Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.21 22:42



ресторантьорите клекнаха толкова бързо? Само преди месец виеха до небесата, че В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ няма да приемат да пускат в кръчмите си само ваксинирани и преболедували, ама в НИ-КА-КЪВ, щото хората с ваксинации са много малко и в непосещаваща заведенията възраст, че ще стачкуват, ще протестират, няма да изпълняват разпоредби, и изобщо - ЩЕ СТАНЕ СТРАШНО!!!

Е, не станА. Мирно и тихо се съгласяват вече със зеления сертификат и толкоз.

Ха сега да видим българино - дали ти е толкова важно да ходиш по кръчми, та чак да преодолееш нежеланието си да се ваксинираш! Може пък това да е единственият начин ваксинациите да скочат нагоре?

На едно местенце подочух (телевизия беше), че държавата ще осигури БЕЗПЛАТНИ бързи тестове, за да може и те да се използват като начин да влезеш на обществено място, ама никъде другаде не се появи като новина.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано08.10.21 23:47



Много ме кефиш с тия риторични малоумни въпроси.
Ще пускат само със "сертификати" - вероятно вече 10 на сто са фалшиви, скоро - около и над половината.
Но това много добре за естествения отбор.



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.21 00:13



Естественият подбор в тази ситуация на пандемия включва доста невинни жертви...



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: Liya]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано09.10.21 00:17



Естественият отбор обикновено включва предимно невинни жертви. В случая огромният процент вина е не само на малоумните антиваксърски бг-мами от двата пола, но и на всякакъв вид толерасти, които им позволяват "правото на мнение".
Директно от въпросното право на неадекватно и малоумно мнение следват въпросните смърти на невинни жертви,. Опровергай ме, ако е обосновано, ще се съглася, че не съм прав.
В тая вселена бок е педераст, защото дори не изкривява статистиката макар малко - наистина да умират по-малко деца, заради малоумие на родители и други възрастни, както и всякакви невинни, заради малоумието на малоумни - и бири и нути и пути и уникални.



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.10.21 00:20



Обещали сме си да не си пишем.. ама ти първа ми писа в една от темите.

Та, понеже не спираш да ръсиш глупост до глупост едедневно, да те питам - от какво те е страх? Детето ти е голямо, животът ти е уреден.

Каква е причината ТИ лично да не се ваксинираш? Наистина ли смяташ, че някой иска да ти кракне ДНК-то? (Не си чак пък толкоз уникална, да ти кажа честно.. по-скоро си средно статистическа българка.. днес чух един лаф “размера на сутиенът й е по-голям от коефициентът й за интелигентност.. ама то важи само за слаби жени, щото при едрите е почти еднакво, без да ти намеквам нищо)

Целият Свят се ваксинира, само българите не. Ама като ви го каже Моника и х се обиждате.. ами да, така ни интерпретират българите.. като диваци.. и не заради мен, за съжаление.



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.21 00:36



Това запазване на благоприятните за индивида разлики и вариации, и унищожението на тези, които са вредни, нарекох естествен отбор, или оцеляване на най-приспособения

Е, щом викаш, че това, което описваш е съвремененната метафора на дарвиновата еволюция, окей..........
Ще опровергавам аз, трънки... Както е тръгнало, ние ще излезем вредните и е ли това еволюция, не питам.



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: parvaty]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.21 00:45



Абе вий в Германията сте много неосведомени!

Да си чула случайно, че тоа вирус е едно грипче, че са се наговорили всичките управници по целия свят да ни цакат, че фармацевтичните компатии и `гейц ще се налапат, искат да ни контролират със сертификати, чипове, забравих още кво?!
Мноо сте прости игноранти там ве



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: Liya]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.10.21 00:48



Аре стига вика, бе. Не мога да си чуя телевизора



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: Liya]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.10.21 00:49





Направо не знам.. аз си използвах бележката за предимство от фирмата (трябва да благодаря на 741-то, дето ме окуражи), понеже ми беше неудобно.. щото, хората чакаха по списъци и се редяха на опашки за ваксина…

Ама, щото са прости, затва.



Тема Re: ПочнА се! (пак вирусна, ама вече не 40-50)нови [re: Albena l]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.21 00:51



Туриха ли ти го, ма?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.