Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.21 11:16



Ами не се връзва, да. Аз отдавна приказвам, че голяма е сложността на този план, обаче се провалям по показателя, че за разни неща вярвам на естаблишмента(например че днес е четвъртък). Но те, уви, лъжат.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.09.21 11:32



за разни неща вярвам на естаблишмента (например че днес е четвъртък). Но те, уви, лъжат.
Моят ментален модел е по-прост: аз вярвам на всички. Е, на някои повече, на други — по-малко.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано23.09.21 11:56



Нещо не ми се връзва. Маски, дистанции, локдауни и ваксини могат да да ограничат пътуванията за момент, но не завинаги.

Санитарните паспорти и системата за социален кредит могат да ограничат пътуванията в мига, в който това се наложи от тази или следващата криза. Просто се подава една елементарна команда на всички проверяващи компютри и готово! щото тази криза не е последната, след нея идат още кризи, сигурно още по-страшни и затова ще се налагат още по-драстични мерки.

А намаляване на популацията пък хич не могат, напротив, предполагам, че след всеки локдаун следва бейби-бум.

Ти си предполагаш, обаче дали ще има бейбибум или пък бум на стерилността и смъртността от инжекциите, ще се види след няколко години. Поне засега няма никъде данни за бейбибуми от първия локдаун, но пък тук-таме се промъкват вече данните за самоубилите се и откачилите, които хич не са малко, някъде мернах че били доста повече от ковид-починалите.

И какво пречи след година две, при 17-та задължителна доза, да се окаже, че терористи проникнали във файзер и сипали отрова в инжекциите? И 1 - 2 милиарда погинали? Хем и работото свършена, хем и хората ще настояват да се засили още повече контрола над всеки човек и да се въведе отново смъртното наказание! Та дори и да може човек автоматично дистанционно да бъде убит, ако се види, че в момента извършва престъпление ...

В момента политиците тук пеят, че хората настоявали за задължителна ваксинация и затова политиците не трябвало повече да имат никакви теми табу и да са готови да разискват по всякакви теми. Както са я подкарали, съвсем скоро ще стигнат до горните идеи! Пък вие си се подсмивайте под мустак и си чакайте следващата повиквателна за поредната доза ...



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано23.09.21 12:14



Китайците може да са всякакви гадове, обаче за 10 дена посториха болница в Ухан

Това беше BS. Колкото за шоу.
Нито в Ухан е имало епидемия, нито където и да било на друго място.
Този "вирус" е толкова тайнствен, че след като не успяха да "открият"
убедително животинският резервоар и междинните видове, от които
е прескочил на човека, се заеха да популяризират досега конспиративната
теория, че вирусът бил изкуствено създаден в лаборатория.


Промяната се случи буквално за една нощ. На следващия ден всички канали и
коментатори изведнъж станаха тънки специалисти по онова, което до вчера
отричаха. Като по команда.

Истината обаче е друга.
Молекулярно невъзможно е да се направи gain of function (изкуствена
манипулация от този сорт) на вирусите, които са били проучвани в Уханската
лаборатория и от тях да се произведе SARS-CoV-2.

Тук е описан известния дуел между сенатора Ранд Пол и Тони Фаучи относно
произхода на вируса и едно важно пояснение, което сега усилено се подтиска в медиите.




"Fauci rejected Paul’s claim that research carried out in Wuhan before 2017
with some support from the NIAID met the definition of gain-of-function and
pointedly explained that it was impossible to make SARS-CoV-2 from the coronavirus
used in that study."


"I totally resent the lie that you are now propagating, senator, because if you look at
the viruses that were used in the experiments … it is molecularly impossible … to
result in SARS-CoV-2
."

Мисля, че в горния случай Фаучи не рискува нищо, когато казва истината за един
факт, който може много лесно да се потвърди от професионални биолози,
вирусолози, лаборанти, научни колегии, медицински издания и други специалисти,
а именно,че е молекулярно невъзможно да се произведе SARS-CoV-2 от вирусите,
с които се е експериментирало в Ухан. Като оперативен работник с голям стаж, той
няма да рискува репутацията си с лесно-доказуеми лъжи.

Да се създаде изкуствен SARS-CoV-2 е молекулярно невъзможно.

Какво тогава ни остава? Аз знам какво.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано23.09.21 13:10



Не е съвсем биес, хората в ухан си умираха от тежки пневмонии масово, щото ухан е индустриална зона и въздухът е ужасно замърсен, и всяка зима там се мре масово от пневмонии и една нова болница си беше напълно на място. Само дето нямаше как да кажат, че е поради замърсения въздух, на който си излагат населението в името на икономическия растеж.


А за вируса и аз забелязах същото - една седмица след като го "откриха", вече знаеха с абсолютна сигурност, че:

1. Болестта е нелечима. Щот вирусите не се били лекували. Тотален БиЕс, грипът също е вирус, и кат го гепиш, ти дават лекарства и три дена болнични и на четвъртия си на работа. Обаче вирусите изведнъж станаха нелечими.

2. Здравите хора можели за пренасят заразата. За мен тва е най-големия БиЕс, той наложи локдауните, маските, геловете и разстоянията.

3. Само ваксината ще ни спаси, поради точка 1.

Само за мутациите още не бяха научили в рамките на една седмица. Мутациите се появиха чак когато се появи първата надежда с "откриването" на ваксините и попариха очакванията за бърз изход от кризата.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано23.09.21 16:52



Амии... започнах да го гледам.
Но пича и мацката ме загубиха некъде около 15-та минута.
Когато много сериозно и научно ми обясниха, че щом кита е млекопитаещо, а аз също съм млекопитаещо, значи аз съм риба... Аааа и че прескачам маркуча в градината, защото подсъзнателно го мисля за змия...
Съжалявам, Дарки.
Явно аз нещо съм сбъркан и нема как да вдигна нивото на дискусията ни.
Жив и здрав бъди!



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано23.09.21 16:55



Хахаха... здрасти, преподобни Хари (нали така се казваш сега)


Както винаги в отлична форма, защищавайки загубена кауза.



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: DarkSide]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.09.21 16:59



короната вероятно скъси живота на либерастията повече и от бежанската вълна през 2015та




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: ad miral]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.09.21 17:38



за едра шарка те ваксинират 1 път, най-много 2 и си ваксиниран
за ковид искат да те бустерират на 6 месеца, е как да я зимам на сериозно



Тема Re: лимитите на силата на ваксинатанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.09.21 21:27



за едра шарка те ваксинират 1 път, най-много 2 и си ваксиниран
за ковид искат да те бустерират на 6 месеца, е как да я зимам на сериозно


Ваксините срещу сезонния грип също са всяка година.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.