Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 6 520 000нови [re: MilaO6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.01.22 11:32



От моята камбанария - тези, които и в чужбина работят това, за което са учили и са се квалифицирали, са по- малко склонни да се връщат.



Тема Re: 6 520 000нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.01.22 11:42



От 80-те :

"- Какво ще направиш, ако ни дадат свободно паспорти и премахнат изходните визи?
- Ще се кача на първото дърво.
- ?????
- За да не ме премачка навалицата, която ще се юрне навън."



Тема Re: МНОГО СТРАННО!нови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.01.22 11:45



Излагация е. Една свястна платформа струва някакви 250 долара като първоначален разход и после по 80 долара на година. Кофтито ще е първи да плати половината от тая сума както го е правил за други български форуми, стига да има някой с желание да оправи нещата.



Тема Re: 6 520 000нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.01.22 11:45



Първо: "по-горе" пишеш, че за "такива твърдения, на Ламби и на Мила" си трябвали някакви стъкмистики", а не голословни твърдения, и аз на това отговарям.
Второ: тенденцията се забелязва от 2017та. И макар чак през 20та да излизаме с чиста нетна имиграция за сметка на емиграцията, то желанието ти за дългосрочно потвърждение трябва да е удовлетворено
:-)



Тема Re: 6 520 000нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.01.22 11:45




Все едно от вчера си тук...



Тема Re: 6 520 000нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.01.22 12:06



Първо: "по-горе" пишеш, че за "такива твърдения, на Ламби и на Мила" си трябвали някакви стъкмистики", а не голословни твърдения, и аз на това отговарям.

Да, благодаря, но аз имах предвид, че ако НЯКОЙ (от тях двамата в случая) твърди нещо - би трябвало да има поне някаква официална статистика. Обърни внимание какво съм написала на ЛАМБИ - че не е добре да се позоваваме на лични впечатления. Това ми беше есенцията. Да не се говори просто ей така, а да се стъпи на някаква база.

А чак послешен въпрос е дали някаква си статистика е меродавна и аз го коментирам,след като я получих от теб.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 10.01.22 17:26.



Тема Re: МНОГО СТРАННО!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.01.22 16:48



Като знаеш кои са собствениците на дира, дали ти приличат на хора, закъсали за 250-те долара на кофтито?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: И тази цифра е голяма - 5,5 сменови [re: Koftia]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.01.22 17:15



Кофти, абе чудя се. Емигрирал си, говориш за българите във второ лице множествено число, също и за партриотизма като изключваш себе си - с една дума хич не ти пука. На всичко отгоре в поста ти се усеща някакъв упрек към нас българите, че не правим достатъчно, за да се съхраним като нация.

Е, хубаво де, на теб не ти пука за България, а на нас защо трябва да ни пука повече отколкото на теб?



Редактирано от LAMBl на 10.01.22 17:19.



Тема Re: И тази цифра е голяма - 5,5 сменови [re: LAMBl]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.01.22 17:31



Въпрос за цяла нова тема. Или роман. Или живот.
:-)



Тема Re: МНОГО СТРАННО!нови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.01.22 18:47



Кой, Румен Радев ли?
Точно за това говори Кофтито (от години) - за нежеланието да се оправят нещата у нас, не дори за липсата на желание. Тия дето имат желание и са прагматични, в повечето случаи си бият шута.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.