Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 17:46



Пайлъта ми даде да преснимам кода на неговият зелен сертификат за да мога да ходя тук-там, но ми каза, ако случайно искат да го сканират се прави, че нещо си забравила в колата и кръгом

Ти па... вземи си от някоя жена и си го принтирай на хартия - така само ще го погледнат и ще те пуснат



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 20.11.21 17:45.



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.21 17:50



Хайде да ми изчезваш от темата. И по принцип. За първи път си ползвам правото за забрана. За излишъци.
Нито пиша за политика, нито нищо, аре



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.11.21 17:53



Ти ако си изследваш устата, ще се окажеш ЗАРАЗЕНА от над 700 различни видове бактерии, преброили са повече от 6 милиарда

Стрептококус мутанс ти прави плака и оттам кариес, а порфиромонас гингивалис - пародонтит. Стара ти е информацията за заразяване, вече не важи.



Тема Re: Този обед в Ташев Галвингнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.21 17:55



Ех, душо моя! Щом е зор, зОри се там, чакай.

Имахме разни покупки, имаме квартална железария, добре оборудвана, под 300 кв. За сега върши работа.

Към декември ще имаме нужда от повече неща, ще видим как ще сме. Ще прирева тогава-

Успех ти пожелавам!

Половин ден пазарувам интернетски подаръци на внука. И накрая, щото съм избрала наложен платеж, ми хакнаха 22 лева такса Това от е-маг. Ами няма да им пратя паре да си теглят, докато не видя стоката

Отказах се от поръчката. Ще чакам по-добри дни за подаръци, ако ще да мине Коледа. За празника все нещо ще намеря от малки магазини и със сигурност, няма да е отбиване на номер.

Е, няма да им дам 22 кинта те така, за едното нищо. За първи път ми се случва такава такса, а редовно пазарувам он лайн.

Чучул му сложиха... егати се нагушкаха, че и да ги молим вече

За куриерите друга приказка, ама айде, за сега толко.



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Lira Emerald]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано20.11.21 17:57



повръща ми се от такива като вас - селски бедни "тарикати"!!!


такива като вас - трябва да бъдат съдене за държавна измама?!



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 18:01



Обяснения за руси мисирки.

НЯМА забрана за писане в теми. Има забрана за лични отговори.

Понятно?
(Ржевски да преведе тази дума)

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.11.21 18:02



Абе тия няма ли да започнат да проверяват най-после като хората, бе?!



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.11.21 18:07



Това е смешното. Тези, които проверяват за сертификати - нямат право да ти искат личната карта. Просто ЕГН-то трябва да е подходящо. Да не е на някой 18 годишен юноша бледен, а ти да си побелял.

Ако минат истински проверяващи полицаи и некви други служби, които имат това право - вече ще ги изловят. Но няма как по всяка кръчмичка всеки час да има такива проверяващи.

Да не говорим, че според Уникалното СИ ИМАЛО САЙТ, в който влизаш, пишеш си твоите собствени имена и ЕГН и си разпечатваш сертификат със съвсем валиден код.

Не знам дали е вярно, не сме го изпробвали. Още.



Наистина ли все още някой си въобразява, че е правилно да се провеждат избори чрез интернет?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.21 18:08



Но ти имаш забрана за писане в мои теми. Квото и да ми дращиш.
Ржевски те е забранил отдавна. И не му дреме да те чете.



Тема Re: Тази вечер висях пред Практикернови [re: Green Light]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано20.11.21 18:14



що питаш малоумна антиваксърка???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.