Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.12.21 19:29



При соца я нямаше технологията за тотално следене и контрол на всеки и всичко, кой къде може да влиза и къде не може да влиза. Тъй че нашият соц ще ни се стори земен рай в сравнение с това, което ни готвят. Всяка сграда, кола и къща ще е умна и вратата ще се отваря или не, в зависимост от алгоритъма. Няма да има нужда съседите ти да слухтят и да надничат кой идва у вас и да го докладват в милицията. Или в хотела да ви искат паспортите дали имате брак. Или на улицата да ти проверяват документите или КАТ да прави хайки за алкохол зад волана. Централната система ще знае абсолютно всеки какво е ял и пил. Съответно на наднормените граждани ще им се разрешава по-малко ядене. И ще ги юркат да тичат повече. Трамваят ще им отваря врати само ако са в нормата, асансьорът също. На по-мързеливите може и по някой електрошок да им добавят першодично за допълнително стимулиране.



Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: DarkSide]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.12.21 19:38



Ми то се разглези и вдетини човечеството, трябва родителска ръка





Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: Asia.]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.12.21 19:41



че нашето извънредно положение май изобщо не е отменяно от март миналата година. ама тук сме си айляк, чак такива зверства като при вас няма.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.12.21 19:45



При соца я нямаше технологията за тотално следене и контрол на всеки и всичко, кой къде може да влиза и къде не може да влиза.

Да, ползваха живи очи и уши, щото технологиите недоразвити. Сега да си играйкаш на следене, е направо фасулска работа.
Иначе, на дрогаря Ленин мечтата се сбъдва - идва пълната световна победа на социализЪма и комунизЪма.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: alisalisa]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.12.21 20:36



нещо като упоритите турнета на дръти рок-динозаври

Само рок-динозаврите ли... я виж Братя Аргирови - на бял кон се завърнаха и им се привиждат пълни зали с млади фенки като преди 40-50 години - пък то разни бабеси





Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.12.21 21:35



ще ти кажа.
персистиращ целогодишен алергичен ринит в тежка форма.
тоест, ваксиниранено е възможно в случай, че заболяването е в ремисия. това значи състоянието да е овладяно в степен, където да нямам пристъпи. да нямам.
но при положение, че през изминалите шест месеца се е налагало три пъти да не бодат с урбазон по десет дни, за да мога да дишам, след като духането в тръба показва, че дишам с 30 процента от дробовете си, а рентгенът не показва изменения, демек става въпрос за алергични реакции, ваксинирането се изключва като опция, защото е много рисковано.

вземат пред вид и факта, че при операция под упойка съм правила анафилактичен шок и едва са ме спасили.


научи се да чакаш

Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: NUT]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано13.12.21 22:11



Не си само ти на този свят, автоимунните и алергиите са различни, едни могат, а други не.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: tia9]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.12.21 23:31



Децата си имат родители - щом на тях не им пука, аз кой съм, че да им давам наклон...





Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.12.21 23:56



Естествено, но ти и не надаваш вой. Вярвам, че ако не дай си Боже, прихванеш К19, не би разнасял вируса насам-натам. Най-малкото заради онези, които по медицински причини не могат да се ваксинират. - така е. Аз макар и ваксиниран спрях работа и постоянно съм си само в къщи. Прибягам само до магазин, аптека и толоз. Мерки, все едно съм болен. Просто така свикнах вече и не ми е некомфортно.
За какво въобще са тези караници, обяснения, определения, съвети и т.н. Всеки пълнолетен - умен или прост има глава на раменете си и сам решава кое, що, как и защо. Естествено си носи и последствията за това. За децата носят отговорност родителите , последствията също...
Може да е грешка да се ваксинираш, може и да не е. Сега няма как да сме сигурни, ще се разбере минимум след 50 - 60год., когато я сме живи, я не.
Хвърляш ези - тура, гледаш на боб, карти, палиш свещички и т.н.
Правиш каквото трябва / според теб/ и да става каквото ще,
С това уточнявам защо не ми пука за никого. Аз за себе си вече съм решил как да постъпя и така съм постъпил. Не съм ментор на никого или Бог да му внушавам какво да прави или не. Дали се е преебал вече, не е или ще се - негов си проблем. Пълнолетие - решение - отговорност. Туй-то!





Тема Re: искам да натрия носа на дебилните антиваксъринови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.12.21 00:42



Общоприетото безусловно човешко право е да ИЗЛЕЗЕШ, за влизане могат да се поставят условия.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.