Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 27.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.09.21 17:30



още по-рано е започнало, с луи пастьор във франция, който подкупил двама доктори да свидетелстват, че ваксините му работят на над 96%



рокфелер още тогава загрял, че ваксините са супер полезни за бизнеса и се захванал да спонсорира училища за лекари, в които училища лекарите да ги обучават на правилната наука как да се предписват само нови и скъпи лекарства и редовно да се правят масови ваксинации ... и естествено, всякакви лечители, които лекуват не с химически вещества, да бъдат заклеймявани и публично осмивани като антинаучни шарлатани-плоскоземци



But there was a big problem with Rockefeller’s plan. Natural and herbal medicines were very popular in America during the early 1900s. Almost one half the medical colleges and doctors in America were practicing holistic medicine, using extensive knowledge from Europe and Native American traditions. Rockefeller knew that to get total control of the medical industry he would have to expunge the competition. So to start Rockefeller used his vast oil money to purchase part of the German pharmaceutical company I.G. Farben. (you can look up this company’s involvement in WWII). Now that he controlled a drug manufacturing company he could move forward with his plan to get rid of the competition.

....

With these legal changes in place, Rockefeller teamed up with Andrew Carnegie and started funding medical schools all over America on the strict condition that they only taught allopathic medicine (алопатик е химическата медицина, тази, която ние имаме за "нормалната" - за всеки симптом ти предписват скъпо лекасрство без да ги е еня за причината на симптомите). Through the power of their huge “grants”, this powerful team systematically dismantled the previous curricula of these medical schools, removing any mention of the healing power of herbs or natural treatments. Teachings on diet and other natural (non-drug) treatments were also completely removed from medical programs.

и т.н и т.н. - много интересно и поучително четиво



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.09.21 17:36



ефектът на снежната топка е в сила, когато нещо смислено набира сила, скорост и става смислено. За целта трябва и катализатор.
Ти не си катализатор, не си и в същността на снежната топка. Направи снежна топка, пусни я но слънчева пътека....и очаквай ефект..няма... стопява се. необходими са условия, реактив: сняг, студ, в твоя случай: бъди в ролята на реактив, не оставяй на случайността... да се търкаля топката по пътеката, пък каквото там срещне по пътя и каквото стане
Всеки може да направи снежна топка, но не всеки може да осигури пътят й така, че да оцелее



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 17:44



благодаря! по-късно ще прочета твоя линк, Дарки

Пастьор или Бешам? Великата измама






Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано21.09.21 18:05



. Хрумвало ли ви е някога, че хромозомите ви са навити спирални антени, предназначени да поддържат връзката ви със Създателя? - как може да ги четеш тия дебилщини, че и да ги афишираш? Е нема толкова тъпи същества, като краварите. Яко кълвът на гола кукичка!





Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.09.21 18:18



НО ако се заразим ще е от антиваксърите!

Не е задължително. Човек може да се зарази и от вакър ако не се лъжа. Изобщо никой от нищо не е застрахован - няма ваксъри, антиваксъри - всичките сме в кюпа.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: zaphod]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано21.09.21 18:23



13-ти век. Чума. Джендърите сояджии са тия, които се къпят веднъж в месеца, като цяло гледат да си подобряват хигиената, гледат котки, щото ловят мишки (въпреки, че нямат идея, че така се ограничава разпространението на пандемията), консултират се с лекари, колкото и малко да са и колкото и примитивна да е медицината.
Нискочелите биготи плоскоземци (буквално) не се къпят никога, живеят в страшна мизерия, трепят котките, щото, очевидно, са слуги на сатаната, масово изгарят на кладата джендъри сояджии и лекари, страстно се молят на Джийзъс Крайст да ги излекува, щото, очевидно, само той е в състояние. Считат, че чумата е благословено мъченичество и всеки трябва да мине през нея, за да отиде в рая. Освен отвратителните неверници и еретици, за които чумата е наказание и те, разбира се, отиват директно в ада.

От кои е оцелял по-голям процент?



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Редактирано от PekoHcTpykTop на 21.09.21 18:24.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 18:25



в тази тема ми каза - какво, кога и как трябва да говоря, какво съм и какво не съм



имаш тежката житейска задача да учиш хората около теб как да бъдат правилни




Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.09.21 18:58



Посочи ми къде съм ти казала какво, кога и как трябва да говориш, какво си и какво не си.
споделих неща, с които не съм съгласна с теб и неща, с които съм съгласна. нищо повече.

имаш тежката житейска задача да учиш хората около теб как да бъдат правилни

Коя съм аз, че да уча на житейски уроци? Аз уча хората на това, което със сигурност знам-информационни технологии. Ясни и точни познания. Е, има и алтернативи, но това оставям за учениците/курсистите.

За житейски уроци... опазил ме Господ да поучавам. Мога да споделям мои виждания, но да начуквам в канчето... няма начин.
От теб чета само свободни съчинения и поучения в стил "един човек каза".



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано21.09.21 19:02



Леле Дарки, като те чете човек и му се отщява да живее, ебаси...


Айде да си върнеме беемветата на гадните капиталисти, да се изрепчиме на некой без маска, да ни свитне и да се свършват тия мъки и неволи!
Навит ли си?



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 19:54



един човек каза

това е, това правя
преди аз съм учила и вярвала в същите неща като всички останали
сега виждам, че един човек казва нещо различно, но му забраняват да говори
друг виждам, че изопачава данните
трети - какви методи за сплашване и подигравки използва, и им плащат за добрата работа
четвърти открива вратичка в правилата
пети излиза на бунт
а аз показвам какво е различното от официалните източници, защото другото не се вижда
и нямам претенции да вярвате
единственото ми желание е да съм свободна да мога да кажа какво съм прочела за маски, дистанция, локдауни, ваксини, насилници, Тръмп...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.