Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.04.21 13:53



толкова е интересен филма, че преди края, когато добрите побеждават лошите, няма да изляза

отровата е в друг смисъл





Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.21 13:54




Прав си, разбира се, но и на теб(като на Крафтъра) да ти имам свежия поглед.

800 означава вече наистина народен вот и то подложен на реален съвсем истински народен дебат и безкомпромисност към истината. А тя, истината е, че подлагането на съмнение на устоите на обществото и масовото разпространение на този начин на мислене ще разруши това общество. Не не са искали да го убиват, не са го направили от кръвожадност или глупост, а по необходимост.
Свободната мисъл е смъртоносна за обществото. Защо да уважавам баща си, защо да почитам традицията, защо да воювам, да плащам, да поздравявам, да отсъпвам на слабия...



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.04.21 13:58



Иска се технологично време за оставяне на наследство. Нито царят, нито СДС, хеле пък Костов имаха такова управленско време на разположение каквото имаха ГЕРБ и Борисов.


Именно!



Ако Костов беше властвал десет години - камък върху камък нямаше да остане от тая държава, а европарите до цент щяха да минават през него, семейството му, зетьовете му...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано13.04.21 14:00



Свободната мисъл е смъртоносна за обществото. Защо да...
Ти уби нАучния сътрудник в мен!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.04.21 14:05



"Ти уби нАучния сътрудник в мен!" Що!? Прав е!





Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано13.04.21 14:10



Що!? Прав е!
Et tu, Brute?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.21 14:15



Е знам кой е Ромел, тоя дето опитал да убие Хитлер в края на войната. Какъв е другият смисъл? Нещо което не разбирам ли? Заради това Q на снимката?

Всеки ще стигне закъдето е тръгнал и лично ще бъде принуден да изпие горчивата чаша с отрова или благодатния сок на живота - според съда на съвършен съдия.

За обикновения ум, колкото Ролмел става за символ към този цитат, толкова и Сократ. Впрочем, трудно би намерила и разликата във всички справедливи съвършени съдии и общества във вселената, които раздават чаши с отрова. Няма такава.



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.04.21 14:16



И аз, и аз!!!





Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: snowprincess]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано13.04.21 14:21



А другия филм гледа ли го?
Оня, с Ръсел Кроу?



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.04.21 14:23



Ами да, свободното мислене разрушава обществото.
Пример - виж азиатците Япония, Китай, Корея... на какво мислиш се дължи бурното им развитие през 20-ти в.? Там хората са силно подчинени на общността, за разлика от останалата част от света. Докато при нас - "всяка коза за свой крак"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.