Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 6 520 000нови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.01.22 01:26



Защо ли? Според мен, защото показваш, че не искаш да се поддаваш на манипулации и ги дразниш с това.



Тема Re: И тази цифра е голяма - 5,5 сменови [re: Koftia]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.01.22 09:01



Вие у Канада като по-светнати явно имате инфо от звездите, недостъпно за народеца тук, че са престанали да обявяват етнически състав, предполагам.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Re: И тази цифра е голяма - 5,5 сменови [re: Koftia]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.01.22 09:24



Много боб за гадаене фърли, много нещо.



Аве, Кофтий, сериозно сега: от поне 30 години бая нашенци се изпозаселиха в Торонто. Българска диаспора имате ли си там?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: 6 520 000нови [re: parvaty]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.01.22 09:32



Парвати, не мисли защо хората го правят, всеки си има свои причини
разбери защо ти правиш нещо - дали защото ти го искаш или отговаряш на родителски очаквания
ако си доволна от избора си - продължавай
ако страдаш и се съмняваш, се прибери
тук и стените помагат
не е нужно да доказваш нищо на другите, дори да са любими хора




Тема Re: 6 520 000нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.01.22 10:04



Супер статия.

Много внимателтно я прочетох, да видя какво й е толкоз суперското.

Ми - нищо не намерих. Поставя въпроси, които всеки средноинтелигентен кон би си задал, но не дава никакви отговори, нито посочва кой може да даде отговорите, а и да посочи (щото всички имаме някаква идея) - няма кой да се ангажира със самите отговори. Нито изобщо да ги потърси.

Поне да беше обяснено дали НАИСТИНА преброяването касае САМО българите, живеещи в България. Ама не, доколкото знам.

Като цяло - аз не знам защо толкова вълнува някакви хора точно колко сме, също не ме вълнува и по време на изборите. Това е в услуга на някаква си статистика, която отдавна вече се е компрометирала отвсякъде, и изобщо не ми е важна. Че била ниска избирателната активност? Ниска или висока - кво от това - нали има БРОЙ ГЛАСОВЕ, въз основа на които се определят управляващите?

Да, не би било лошо да се оправят тези неща, ама ние (като държава) сме забатачени в ежедневни проблеми, които са много по-важни от това има ли 1000 мъртви души в списъците, или пък - дали пък много от българите не фигурират и в тукашните списъци, пък гласуват навън.

И с броя на населението е ПОЧТИ същото. Да, харвардеца ся се радва, щото ИЗНЕВИДЕЛИЦА се оказва, че не 25, а 35% са ваксинирани... и пак - кво от това че ще бъдем подредени в някакви си статистики?

Нациите и народите като брой и доста останали параметри, ПОЧТИ нямат значение. Командват ни "отгоре" и никакви национални ценности или брой не влияят на нищо.

ЗА ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: 6 520 000нови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.01.22 10:14



Не разбирам злобата и завистта, да ти кажа, които всъщност са силно изразена черта на българската нация. Замисляла ли си се защо нямаме изявени български общности по Света? Щото как така Вуте ще е по добре от Нане?...

Пронцесо, аз заминах на 41 години .. наистина ли допускаш, че съм го направила, за да получа утвърждение от родителите си? Как стигна до извода, че страдам, ми е още по-непонятно, но това е един от проблемите на комуникацията - какво казва единият и какво възприема другият.. често са две различни неща. Може би затова измислиха емотиконите, за нюансът, който липсва при онлайн комуникацията





Тема Re: 6 520 000нови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.01.22 10:22



Ми .. не, по-скоро са завистливи злобнички.. ама никой не е вързан в България и границите са отворени (засега). Нали знаеш, на българите не им трябва пазач за казана в Ада.. те самите не допускат някой да излезне от него.



Тема Re: 6 520 000нови [re: parvaty]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.01.22 10:39



а ти защо видя, че съм казала, че страдаш
написах ако ако
ако ти харесва - продължавай, без да се обясняваш на никого
ако не ти харесва - можеш да вземеш друго решение, без да се оправдаваш




Тема Re: 6 520 000нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.01.22 10:52



Гротескното при Парватица е, че никой не я пита и не й иска обяснения къде живее и защо. В клуба има поне още 20 потребители, живеещи извън България, които въопще не се обясняват. Тя сама си пише обясненията предварително. И после циври, че й реагират.

Мъ кого го интересува, бря? На всяко влизане в клубъ се залепва за кого ли не, да се обяснява пространно що се преместила в друга държава и кво й било трудно.
На всяко влизане и в почти всеки постинг. Байгън, бе!

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: 6 520 000нови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.01.22 11:12



разбери защо ти правиш нещо - дали защото ти го искаш или отговаряш на родителски очаквания

Аз нито се оправдавам, нито имам такива намерения. Говорехме си с Грийна принципно.

И, моля те кажи на злобната Алиса, че аз мога да й забраня да ми пише, ни не мога да й забраня да ме чете. След като й е байгън от мен, никой не я задължава да ме чете и, понеже съм и забранила да ми пише, да ходи да дудне по разни потребители.

И без друго тук са останали 50-на човека да пишат.. като останат 10 хептен няма да има връз кого да си излива отровата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.