Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Ето това е смешнонови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано20.11.21 19:55



Единствената от десетте Божи заповеди, която има обещание за изпълнението и е :",Почитай баща си и майка си, за да ти е добре и живееш дълго на Земята!" В пълнота тя включва освен родителите на човека, а и потомството им - семейството на самия човек, както и на братя и сестри.Е, ти определено го правиш и то с видимо удоволствие.





Тема Re: Ето това е смешнонови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.21 19:57



Много хубави думи си написал за мама.
Обаче, за едно съм баш на същия акъл с нея:
тя живее за и със удоволствие живота си, няма нужда от нашите съвети къде да ходи и къде не. Ако и го кажа аз, ще ми отвърне да мисля аз къде ходя и къде не, на нея няма нужда да и давам акъл(чувам я просто)

Затова, спри да мрънкаш на хората какви люти опасности я дебнели в светЪ по вина на недобросъвестните простаци. Живей си твоя живот и си гледай твоята работа.
Ако майка ти е цапната в устата, колкото мен, щеше да ти каже същото.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Ето това е смешнонови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.11.21 20:07



Фалшивите сертификати са тъпа работа, за тях няма да ми каже така.
Но едва ли ще стане въпрос, да ти кажа. Най-близкото до темите на клуба, което сме говорили е за президентския дебат - впрочем тя говореше. Аз плачех.
Така е с нея.



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Albena l]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.11.21 21:04



2 цигари изпуших, доста неща видях
Много пушиш.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: ad miral]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.21 21:11



Беше ми интересно. Да зяпам



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: e ta]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.21 21:16



От 17.03 до 1.04.2021 бях с Ковид! Изкарах го, мърдам още! Абе въобще каквото-такова! Така мисля!
Нямам сертификат, защото сега не съм и нямам намерение да си правя тест за антитела! А и са минали 6 месеца.

Пайлъта не го е карал и е против ваксините. Затова си купил от черната борса сертификат

В интерес на истината споменава, че леко ми завиждал, че съм го карала. Казах му, повтяря, хич не завиждай! Казва ми, абе повтаря, ама вече си се срещала с гадта, а ако ме тресне тепърва...не знам, но ваксина не слагам...!

Абе не знам, какво им биха на ваксинираните, ама тия хора изтрещяха съвсем. То са паранои, то са фобии. Вече с втора приятелка-позната ограничавам елегантно комуникация, щото уж си бяха нормални, ама сега като Нутка плещят разни странни размисли и страсти...гледам и Грийна нещо ...мани



Тема Re: Ето това е смешнонови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 21:29



Грийн, ако не беха запетайките ти - отдавна да съм те отписала като изключително наивен и на моменти глупав човек. Не ми се сърди, моля те. Въпреки всичкия ти интелект. Ти си ми наравно със сестра ми в главата, като хора интелигентни и адски групави!



Първа глупост - всеки има право да налага правила за влизане в неговата си собственост, ако не искаш да показваш л.к. обратно на свобода в демокрацията на улицата навън от магазина САМО ОПРЕДЕЛЕНИ ДЪРЖАВНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ имат право да поискат ЛК на българския гражданин. НИКОЙ ДРЕБЕН КРЪЧМАР или некъф подобен. Това се санкционира.

Втора глупост - на този театър ще се изкашлаяш в лицето на майка ми или на нечия майка - на този театър ваксинираният има същия шанс да зарази майка ти, защото вакнинираните пренасяте заразата точно колкото нас, и това вече е доказано.

Трета глупост - пак за театъра. Хайде холан - допреди 1 месец (година и половина) си ходехме на театър с маските, на 30% пълен театър, и понякога имаше много по-малко заразени, отколкото сега, при сертификатите.

Четвърта глупост - гордо ще си мисли че е в безопасност, сред ваксинирани. - тая глупост ти ли я втълпи на майка си?

Пета глупост - ти, дето разтревожено питаш "кога ще свърши" нарушаваш смислени правила против разпространението с елементарна логика достъпна на всяко дете. - Да, логиката на наивниците, които мислите, че тези правила са СМИСЛЕНИ наистина е елементарна. Бих казала - изобщо липсва.

Повече няма да посочвам глупости, защото нито едно умно нещо няма в целия ти пост, като се замисля.

А най-голямата глупост е: дето разтревожено питаш "кога ще свърши"
- Аз питам "кога ще свърши" НЕ вирусът, а ГЛУПОСТИТЕ със сертификатите, задължителността на ваксините и всички останали тъпи мерки, които както е видно - НЕ спасяват държавите от вирус. Може би спомагат ваксинираните да карат по-леко и да умират по-малко, но НИЩО ДРУГО ПОЛЕЗНО ОТ ДЪРЖАВНИЧЕСКА ГЛЕДНА ТОЧКА НЕ ПРАВЯТ.

Ти ли ме попита чета ли това, което пускам като линк? Май да, и после аз те попитах дали четеш това, на което отговаряш и уж цитираш.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 21:32



Абе не знам, какво им биха на ваксинираните, ама тия хора изтрещяха съвсем. То са паранои, то са фобии.

Лира, ти с един удар разсече възела... не бях се сетила, че няма никаква друга причина уж интелигентни хора да изтрещяват така, освен самата ваксина!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.21 21:37



Не бе, сериозна съм! Водя си мои наблюдения, довчера уж готини хора, 'зеха да стават нЕк'ви странни. Аз само слушам и гледам, ама то вече е доста очебийно, та затова се осмелих да споделя, може и друг да е забелязал подобни аномалии в поведението на убодените. Мани, мани...





Тема Re: избрах аз?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 21:39



Въобще не се сравнявам с теб, къде ти. Казах че благодарение на твоя пример изведнъж те разбрах, ама така те разбрах, чак на клетъчно ниво.

Нещо заобикаляш отговор на въпроса с какво толкова те отблъсна идеята Герджиков да е президент? Аз ти обясних много добре моите мотиви срещу Радев. Твоите какви са?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.