Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 12.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано12.10.21 11:03



Следят си още няколко доста агресивни обезпокоителни щама, на които настоящите масови ваксини изобщо не действат. Рано или късно, и те ще плъзнат безконтролно.
Има да видим интересни времена през следващите години.


Знам, апокалипсисът идва.
Ама пък не ми пука, щото не е за сефте да ми предричат апокалипсиси.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.10.21 11:02



Аз се чудех за въздържането от ваксиниране (изключвам противопоказаните), бях и попитал тук преди време... дали не е страх от възпроизводствени проблеми при жените, примерно. Днес UnicaDonna обобщи: "страхуваме се от физическите и психически последствия, които може да нанесе ваксината"

Е, поздравления.

Щом ме обявяваш за изразител и обобщител на ВСИЧКИ "антиваксъри" - трябва да те почерпя сериозно!

Изобщо не допускам, че би могъл да приемеш това ми "обобщение" като закачка - заяждачка към самата Моника... опазил ме Бог да си чак толкоз прозорлив и схващащ майтапи!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: 741]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.10.21 11:03



А що да е Апокалипсис?
Съвсем закономерен от 5-6 милиарда години естествен отбор си е.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Няма невинни!нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано12.10.21 11:08



Точно така, браво на тази жена!


Горд съм за нея.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.10.21 11:12



и аз споделих новината








Тема Re: Няма невинни!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.10.21 11:13



На български е сложно да се разбере "мандат за ваксиниране", имаш предвид mandate в контекста на заповед, задължение - т.е. губернаторът е забранил да се налага "задължително ваксиниране" (преводаческо уточнение за други четящи темата).

Не знам защо ти е прозвучал церемониално изразът, числата за броя тестове са взети от официалната статистика. Нямат и пряка връзка с ваксиниране. У нас има един, Мангъров се казва, професионалист в областта, впрочем отявлен антиваксър, чиято водеща теза още от година и половина насам е точно тази: че без масово тестване не знаем какво се случва. Това е и една от причините, поради които го низвергнаха в обществената комуникация - заради настояването му да знаем какво се случва на терена.
Съпоставката България - Израел много ясно показва, че ние не знаем какво става, докато там знаят. Да не говорим, че ние си вадим пари от джоба за тестване, а там и в други страни засега са безплатни.

Идеята е, че ако у нас броят новозаразени е 5-6 пъти над статистиката, при тях тази разлика е сведена до нула.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано12.10.21 11:18



фейсбук групи, създадени от висящите пред селския ресторант/хоремаг



Десетата по големина икономика на света - Тексас - практически отмени ваксините.
(Вече го пуснах този линк.) Да, може по собствено желание да идеш да се
ваксинираш, ако искаш. Като грипните ваксини. Но никой няма право да ти ги
налага, или да пита дали си ваксиниран (Представи си нахалството)

Това си е лична работа, както винаги е било.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.10.21 11:22



Днес губернаторът на Тексас официално забрани на всички институции (any entities)
да налагат мандати за ваксиниране. Тоест, никой не може да те принуди да се
ваксинираш - било то училище, университет, държавно предприятие или частен
бизнес.


Бошкей! И Тексас ли се е присъединил към България?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.10.21 11:28



Абе Ламби, да те попитам, щото най-носиш на... намеци и критики и не ти пада пелената в някои случаи, в които на други им пада и не отговарям за последствията...



Нашиот клубец го приемаме май за нещо като представителна извадка за хора НА и НАД средната интелигентност. Не си ли задаваш понякога въпроса защо повечето мъжки тук сте на един акъл САМО с такива женски като Моника и НУТ? (За друга в момента не се сещам, може и да имаше)

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 12.10.21 12:37.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.10.21 11:28



Тук не говорим за Тексас... Тук си е лична работа (с видими резултати, уж заради които и прокуратурата се задейства спрямо здравното министерство). Говоря за това, какво мотивира свободния избор, не говоря за наложения избор.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.