Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 27.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: 741]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 14:49



Не е така. Бум на заразените ще е вреда по много показатели, да не изброявам очевидности като блокаж на болници и фирми, но аз мисля за възрастните. Не искам пак майка ми да е затворничка и пак да се чудя как да отида у тях, и т.н. ваксинирана- ваксинирана, ама е на 83.
Аз мисля, че естественото развитие е ограничаване на правата на неваксинираните да ходят по концерти, театри и ресторанти, барове, дискотеки... Кофти работа, но неизбежна, според мен.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 14:58



помниш ли nbb, тя говореше от личен опит
обявиха я за луда и я изгониха
няма я тук, за да я попиташ как се е лекувала
аз пускам линкове към неща, които са привлякли вниманието ми
дали ще им повярва някой или не, не зависи от мен
нямам личен опит, защото не боледувам
но ако се разболея от нещо в бъдеще, ще ги приложа
последно четох статии и гледах видеа с професор неумивакин




Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.09.21 15:02



Аз мисля, че естественото развитие е ограничаване на правата на неваксинираните да ходят по концерти, театри и ресторанти, барове, дискотеки... Кофти работа, но неизбежна, според мен.

Значи да затворят концертите, театрите, ресторанти, барове, дискотеки...


То няма кой да им стъпи, ако забранят неваксинираните.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 15:08



ето още едно име






Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 15:10



Но па аз няма да се спра. После ще ви светна и вас, та ще рахатясате най-после, ще повишим културата си до небесата



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.09.21 15:15



НББ я помня прекрасно, още повече, че ми е градска, вярвах й, по някъв мой си начин. Ти нямаш нищо общо с нея. Тя умееше да синтезира, нещо, което ти не умееш. Показваше своята гледна точка. Нещо, което ти не показваш.

НЕ Е необходимо, да имаш личен опит, за да покажеш лично разбиране.


Професор Неумивакин-ами чела съм, най-вече за кислородната вода..И... какво? Чела и гледала, добре. Какво научи?

Извинявай, уж си от моя отбор, антиваксърския, но... не допринасяш с нищо за нашата кауза. Аз също не допринасям, но не се и опитвам, защото не се чувствам подготвена, за да го правя. Линкове? Мога, но .... не успявам да анализирам всичко, иначе чета. Но само линк.... нали трябва да ме убедиш своята правота, да сравня с другата правота. Хората това очакват, поне онези, които разчитат на разбиращите



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 15:16



на болните ваксинирани ще им е разрешено






Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.09.21 15:31



Да, те, театрите само за теб ще работят.



Население: 6,9 мильона
Ваксинирани: 1 281 766
Неваксинирани - около 5,7 мильона, обречени да тънат в невежество и да не припарват до ресторант.

Аз пък друго не мога да разбера. Пишеш:
Не искам пак майка ми да е затворничка и пак да се чудя как да отида у тях, и т.н. ваксинирана- ваксинирана, ама е на 83.

Нашите пенсионери в квартала, кой ваксиниран, кой не, изобщо не си стоят затворени в къщи. Щъкат си из града, както обикновено, по цял ден са по пейките в градинката пред нас, както обикновено, без маски, без дистанция и никой не се делка на ваксинирани-неваксинирани, нито примира от страх. Вие що сте се зомбирали такива?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.21 15:36



всеки в този клуб знае моята гледна точка за нещата свързани с короната
как аз съм стигнала до тази вяра, е моя работа
всеки ще стигне по свой начин
когато по телевизията кажат това, което говоря две години
това ще е най-убедително за някои хора




Редактирано от snowprincess на 21.09.21 15:39.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.09.21 15:46



как аз съм стигнала до тази вяра, е моя работа
Ти си истината, вярата и животът.
Втората .... след Бога!

Благодаря ти, 2Боже!

П. П. неща, които пишеш за К19 нямат нищо общо. Ти четеш, имаш познания, но са само копи... някъде в съзнанието ти. Не можеш да направиш анализ и ... нещо като пейст. Разбирам, че си от моята страна на барикада, но нямаш нито познанията, нито капацитета да се бориш с другата страна. Аз също нямам капацитета, но не се и пъна... като му дойде времето. не се бутай, щото не можеш! Нямаш потенцила. Като мен))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.