Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: 741]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.10.21 10:27



Хмм ... прав си. То така ще се получи стадния имунитет... А най-сигурният имунитет е смъртния (така де стаден, смъртен все тая

).
Значи, к`ат са замислиш, най-сигурният начин срещу повторно заразяване или получаване на усложнения от Ковид е да умреш! Сигурна работа! Не повтаря!

"...1-2% смъртност значи 70-140 хил умрели, ние вече неофициално имаме към 40 хил." Твърде недостатъчно ми се вижда. Поне едни 4 - 5 млн. трябва да достигнем.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Crrafterr]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано12.10.21 10:29



Не стига, че султанът е призовавал, ами и в Османската империя ваксинацията срещу едра шарка е разпространена много преди Европа.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.10.21 10:29



Геврек, за ваучер от супера, за смарт часовник или за разрешение да отидеш на кръчма, ще се съгласиш да ядеш тиква?




Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: alisalisa]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.10.21 10:35



"...гонят се икономически и политически изгоди от самото начало, не забравяйте това." Ма как ше го забравя, ти нали постоянно ни го напомняш?



Само кажи, какви икономически изгоди могат да се получат от спряла икономика???Ама знам, че ти ги знаеш и ще ми ги кажеш ... сичките!!! Но виж, конспирацията много напредна!! Така че най-много конспиративни изгоди виждам аз!!!



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.10.21 10:35



Имат си, не е в това отборната ни загуба.

Щото не се ваксинираме, според както ни е наредил и очаква да скачаме кат овчици световният хегемон, ти отчиташ неква отборна загуба ли?



Масовката, която боледува тежко и измира от ковид в България е 80% поне хора над 60-65 години. Туй са дресираните в тоталитарен режим, откакто се помнят, възрастни и пенсионери.
Ежедневно мрат като мухи, но с топ не мож ги мръдна да се набоцкат с "животоспасяващите" ваксини. В моето семейство са трима - над 70годишни.
Дори аз нямам никаква представа защо отказват ваксинация. Не вярват, че това ще ги спаси и туйто.
Ама ще се заразиш и ще умреш, бе, мамо. Като умра, ще умра и толкоз. Само не ме притискайте да правя нещо, което не искам. За пръв път в живота си не са притискани насила. Пък относно основните си заболявания са много стриктни и отговорни. И имотите си приписаха, и завещанията си направиха още преди пандемията. Не е, да речеш, че са некви изкукали идиоти, отказали се от живота и близките си.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: LAMBl]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.10.21 10:47



Само кажи, какви икономически изгоди могат да се получат от спряла икономика???

Е, що аз да ти ги казвам, ти ще ги кажеш, нали си разбирач?


Тировете с вносни стоки няма да спрат, щото сме неваксинирани,
та плещиш пълни глупости като внушаваш, че точно пък туй щяло да ни изолира от света.

Това лято бяхме забравили за коронавируса, и ковид отделенията закриха... докато не ни напълзяха съмнителни заразени туристи, преминаващи и прибиращи се гастарбайтери и всякаква нерегламентирана сволоч. И сега още не можем да се съвземем от заразата, щото го бяхме обърнали на разграден двор с широко отворени задници за всеки прошляк, готов да фърли някой лев тук.

Лично аз си предпочитам дзверско-фашистичките ограничения срещу всеки влизащ в България. Ако тенденцията е такава, че фейсконтролът да е двустранно пограничен, предпочитам той да е по-строг за влизащите. Те ни влачат заразата, не сме ние, които я изнасяме.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Няма невинни!нови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.10.21 10:51



"Евала, мамо! МАМА Е ПОЧТИ НА ДЕВЕТДЕСЕТ. И ОЩЕ Е С ВСИЧКИЯ СИ (освен, че изглежда добре) Днес чула, че някакъв министър ПРЕДЛАГАЛ ПО 50 лв. на пенсионерите,

НО САМО, АКО СЕ ВАК,СИНИРАТ. Дойде си бясна! (беше при сестра си на гости) Пита ме: Ти знаеш ли му нещо адрес на тоя министър - като си млада и уж си учена Викам - Не, но мога да го намеря. Намери го - вика - и му кажи тия пеесе лева да си ги .... (знаете какво да си ги направи) И това при положение, че пенсията й е триста лева - от които 100 отиват за лекарства :)

Викам - що така, бе мамо? Какво лошо има? - подпитвам я, тъй - да видя кво ще каже.

А тя: Ще ме купува той мене с пеесе лева - ай сик ... (тир), дет се вика! Мама е много люта, като се разсърди Огън святка! Да не й е насреща ни министър - ни доФтор със спринцовка в ръката. Вика ми в миналата неделя: ВНИМАВАЙ! На пазара вак,синират хората КАТО ГОВЕДА! Ако трябва - НЕ ХОДИ на пазара за нищо! И не ходи там, де вак,синират. ПАЗИ СЕ! Тъй ми вика. Па, ако тръгнат по къщите да вак,синират хората - вика - те тая манара видиш ли я? Де цепим дРъва с нея (на врачански диалект брадвата е МАНАРА)

Те ти тая манара - вика - удараш ме с нея у главата - без да се замисляш (щото ще те кълна!) Удараш ме - и бЕгаш бръже! Спасявай се, както можеш. Па мене - нека ме вак,синират - откак предам Богу Дух. Се ми е тая, какво ще правят с тялото ми - като предам Богу Дух. Я съм си отживела! - тъй вика мама Цял живот съм държала мотика - все ще фрасна с нея някого по главата - вика - все толкоз сила ми е останала Серт жена!

И после цял час си мърмори под носа си (сама): "СТО ДА МИ ДАДЕ - ПА НЕМА ДА СЕ ВАК,СИНИРАМ! Стигат си ми мойте 300 лева. Тия педесе - да си ги ... !!! Точка!"

А, ако е пила две ракии да знаете колко е люта!

Припомням, че мама е на почти деветдесет! (88) Не е чела тук в нета нищо, идея си няма от ГРАФЕН, ID 2020, ТРАНСХУМАНИЗЪМ, ДИГИТАЛЕН НОМЕР, ДИГИТАЛНА СЛЕДА и ПРОЧИЕ НА,НО,ЧАСТ,ИЦИ :)

Просто има акъл в главата си, бре. И е с всичкия си! Освен това - ИНТУИЦИЯ, БРЕ :) Явно й работи оня ВЪТРЕШЕН КОМПАС - дето си работи на сто процента ефективно и при мене :)

Евала, мамо!

По къщите нема да тръгнат, мале. Па ако тръгнат - ще си го намерят. Ще правя, както си заръчала

Ний сме си отживели - дет вика мама. Па, и след физическата смърт - що живот ни чака... Цяла вечност! Но живи в ръцете на са,та,ните няма да се дадем (тъй вика мама)

То, и тия дет вак,синират хората по пазарите (като добитък) - хал хабер си нямат ни от графен, ни от листовки - ни дай си, Боже - от какво изобщо правят там Бодат едни игли... Па, като ги подпуках с въпроси...

Нямате идея миналата неделя какъв интересен разговор проведох с тях! С вак,синаторите от Подвижния меди,цински пункт. Ще ви паднат шапките - гарантирам! Жалко, че не направих видеозапис. Или поне аудио. Довечера, ако ми остане време - ще ви предам словесно.

Но утре непременно пак ще отида (дано са там) И ще запиша разговора - за ваше удоволствие (да се позабавлявате)"

Гълъбина




Тема Re: Нищо не се е почнало!нови [re: alisalisa]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.10.21 10:56



"Е, що аз да ти ги казвам, ти ще ги кажеш, нали си разбирач?" Ъ! Разбирач!?

Какъв разбирач съм аз, ако ги знаех, щях да ги кажа. А ето, ти ги каза, значи ти ги знаеш. Недей да скромничиш.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано12.10.21 10:58



С тия 3 471 новозаразени днес, при това хванати от мижавите 23 487 теста
(103 220 в 9-милионен Израел)


Това са церемониални зарази. В смисъл фалшиви, със символическо-манипулативен
характер. (Особено пък израелските, където народа е 100% ваксиниран)



Властите се опитват чрез сензационни статистики да въздействат умишлено върху
страховете на хората от болести, бедствия и смърт, като по този начин крият
истинските си намерения. Ето, от диария в света умират по 1.5 милиона души
годишно. Повечето са малки деца. Защо никой не е обявил глобална пандемия по
диария? (Туй не е въпрос, по скоро е разсъждение.)

Днес губернаторът на Тексас официално забрани на всички институции (any entities)
да налагат мандати за ваксиниране. Тоест, никой не може да те принуди да се
ваксинираш - било то училище, университет, държавно предприятие или частен
бизнес. Дотук беше. Както и да апелира сега федералното правителство
срещу това, Тексас просто няма да го спазва.

Ето го, черно на бяло. Губернаторът подписва заповедта.


Пандемия имало. Айде, моля ви се....
Средната възраст на починалите надвишава средната продължитеност на живота.
Познайте защо.



Тема Re: Няма невинни!нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.10.21 11:01



Масовката я гледам по друг начин: потвърдените случаи по възраст са концентрирани в 40 - 60, т.е. в най-активната възраст. Независимо леко-тежко-смърт, това са три-четири седмици откъсване от света. Пък тоталитарният режим мина доста отдавна, никой не е заспал там, 85-годишната съседка по вила е активна с Viber... Отказват ваксинация заради никнещите като гъби неформални антивакс-структури:
- фейсбук групи, създадени от висящите пред селския ресторант/хоремаг. Постоянно присъствие са там;
- сдружения, като цитираното наскоро тук русенско.
Има създадена и развиваща се организационна база. Откъде, мислиш, взима линковете си Сноупринсес? Съвсем стройно движение със структури по места. Това ми дава някаква представа защо дори възрастни отказват ваксинация.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.