Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.12.21 11:27



Отвън и отвътре все е за рев работата, призванието ни е всички да станат като нас.
Справка президент, парламент, министри и други кауне.


научи се да чакаш

Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.12.21 11:34



Понеже съм злобна и всичко от сорта - иначе можех да си замълча и да не сложа на това мнение "+1", но няма. Слагам. За по-голямата му част и общия смисъл. Иначе за детайлите, има и онлайн поръчки на храна.

tia9: "Нищо не е защитила. Просто за пореден път изтипоса "семейния егоизъм" на мегданя. Работниците виновни, неваксинираните виновни, светът не се грижи за нея и благоверния й. А вирусът дето сипе Нутчо е миро, дет се вика божия благодат." - Асъл, и тук +1.

Кокетно играна забавна роля ли е ролята на потребителя Нут в пиесата на този форум, дълбока и егоистична инфантилност ли е, друго ли е... не знам.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 13.12.21 11:43.



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.12.21 11:38



Цифрите са измама работа, диктуват се от политиката.

Все пак защо забравяш, че благодарение на ваксините няма едра шарка, полиомиелит и други страхотни.
Нямам необходимите познания, за да водя спор или да убеждавам някого.
Просто изказвам мнение на лаик.


научи се да чакаш

Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.12.21 11:59



И какво общо има настоящата експериментална генна терапия с ваксините за едра шарка и т.н., които са станали задължителни след средно 15 години от момента на откриването им?



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.12.21 12:28



Добре де, а ти как разбра, че това е истина? Кой, кога и как ти го доказа?

Статистиката. Световната. По този въпрос аз съм склонна да наритам половината от нея в "манипулации". ДОРИ и да е така - пак е достатъчно показателно.

Говорила съм и с лекари, в големи болници на първа линия. Лично, мои приятели, нямат нищо общо със световната конспирация, нито ще ме излъжат, защото някой им плаща за това. От тях знам, че ваксинирани почти не постъпват, а ако постъпят - много леко прекарват и не стигат ни до кислород, ни до интубация, не дай Боже.

От тях знам СЪЩО какви са наистина пораженията от болестта. НЕ от телевизора. И да, НИЩО ОБЩО нямат с пораженията от пневмония. Вкл. собствения СЪПРУГ на едната лекарка е с дроб на дреб.

Та - ти си дрънкай.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.12.21 12:29



За кой път да кажа, че нямам необходимите знания и опит.
Ти имаш ли?

Да пази Бог, ще кажа.


научи се да чакаш

Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.12.21 13:04



никаква статистика и никакъв лекар не може да ти го докаже това - единственият начин да се докаже твърдението, е да се работи по метода на доктор Менгеле, който работел с идентични еднояйчни близнаци - заразявал ги едновременно с болестта, на единия давал експерименталното лекарство, на другия не давал нищо и гледал какво става - това е единственият възможен начин да се докаже твърдението, всичко друго е ала-бала-портокала

тъй че никаква статистика не може да ти докаже какво е щяло да стане, ако болният не е бил ваксиниран, нали така?

А пък дори и статистиката, на която ти се уповаваш, за хората в болниците, дори и тя показва точно обратното на официалното твърдение на медиите - ето в тукашните официални данни (добре заровени в морето от цифри и статистика) се вижда ясно, че болниците са пълни с ваксинирани, ето примерно тук долу е линк към последния официален седмичен бюлетин, на 28-ма страница са данните за хоспитализираните, на лявата графика са данните за постъпилите в болница през седмицата, в тъмно зелено са изцяло ваксинираните, в светло зелено са неваксинираните




Au cours de la pеriode du 22 novembre au 5 dеcembre 2021, un total de 4 354 personnes ont еtе hospitalisеes pour la COVID-19 en Belgique. Parmi elles, 1 170 n’еtaient pas vaccinеes, 54 l’еtaient partiellement, 2 589 l’еtaient entiеrement et le statut vaccinal n’a pas еtе rapportе pour 541 d’entre elles.

в болниците са постъпили 1170 неваксинирани и 2 589 ваксинирани (54 непълно ваксинирани и 541 с неизвестен статус)

айде сега обяснете ми за какво служи т.нар. ваксинация, като болниците са пълни с повече ваксинирани отколкото неваксинирани?



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: DarkSide]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.12.21 13:37



И какво общо има настоящата експериментална генна терапия - то всичко започва с експеримент. Ново, съвременно, което не е било възможно преди век. Щом е ново и непознато е грешно. Тъй ли?

Аз пък не щъ да се лекувам по бабини деветинини методи, а съвременно.
Доктор - рецепта - илачи!

които са станали задължителни след средно 15 години от момента на откриването им - нямаме 15 години. Толкова ли е сложно?

Как на механика в сервиза вярваш за колата си, а на доктора - не?





Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано13.12.21 13:41



Ядосват ме хора с "двоен аршин". Колко по-виновен е неваксинираният заразоносител от наглия ваксиниран такъв?

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: Noy BG]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.12.21 13:48



нямаме 15 години. Толкова ли е сложно?

Еми да, нямаме ги тези 15 години, кой ще ти чака 15 години, като вън върлува болест с 0,02% смъртност, и то основно сред много старите и болни хора? Искаш Файзър да чака 15 години за милиардите си ли? Еми няма да стане, ясно е! Всички задължително под ножа и на всеки няколко месеца по поредния бустер!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.