Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.21 16:06



Щото влизаш с инж. Дева. Да ти гледа техническите характеристики. Но Девата в никакъв случай не може да ти избере дизайна.

Никой мъж не може да ти избере дизайна. Груба греЖка би било да ги оставяш те да ти обзавеждат банята.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.21 16:12



Е за туй чаках, с охраната. И той е мъж човека



Тема #hubavoeнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.11.21 16:24



Всъщност, точно тоя пример който е дала ми помогна да я разбера.

За разбиране - разбирам. Разбирам че и ти с ужаса ти от Герджиков, и тя с нейният от Радев сте крайно ядосани и уплашени, отвратени, отблъснати от перспективата(с всички условности на думата) от опонента.

Това, което не разбирам обаче е защо? Перспективата пред България с това бъдещо управление е добра. Не е идеалното, ама горе-долу става. И Герджиков, и Радев са с ума си, и в общи линии стават. Малко ще ми се изкриви физиономията от победата на Радев, ама това е- толкова, иначе всичко е наред. Чак уплашен или отватен просто няма защо да бъда. #hubavoe. Така мисля. Криза излезе че няма да има, пу, пу, пу, инфлацията е ясна заплаха - предупреденият е въоръжен, тая работа с пандемията ще ни се наложи да спазваме чужди правила в един момент, до тогава ще си хапем пръстите с умрелите(и ще треперя за майка ми като знае ли се) ама няма начин- какво толкова могат да объркат? Не са славитрифонов, все пак, пу, пу за втори път



Не е хубаво това което става с ДСБ- там аз хвърлям моя яд. Тия хора се плъзгат надолу със скоростта на бобслей. Но това е друга тема.



Тема Re: Този обед в Ташев Галвингнови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.21 16:26



Мене не ме пуснаха в икеа през входа, минах през изхода.



Тема Re: избрах аз?нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.21 16:33



Въобще не се сравнявам с теб, къде ти. Казах че благодарение на твоя пример изведнъж те разбрах, ама така те разбрах, чак на клетъчно ниво.



Тема Re: Този обед в Ташев Галвингнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.21 16:39



Мене не ме пуснаха в икеа през входа, минах през изхода.
Важното е, да преебеш някого, независимо от факта, че може да си опасен.

Не разбирам хората, които нарушават правилата, за да покажат, че са баш бабаити-то фалшиви сертификати, то да прескочи бариерата, то през изхода...

Независимо ти, Гошо или Тошо

Да, ще рушим бариери, но в случая наистина не време да показваме бабаитлък и да надлъгваме системата.



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.21 17:26



Пайлъта ми даде да преснимам кода на неговият зелен сертификат за да мога да ходя тук-там, но ми каза, ако случайно искат да го сканират се прави, че нещо си забравила в колата и кръгом


То той има такъв сертификат, фалшив, закупил го за 300лв, ама него не го мисля, има си пари



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.21 17:41



Абе айде бе, те ще ми кажат къде ще си правя ремонитите. Не стига че съм отишла въобще



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 17:44



Чета, че австрийският канцлер се мъчел да убеди 35% от населението да се ваксинира...


Стара ти е информацията.

Край на "мъча се да убедя". От февруари ваксинациите там стават ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ. Срещу глоба от 3 600 евро и 4 месеца лишаване от свобода.

Чудя се да се смея ли, или да плача... И това се случва, след като при все пак висок брой ваксинирани и всЕкакви локдауни - ПАК ИМА БУМ НА ЗАРАЗЯВАНЕТО! Значи - ако тук има 80% дебили - в Австрия са 110%. Тарти да се прибира!

Искам да емигрирам на друга планета.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Този обед в Ташев Галвингнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.21 17:46



А как да си направя ремонтите. От смотания Кауфланд ли. Ех ненаяли се, баси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.