Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 15:48



Ние сме си ние, драга ми Алиса, за да отговоря що сме се зомбирали, трябва да приема че сме се зомбирали.
Вчера имах такъв разговор - "ти що така каза"- ами, викам, по-интересно ти що така питаш(пред другите), ама не ми се занимава.
И с теб - така.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 16:00



е, аз мисля и действам по различен начин от теб, Ружа

аз съм сноу

знаеш ли какво е "ефектът от снежната топка"




Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.09.21 16:15



Коя система?

Системата на либералния капитализъм фалира още в началото на века и вече двайсет години е в реанимацията интубирана на командно дишане.

Под фашизъм се разбира принудително ваксиниране ли?

Не, под фашизъм се разбира това, което е правил чичко хитлер през трийсетте и четирисетте - по времето на неговото мъдро ръководство, са били публикувани научни статии от уважавани професори, в които статии професорите най-научно са доказали, чрез измерване на разни разстояния по черепа и чрез изследване на формата на главата на индивида, че една раса била по-висша от другите, а пък една или няколко били толкова нисши, че носели зараза на висшите класа от разни инфекциозни болести и поради което науката казала и доказала, че нисшите класи трябвало да се отделят от висшата класа, за да не я развалят чрез смесване с нея и да не я заразяват с нисшите си болести, напълно естествено науката се впрегнала яко да работи по въпроса как нисшите класи да се стерилизират масово, в научните разработки по стерилизацията особено се отличил някой си доктор Менгеле, който научно експериментирал с различни форми на масова стерилизация - с радиация, с химикали и прочие и често разрязвал живи опитните образци, за да види понаучному как кокретно работи стерилизацията в съответните органи.

Естествено, всичките тези мерки се взимали единствено в името на сигурността на висшата раса и всичко, което се правело с нисшите раси било напълно научно и подкрепено с научни изследвания и научни доказателства. И хората са били напълно съгласни с тези санитарни мерки и били даже активни участници в процедурите и в издаването и излавянето на укриващите се гадове от нисшите раси.

Няма ли най-после някой да светне хората какво става зад кулисите? Кажете, моля, настойчиво моля!

Стават много неща, но най-важното за нас е, че зад кулисите става въвеждането на световна тоталитарна система, на световно тоталитарно правителство - всичките международни организации стават съответните министерства, частната собственост и независимите фирмаджии ще бъдат премахнати, ще се въведе универсален доход, съчетан с китайската система за социален кредит, като въпросния доход ще бъде зависим от социалния кредит - слушкаш и и изпълняваш - плащат ти и имаш достъп до магазини, ресторанти, хотели, пътуване - задаваш въпроси или не изпълняваш - няма пари, няма магазини, няма ресторанти, няма пътуване, няма нищо за тебе. Парите ще бъдат единствено виртуални и навсякъде ще има автоматично отварящи се врати, които ще сканират или зеницата или някакъв имплантиран чип, в който ще е всичката информация за тебе - дали си от послушната висша раса или не. Навсякъде ще те следят камери, това вече и сега го има и не е нищо ново.

Кои неща ще станат необратими?
Ми е те тия неща ще станат необратими

Виждам противоречие:
Или ще има фашизъм с принудително ваксиниране и тогава нещата ще приключат доста преди 2025, или ще се проточат дотогава, понеже няма кой да накара народонаселението да се ваксинира, демек продължаваме да ни играем на самоотговорност и демокрация.
Кое последно?


В случая ваксинацията е предтекстът за въвеждане на системата на социалния кредит, която Китай успешно въведе още от преди пландемията, обаче ние демократичните, няма как да го направим това, освен ако не е в името на сигурността ни, та сами да се натискаме и вдигаме на протести да се въведе повече контрол и чанч над тези гадове, неваксинираните! Циркът с пандемията, локдауните и ваксинациите ще продължи докато се създадат всичките условия за тоталитарното световно правителство да може да заработи - сиреч никой повече да не може да се измъкне от системата на постоянно следене и постоянно оценяване на поведението съчетано със съответните наказания и поощрения. Вероятно изкуственият интелект ще се използва широко за анализа на поведението и налагането на наказанията или поощренията.

По вашите новини споменаха ли, че из цял свят има невиждана до сега остра липса на полупроводникови елементи и чипове? Нали се сещаш къде отиват тези неща, та дотолкова да липсват за конвенционалните производства, че липсата им да се усеща и да стига до новините?



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 16:40



не е започнало с хитлер, а 20 години по-рано в америка
застрахователните компании решават, че евгениката ще им е полезна за бизнеса






Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 16:48



Стават много неща, но най-важното за нас е, че зад кулисите става въвеждането на световна тоталитарна система, на световно тоталитарно правителство - всичките международни организации стават съответните министерства, частната собственост и независимите фирмаджии ще бъдат премахнати, ще се въведе универсален доход, съчетан с китайската система за социален кредит, като въпросния доход ще бъде зависим от социалния кредит - слушкаш и и изпълняваш - плащат ти и имаш достъп до магазини, ресторанти, хотели, пътуване - задаваш въпроси или не изпълняваш - няма пари, няма магазини, няма ресторанти, няма пътуване, няма нищо за тебе. Парите ще бъдат единствено виртуални и навсякъде ще има автоматично отварящи се врати, които ще сканират или зеницата или някакъв имплантиран чип, в който ще е всичката информация за тебе - дали си от послушната висша раса или не. Навсякъде ще те следят камери, това вече и сега го има и не е нищо ново.

Едновременно говориш за страховете, но и за мечтите на всички фантасти.
От Стругацки, на които напоследък въртим цитатите, до Азимов или Франк Хърбърт. Вселенската империя винаги е една.
Аз съм за, ти защо се нервираш?



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.09.21 17:00



Не, бе, стана ми чудно.
Искаш да не пускат неваксинирани по никакви обществени места за развлечение и кОлтура, щото те е страх за ваксинираната ти майка, която кой знае защо споменаваш като затворничка в къщи.

Всякак бих уважила страховете ти за здравето на мама, ако не беше нарочил заради тях неваксинираните. Чудя се даже, що сте се набоцкали, щом не вярвате, че ваксината ви пази.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Green Light]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано21.09.21 17:08



отговори на този заядлив страдащ от обич човечец Алиса...
че това че сме ваксинирани - не значи че няма да се заразим!
НО ако се заразим ще е от антиваксърите!



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 17:09



Едновременно говориш за страховете, но и за мечтите на всички фантасти.
От Стругацки, на които напоследък въртим цитатите, до Азимов или Франк Хърбърт. Вселенската империя винаги е една.
Аз съм за, ти защо се нервираш?



Дарки не се нервира, спокойно обяснява
а може да не са били мечтите на фантастите, а предупреждения
защото за такава система повечето ще сме дефектни и излишни






Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 17:17



Ами има изход, нали тук има един дето гледа кокошки и мандаринови дръвчета за изхранване? Ще се спасим.
:-)



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 17:19



- ОтговОр.
:-)
Готово




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.