Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.09.21 14:14



Да, миналата зима. След пускането на ваксината, само един колега, неваксиниран. Дано да има ефект и зимата....

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.09.21 14:20



Възпаление на тестисите....за първи път чувам след ваксина и как "веднага е станал стерилен и са го диагностицирани като такъв.... децата се ваксинирах с Астра, имаха температура за една вечер, но никой не е казал за такова нещо. От Пфайзер никой нямаше странични ефекти. След ваксина не познавам разболял се (но това е нормално след всяка ваксина, пазят основно от тежко боледуване). С последния разболял се колега сме в едно помещение, семейството му се разболя, но от нас никой.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: tia9]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.09.21 14:25



Дезинфектантите никой не ги е отменя, маските на обществени места и дистанцията също. Иначе на работното място слагам маска, ако има болен, но и болен никой не идва вече)), независимо от неразположението.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: tia9]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.09.21 14:36



но и болен никой не идва вече)), независимо от неразположението.
Е това е най-полезното нещо от К19. Ако можем да го запазим, стига ни.
Знаем иначе...киха, кашля-на работа. децата в детските градини-със сополи, с кашлица...там, защото майките се страхуват за работните си места.

Дано има и нещо полезно, дано не се забрави. Но..., съмнявам се, оптимист съм, за съжаление





Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.09.21 14:39



Казал, че някой не иска да му пише.....чудо голямо, всеки от нас го е правил)). Дарик твърде вътрешно го приема))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: tia9]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.09.21 14:54



Казал, че някой не иска да му пише..
Не те разбрах





Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.09.21 15:11



една вечер киро беше отново истерясъл и ми насипа яки закани и заплахи, щот съм имал наглостта, бидейки едноклетъчен организъм, да го поздравя негово юберменш величество с линк с песен, който линк той

На горното, казано от Дарки)), отговаряш, че се чудиш що не назначат нов админ. Дарик твърде се вживява)). И аз буча, като ми пращат линкове и малоумни картинки, нищо страшно не е направил Киро, разфучал се и ние фучим))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.09.21 15:19



Това и мен ме радва, иначе по 3-4 пъти си въртим по един вирус.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.09.21 15:39



При мен - точно обратното с едно единствено изключение - ваксинирана колежка съвсем леко боледува. Ако въобще може да се каже така - тя се самоизолира като загубила обоняние. От всичките ми останали познати, приятели и роднини боледуват изключително не-ваксинирани.

Дай да сверим наистина? Всичките ти не-ваксинирани познати са здрави и боледуват само ваксинирани? Така ли?

Моите хора всички са в София. Твоите къде са?



Тема Re: 40-50 и КОВИДнови [re: tia9]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.09.21 16:03



ти можеш да си бучиш колкото си искаш, но не зануляваш гъркинята покрай бученето си

и понеже изкривяваш написаното от мене, в смисъл че съм досаждал на негово величество с плоскоземни картинки и антинаучни линкове, контекстът на случката е, че негово величество ми изкопа тема от 2013 от клуб Психоанализа, в която съм споделил, че съм ходил на консултация с психолог, но не ми е била от полза въпросната консултация, защото все тъй се чувствам неуютно на робтното си място и ми се струва, че не работя достатъчно и се чувствам виновен за което

сигурно е излишно да посочвам, че в последните 50 години в консултациите с психолог няма нищо ненормално и ужасяващо и това не означава непременно прибиране в лудницата, но явно по първобитната логика на негово величество, това "признание" би трябвало да означава тотална дискредитация на мен като личност, както и на всичко написано от мен, и от мен се очаква да потъна в дън земя от срам и повече изобщо да не си покажа носа в клубовете, защото съм разобличен като освидетелстван луд - а пък аз си се зачетох с интерес в темата отпреди 7 - 8 години и установих, че темата е много готина, с много качествени включвания на много клубари, и си се зачетох с голям кеф и напълно искрено и без никакъв сарказъм благодарих на негово величество за изровената тема и го поздравих с това, което слушах в момента - еми величеството направо пощуря, щото явно никога не му се е случвало някой да му пише нещо нормално, което да не е или подмазване и подмилкване, или обиди и сарказъм, а просто най-обикновено благодаря и поздрав с песен - и продължи с още по-цветисти епитети да ми обяснява колко не съм достоен едноклетъчен безмозъчен алтернативно сексуален и т.н. и баш тогава гъркинята се обади, че според нея аз съм бил по- (не помня вече какво, но нещо добро беше), от него - и негово величество мигом я занули за това изказване, а на мен ми забрани по списък разни неща, които забравих




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.