещо подобно, може да нахълтва милиция по къщята на народонаселението.
Е, продължихме си до нощите, но маааалко понамалихме силата на музиките.
Е, случвало се е и още няколко пъти да ме посещават там милиционери, ама без кой знае какви последствия. Е, и един шамар веднъж отнесох, ама той беше по скоро с възпитателна цел.



Тема Re: Носталгиянови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.04.22 23:32



Тези панталони, вталените ризи с високи яки, широките колани, бакенбардите..., дойдоха по нашите географски дължини някоя и друга година след като са ги измислили педалите в Калифорния...



Тема Re: Носталгиянови [re: tuzlija-179435]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано15.04.22 00:42



Еми, поддавахме се тогава, всичко идещо оттам беше гъзарийка, още повече че официално не се гледаше с добро око.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Носталгиянови [re: Koftia]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.04.22 00:45



Пич, като направя математиката, ти си на 65 години.. щото аз 75-та съм била кърмаче..

Евала .. запазил си духа. И за пореден път се убеждавам, че широко скроените хора не остават в съветска България ..



Тема Re: Носталгиянови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.04.22 01:14



Welcome





Тема Re: Носталгиянови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.04.22 01:21



Where?



Тема Re: Носталгиянови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.04.22 01:27



В маймунарника...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.