Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 10.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано14.12.21 00:54



Питай я кой им осигурява манджата и продуктите. Само това. И кой им изхвърля боклука. Или не я питай - Нутчо е.

Аз носих на познати и роднини много. Готвих, поръчвах. Има хиляди варианти за скъпа и бюджетна храна. Една супа или една баница се правят бързо и се носят лесно. С майка ми се разправях два дни, че не е ок нощем да хвърляш боклука тайно, защото вървиш и ръсиш. "Ама аз съм с ръкавици и маска". Бе не можеш, бе. Точка. Даже тя миряса. Но тя е на възраст и проклета. И няма нейно мнение, на което пляскат други.

Майка ми беше пълен тъпак. Нута - също. Ти може да си нежен, добър и красив. Това не променя нещата по същество по темата. И не, не бива да я подкрепяш. Тя е разумен човек. Редно е да мисли и се държи като такъв.

Антиваксърите спазваме здравия разум. Ваксинофеновете - като отвързани... Какъв е смисъла?

Няма никакво значение какви думи е използвала. Идеята й не е нашата. Теза "боли ме фара, щото аз съм ок" не е теза. Тя това ти казва. И ти кимаш... ок ли е да си болен, да ходиш в офиса и да псуваш неваксинираните? Не, нали?

Сега я питай какво спести от цялата случка. Кой им хвърля боклука?



Тема като излизаш от някъде, ти ВЛИЗАШ не друго мястонови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.12.21 01:13







Тема Re: като излизаш от някъде, ти ВЛИЗАШ не друго мястонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.12.21 01:34



Безусловното общоприето право да влезеш е в родната държава или в такава, на която си гражданин.
Правото на излизане е от всяка една.



Тема гражданството може да се отнеменови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.12.21 01:47



подсъдимите от лаипциг



Тема Re: гражданството може да се отнеменови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.12.21 01:57



Или да се загуби автоматично, приемайки напр. германско или австрийско гражданство.Става въпрос, че правото да влезеш не е абсолютно.



Тема да де, затова може да ти се забрани да ходиш навъннови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.12.21 02:04



защото ИЗЛИЗАЙКИ от къщи, ти ВЛИЗАШ навън
въпреки, че се използва обратния израз, това са фактите



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: Noy BG]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано14.12.21 09:38



Какво значи не им пука? На онкологичните как да им пука? Родителите на малки деца как да ги опазят от такива като теб?

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: tia9]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано14.12.21 12:53



Родителите на малки деца как да ги опазят от такива като теб? - какви, като мен?
Както казах стоя си в къщи, здрав, но с мерки, като болен. Какъв им е проблема с мен?
Пък болните с мен или без мен все ще са си болни. То е като богати и бедни, болни и здрави. Божа работа.
Как да ги опазят - казах вече, пълнолетни са, да се оправят. Не съм компетентен да им давам съвети. Затова съм пас. Или пък питай Сноупринцесата - тя е компетентна по всичко...





Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: 2biri]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано14.12.21 16:05



аве жена - ще се поболееш само от мойте теми
вземи си почивка от мен И чети и драскай в други клубни теми!!!



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано14.12.21 16:34



не съм го гледала, тази вечер ще си го пусна
от добрите или от лошите съм







Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.