Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Liya]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано13.04.21 10:15



Е, що не се обади тогава, бе?

Все нещо можеше да се направи...



WALL·E

Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Crrafterr]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано13.04.21 10:28



Сакън!



Не можеш, бе! Кой ти дава право току-така да отнемаш най-силния аргумент на този и онзи пишман профилиращ се!?

Какво ще правят сега някои от самонабедилите се десни, а!?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.21 10:34



Толкова ми е черно, че не мога да се помайтапя даже. Завиждам ти на погледа и на готиното настроение.

Колко хубаво би било да имаме седесарска* власт, която набутва ченгеджийската дърта яка мафия в затвора и заедно с това погребва и кретенските си идеи срещу червените бабички? Според мен, обаче се случва тоано обратното.
В програмата, в принците и в самата същност на кампанията и обединението е залегнал именно тоя антикомунизъм. Думата ми е опротивяла вече. Но освен това са съг;асни да се прегърнат точно с мафията само и само да се доберат до властта. Направо виждам как се връщат едни мои познати до болка... нарисувано е какво ме чака и какво ни чака всички.

Да, наистина властта не е самоцел за ДБ, точно както казват. Основната, важна, даже грандиозна цел е отмъщението на Христо Иванов и на Радан Кънев срещу Бойко Борисов. Изгаря ги мечтата за реванш, пламтят просто и доста премръзнали влечуги сега ще се сгреят на тозя огън и ще се разпълзят.

В Свободна Европа сутринта четох готина статия за нови разработки в теоритичната физика - популярна работа, колкото за мен, не беше нещо специализирано. Мюоните се държат така че вероятно ще позволят определянето на нова пета по ред сила във физиката (освен електромагнетизма, гравитацията и другите познати) Озаглавена е "Чудовищата които дебнат във вакуума"
Вътре в ДБ има вакуум и в него дебнат чудовища, които обаче са стари, малко позабравени, но познати, познати...

Можем да обявим край на антикомунизма - усмихна ме, макар накриво


Въобще не искам да гледам шоуто натам...

*написал съм седераска - заклевам се че без да искам. Лира да ми хвърли едно таро и да ми каже какво значи

Редактирано от Green Light на 13.04.21 10:53.



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано13.04.21 10:40



Вътре в ДБ има вакуум и в него дебнат чудовища, които обаче са стари, малко позабравени, но познати, познати...
Поименно, колега, поименно!




_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.21 10:50



Имената на уволнените и после възстановени от съда полицаи и магистрати ако ги има някъде - те са. Сега са в трета глуха, но само си как тръгва на поход по булеварда, въздигнал над себе си ярка плакарда - "преследван от ГЕРБ"... Не на бял кон ще се върнат, а на танк направо. И с бомбандировач.



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.04.21 11:55



"Нещичко за наследството на днешните дебейци-костовци да споменете случайно?" Ами хайде, спомени де!



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: MilaO6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.04.21 12:21



За разлика от пембените, червените осъществяват еднопартийна тоталитарна власт след II cв.война.След дългогодишно такова управление който и да дойде на власт все може да му се намери връзка с предишния режим при добро или зло желание.



Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.04.21 12:28



Айде - и ще стане търкалът!





Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.04.21 12:31







Тема Re: Можем да обявим край на антикомунизманови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.04.21 12:37



Иска се технологично време за оставяне на наследство. Нито царят, нито СДС, хеле пък Костов имаха такова управленско време на разположение каквото имаха ГЕРБ и Борисов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.