Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Световен рекорд!  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.04.21 23:10



Най-после! Може би е достойно за книгата на Гинес като срок!

След 5 дни най-после СЕ ПОТВЪРДИ, че Станислав Трифонов, бъдещ премиер на Република България Е БОЛЕН ОТ КОРОНАВИРУС!!

Ужаасссссс!

Ама бил добре. Ще палим свещи!



Иначе изтеклите мозъци на Българи ще изпаднат в отчаяние и кво ше правят западняците с толкова отчаяни мозъци - просто не знам!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.04.21 23:37



Хе, че той Станислав ли се казва?!
Станчо, значи, Стан, Стани в най-добрия случай.
Защо пък Слави?



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано10.04.21 23:47




Аз, примерно, директно съм туш. И от там цяла Канада, убеден съм. Иначе, не ме имат за много 'мозък', приемат, че едвам разделям сено на две магарета. Но аз съм убеден, че сривът на Слави, минал през мен, ще им се отрази много сериозно.


Редактирано от Koftia на 11.04.21 02:59.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.04.21 23:50



Нямам идея.

Свиквай на пълното му име - нема как в бъдеще тоз български политик да бъде наричан "Слави"!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано10.04.21 23:51



Слави ? Сякаш се обръщаш към стругар в ДАПа или тракторист в Трилистник ?





Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 00:01



"Слави" е най-приличното. Той си е "Дългия", "Славчо Учиндолски" и всякакви други прекраснотии.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Green Light]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано11.04.21 00:02



Станислав, Светослав, Ростислав, от слава, славя, Слави.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Bezsynna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.04.21 00:04



А славянин от къде идва ? Аз все мислех, че ...слав идва от славянин.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Koftia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано11.04.21 00:12



За славянин не знам.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Koftia]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.04.21 00:26



Долу ръцете от Плевен





Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Albena l]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.04.21 00:50



Kакъв му е проблемът на Плевен ? Аз дори и не знам къде е Плевен ?
Точно както Al Capone е казал в един момент .
'I don't even know what street Canada is on ?'





Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Koftia]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.04.21 01:00



Е какъв, масонски е проблемът. Или си от тях или не си





Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано11.04.21 01:22



Голяма си уфсъ. Може да е зле човека.

Всичкото ти хи-хи-хи с болест е тъпо. Хи-хикай с резултати, мозъци, но с болест, ако е - не бива. Той има сериозно автоимунно заболяване и е хипохондричен.

Смешки всякакви други са ок, тая не ти се получи.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Albena l]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.04.21 01:33



Aлбенче, 1 часа сред полунощ. Ти май си се омагьосала ?





Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.04.21 02:23



От "слово" - словенин. Демек, говорящ. А немец - от "ням".



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.04.21 02:24



Нали не е Бойко.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.04.21 02:37



I wish that was the case





Тема баш за хипохондрията смешките са окнови [re: 2biri]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано11.04.21 02:48







Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.04.21 03:15



Ми, баш така е.
Не го казвам като нещо наци или родолюбиво, кръчмарскопатриотично.

Срещат се две близки племена, дето си разбират езика да речем 80%. Какви са? Словени, щото им разбираш словото. После се срещат две племена, дето не се разбират грам. Ти си знаеш, че говориш, нъл тъй. Разбирал си се вече с разни други, макар и не стопроцентово. И изведнъж - бум, нищо не му разбираш на оня кретен отсреща. Е другите явно не могат да говорят, значи са неми. Мучат там нещо, ама нищо не им се разбира.
Немците сами себе си не се наричат тъй, нали?



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 06:26



Голяма си уфсъ. Може да е зле човека.
Всичкото ти хи-хи-хи с болест е тъпо.


Леле! Не съм те чула да се загрижиш толкова в пътите, в които Боко беше болен от нещо!

Да, зле е човекът. Умствено. Стотици хиляди хора гласуваха за него, а той не написа едно "БЛАГОДАРЯ" във ФБ профила си - цели 5 дни. Самовлюбен Нарцис, скован от страх от това, което направи.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема ППнови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 06:37



Смешки всякакви други са ок, тая не ти се получи.

Не, не е смешка. В изборната нощ заяви, че си прави съответните изследвания, защото имал СИМПТОМИ за короната. Известно ли ти е как се потвърждават (или не) съмнения за вируса? С тестове. Резултатите са готови за часове. КОГА точно Славчо разбра, че е с положителен тест? На петия ден от съмненията си ли? АКО беше с положителен тест - това щеше да гръмне още в първия момент, бъди сигурна.

ВЧЕРА съобщиха, че ДА, било потвърдено (кога бе??), обаче БИЛ ДОБРЕ.

Имал сериозно заболяване? Що ще тогава да се тика в управлението? Ти знаеш ли изобщо кой е Славчо, какви му бяха връзките с мафията и изобщо - разни детайли?

Е, това е положението. Ти ако искаш - ронИ сълзи. Щото ти (ви - на някои зърна тук) ви е все едно какъв тъпньо ще ни управлява и с кого зад гърба си, стига да не е Боко.

Това се нарича "фанатизъм".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.04.21 07:54



не разбирам каквосе е потвърдило, той го каза сам още преди изборите май




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Световен рекорд!нови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 08:31



“не разбирам каквосе е потвърдило, той го каза сам още преди изборите май”

Не. В самата изборна нощ, когато се очакваше всички да дадат някакви политически изявления, свързани с резултатите, той е написал в профила си някъде (май във ФБ), че имал симптоми на КОВИД и си правел “необходимите изследвания”. (Които, както знаеш, се правят за минути)

Вчера ЗА ПРЪВ ПЪТ по телевизиите съобщиха, че съмненията са се потвърдили (с 6 дни разстояние), Славчо бил с положителен резултат, но бил добре.

Добре изчислено. Две седмици карантина точно покриват срока на съставянето и гласуването на правиталства от първата две политическа сили.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 11.04.21 10:08.



Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано11.04.21 08:48



Абе Уни, ти какво мислиш, че е управлението ?

Кои са тези толкова сложни въпроси, които Слави не би могъл да реши, дори да разбере, а Бойко знае и може ?
Или Слави няма да може да се държи толкова просташки в Министерския съвет и няма да може да овиква министрите, като че ли са слуги.
Или няма да може да защитава пробитата позиция на ПИМК по мобилния пакт пред Европейския съюз ?
Или Слави няма да може да си сменя позицията по 5 пъти на ден ?
Единият полицаио-пожарникар, другия артист. Любен Беров, професор.

На заседанието на МС от 24.03.2021г. са разгледани 45 точки. Може да ги видиш, ако искаш и да кажеш къде Бойко е по-добър от Слави ?
Например т.6 за водорода:
България се присъединява към координираните усилия на другите държави-членки за насърчаване на водородните технологии и развитие на водородната икономика………..
Дрън, дрън, дрън.
Европа хабер си няма какво ще се прави с водорода, а България се присъединява, но все пак къде е Бойко, къде е Слави !
Или т. 27 за сътрудничество между България и Израел в областта на водите. Бойко всичко разбира, Слави – не.

Или пък за заседанието от 07.04.2021 г. ?



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 09:03



ПП Целият смут “там” според мен произлиза от следното.

Според всички социологически проучвания от месеци насам беше безпределно ясно, че ИТН ще влязат в парламента. Те са разчитали, че ще вкарат дадено количество депутати и ще правят шоу там, както досега. Ще пречат, ще плюят, ще демонстрират “честност, почтеност и неподкупност”. Без нищо да зависи от тях. Както Волен навремето. Щото те там са силни - бля бла бля.

Но превиха пръчката и сега почти всичко, да не кажа ВСИЧКО (при положение, че никой няма да се коалира с ББ) е в техни ръце. А това предполага качества, които те НЯМАТ. Нито за адекватни преговори за съставяне на правителство (тънък дипломатически и анализаторски усет), а още по-малко - управленски. И в момента (пак подчертавам - СПОРЕД МЕН) са в тотална паника.

Очаквам с нетърпение да видя дали безспорните им ОГРОМНИ умения да менажират шоу програми (от А до Я) ще им помогнат да менажират ситуацията, в която попаднаха, като излязат сухи от водата.

За мен болестта е първи ход в това “менажаране”.

ПП- говоря в множествено число през цялото време, защото е ясно, че мозъците “там” са сценаристите, Славчо е чучело на клечка, лице.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 11.04.21 09:23.



Тема Re: ППнови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 09:10



Твърде опростяваш ситуацията и управлението на държава също.

В края на краищата целта нали НЕ Е още 10 години държавата да се управлява по същия профански начин?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано11.04.21 09:38



Написа че ние сме победители. Властта е наша.

"Обикновено след изборите всички партии се обявяват за победители. Днес победителите сте вие! Вие си поискахте властта и промяната е неизбежна."

Достатъчно е, мене ако питаш. Пък и болен, все пак.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 09:52



Написа че ние сме победители. Властта е наша.

"Обикновено след изборите всички партии се обявяват за победители. Днес победителите сте вие! Вие си поискахте властта и промяната е неизбежна."

Достатъчно е, мене ако питаш. Пък и болен, все пак.


Достатъчно ти е ЗА КАКВО? За шоу-спектакъл е предостатъчно. Точно с такива думи той си спечели гласовете. Етапът е друг. Шоуто беше ДО ТУК. Оттук нататък е УПРАВЛЕНИЕТО.

За болестта ще си премълча - достатъчно написах.

Ти па наистина ли вярваш, че оттук нататък "властта е наша"?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.04.21 10:10



Голяма си уфсъ. Може да е зле човека.

Може да е зле, може да не е, може да е относително,
обаче едно му признавам на Станислав - още по студентските купони си го можеше:

Умее да кове вниманието на публиката. И това умение, отработено до виртуозност на голяма изпълнителска сцена и в касово тв шоу в момента му върши перфектна работа.

Ей ти я публиката - сън не я хваща от 6 дни, че основният изпълнител тупа топката, докато по медиите се ветреят подгряващите солисти.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 10:28



В отговор на:

След 5 дни най-после СЕ ПОТВЪРДИ



Виде ли сега, че на първо място е лекарят с диагнозата по клинична картина, а не тестът И да нямаше тест - формалност, даваща основание за карантиниране, - ще си го лекуват от ковид според симптомите. Ако има усложнения - според тях, ако няма - с добавки, витамини и минерали.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано11.04.21 10:41



Ами виж на какво репликирам!
Достатъчно е за да удовлетвори претенцията ти да благодари на избирателите.
П. П.
Не е само твоя, моя е също, но ти пишеш, ти повдигаш въпроса, затова пиша "ти" .

Претенцията ни.

Човекът се обади. Болен е, поздравява ни, какво повече?



Тема Не!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.04.21 10:44



"... говоря в множествено число през цялото време, защото е ясно, че мозъците “там” са сценаристите, Славчо е чучело на клечка, лице." Не! Не са сценаристите! Изборните резултати показаха, че там няма мозъци, изтекли са!



Редактирано от LAMBl на 11.04.21 10:45.



Тема Пророчествонови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 10:49



кажи сега, не е ли пророк някой си Ленин - още през 1915 г. предсказва появата на интернет социални мрежи и форуми, вкл. клуб 40-50! В статия описва признаците на революционна ситуация и ето, че през 2021 г. имаме третия: повишена активност на масите и тяхната готовност за самостоятелно революционно творчество.





Тема рейтингнови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 10:56



Наскоро, по Нова година, Слави се похвали с рейтинг 19.60% през 2018 г. На избори 2021 има рейтинг 17.4%, т.е. наистина успява да задържи публиката си.

ПП: драматично разминаване с клубния рейтинг.
-

от 23.02.: 0% (0 от 14 гласа);
- от 30.03.: 3.33% (1 от 30 гласа)

Редактирано от Crrafterr на 11.04.21 11:37.



Тема Re: Пророчествонови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.04.21 10:58



Да, щях да забравя, те "класиците" (на марксизма лененизма) бяха предсказали всичко и така не оставиха нищо за предсказване на другите...

Това с електрификацията ли е предсказанието за интернеДа???

Нещо не виждам проява на признаците му по нашенско...



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Vassilia ()
Публикувано11.04.21 11:00



Точно както казва класикът: много лесно се манипулират хората с правилния тон и в правилния момент / туй по памет все пак/

Напоследък всички пазят мълчание и добро поведение
Има ли други около ТРифонов в карантина?



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Vassilia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 11:20



Има ли други около ТРифонов в карантина?

Не знам, не са ни съобщили официално!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 11:47



Не! Не са сценаристите! Изборните резултати показаха, че там няма мозъци, изтекли са!



Е, останали са и тук мозъци - виж къф як електорат си има и тук! НЕкой и друг е и в сценарния му екип!

(Май се почнАха неделните изцепки на дира...)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: рейтингнови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.04.21 12:02



Щото тук сме интелектуалци, болни от интелектуалщина /по Светията/.

Рейтингът на Слави си е съвсем реален и отработван с години.
Ти постна диаграма в друга изборна тема - по спомени, 20% от малките градове и 65% от селата - гласували за Слави. Това са реални хора с реални животи и реален избор. Но всички тук ах-въх, глейте го тоя, селяндурите го вкараха в парламента.

селяндурите не са хора, нямат мозък, по милост са им дали право на глас - Ентелектуалщини.

Селяндурите харесват, вярват и гласуват за Слави, защото той говори на техния език, изразява техните недоволства и ги разпуска с музика, която харесват. Но селяндурите копат, бачкат, гурбетчийстват, хранят семейства, данъкоплатстват.

Ма били прости и слушали чалга и смешките на Слави. Баси, тези си намериха представител в парламента.

А в същото време, ако требе някой да ти изоре на вилата, щото ръките ти са в гъжа, викаш селяндура, фен на Слави. Той може да оре, да лепи плочки, да хамалува, но не може да избира политик по симпатия, щото е прост.

Изобщо не ме изненадват изборните резултати на Станислав.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: рейтингнови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.04.21 12:09



оказва се, че не само " простите, тъпите и имигрантската паплач" са гласували за него.
изненадАх се, детсъвика, разбирайки, че някои познати са гласували чалгарски, само за да не дадат глас за някого от другите партийни мушмули.


научи се да чакаш

Тема Re: рейтингнови [re: alisalisa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано11.04.21 12:15



Имаше един период, в който харесвах Слави Трифонов. Това беше времето на предаването "Ку ку" и редовно го гледах. Постепенно спрях да го харесвам. Последният ни премиер ми е противен откакто го видях за първи път по телевизора. С коженото пардесю и със супер напомнено его. Не бях виждала такъв нарцис до тогава. Още една причина да ненавиждам мадридския козел, дето го натрапи в политиката.



Тема Re: рейтингнови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано11.04.21 12:23



Повтаря се италианският сценарий. По същите причини много хора гласуваха за онази отврат Бепе Грило, който създаде едно чудовище и се изниза. Хора, не разбиращи от нищо, станаха депутати, министри. Днес доскорошни техни привърженици са сред най-яростните им критици. Според мен Славчо искаше като Грило да е вечната опозиция и само да критикува, без да носи отговорност.



Тема Re: рейтингнови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.04.21 12:30



Аз си кютам, щото отпреди 25 -30 години си имам лични впечатления от Слави.
Може да коментирам феновете и избирателите му, но Станислав - не.
Няма тепърва да изпадам в жълтевини за нечий хатър, нито за червени точки: "знам го тоя, мбижката не му става". Цитирам клубна лешоядка, не съм му виждала мбижката на Славето.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: рейтингнови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.04.21 12:45



е някои познати са гласували чалгарски, само за да не дадат глас за някого от другите партийни мушмули.


А сега си представи, кво ще е при 80 или 100 процента избирателна активност, дето либералите толкова реват, че я нямало.





Тема Re: рейтингнови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано11.04.21 13:33



Еее, аре бе!
Искам и аз веднъж да светна майка мина някоя клюка!



Тема интелектуалци?нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 14:13



Кви интелектуалци, аз освен теб не виждам друг активен, понякога gelsomino..., останалите сме (дървени) философи.
Тоз пък нарисуван с кафе, видя ли го? Любен Дилов това.



Той пише на 5 април:
"...- Както знаете истинският патриот от две кризи винаги ще избере националната. Мъдрият български народ прибави към здравната и икономическата кризи и очаквана парламентарна криза. Казвам го без грам подигравка – ако ние, избраните от вас, не успеем да се справим следващите месеци, значи просто мястото ни не е в парламента. И това, мисля, е по-мъдро, от колкото можем да си представим. Това е прост, ясен избор на мъдър народ. През сравнително леките летни месеци ще ни погледа сеира и ако не ставаме – къш и нови избори!

... Записал съм си специално да не забравя да благодаря и от името на Орлов мост в София, че повечето от обитателите му от лятото ще са в парламента това лято. В смисъл – ще се минава по-лесно.

... И накрая благодаря на едно момиче, което ме нарисува с кафе.
Благодаря и телефонът ми е същият!"



Тема Re: интелектуалци?нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 15:02



Таз рисунчица е много готина. С Дилов онзи ден бЕхме на театър!



Апропо - ти на какво животно викаш "интелектуалец"?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: интелектуалци?нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.04.21 15:35



Кви интелектуалци, аз освен теб не виждам друг активен

Добре де, аз тебе лично с нещо гадно обидих ли те, че тъй ми го връщаш сега?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: Я, гледай ти,нови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.04.21 15:41



бирите се загрижила за болин ит ковид!!

Дали не е, щото е потенциален бъдещ премиер, различен от Бойко.... че даже и хипохондрията му уважава. Сетила се даже, че можело да бъде и зле човекът, ма то, щото е бъдещ потенциален премиер. Всички останали се преструват и преувеличават и се правят на по-болни, отколкото са.



Тема Re: интелектуалци?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 16:02



Нали? Идейна картинка.
За интелектуалец - някой, който практично си изкарва хляба с непрактични неща

Нямам претенция да знам кой с какво, само виртуални догадки. Сега видях в темата ника на Mila06 - айде и тя в кюпа, или Лия, със сигурност и още, ама де да се сетя от раз. Тябва да погледна някоя тема и да импровизирам по никовете



Тема Re: интелектуалци?нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 16:03



Не бе, нали каза, че всички сме интелектуалци, пък аз не се имам за такъв и ти го връщам





Тема Re: Министър-председателнови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.04.21 19:08







Тема Re: рейтингнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.04.21 19:53



Айде сега, лЕберелите ти виновни!? Ти тест правИ ли? ПравИ! ЛЕберал излезе ли? Излезе!



Еее, ся на къф се прайш?

Аз съм лЕберел, от леЕбералната партия. Ама ти май, май, че си консерва (цитирам по памет бай Ганьо у Иречека).
И бидейки лЕберал, не се натискам за висока избирателна активност, щото се сещам, какъв ще е резултатът. С една дума, тоз мерак не го придавай незаслужено на либералите.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.04.21 21:48



Абе каквито и селски майтапи да хвърчат, винаги трябва да се има едно на ум, че нещата могат да се развият по непредвидим от никого начин ...

Тоя клуб отдавна не е умален модел на обществото, както дълго сме се самоопределяли и сме се заблуждавали. От доста време се наблюдава едно разминаване на мненията и прогнозите тук, с това, което става в реалността.

От няколко дни всички медии се надпреварват да се връщат назад и да вадят разни стари видеоматериали, уличаващи Слави в едно или друго. БНТ-то май са най-активни, но и другите са изобретателни.

В "БНТ на 60" снощи излъчиха

, който се върна в далечните 1989-90-91-92-97-98 и показаха предавания със Слави, особено емблематичното "Ку-ку".

Днес пък при Георги Любенов направи същото, но през цялото време използва толкова силно метафоричен език, та се чудих дали не иска да покаже как Слави от 20-30 години бавно и неотклонно следва някаква си своя цел, която да го доведе до днешния ден... много странно изказване, иносказателно и недоизказано или изказано с много завоалиран шифър от метафори...

Кеворкът пък си е направи каламбур като публикува със Слави и бойко, младоци отпреди 20-ина години като са гостували при него...

Въобще, голяма енигма се извъди Славчо Учиндолски...



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: MilaO6]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано11.04.21 22:07



Не знам защо, но и аз се връщам мислено към 96-97...
Може би и цифровия ник с музиката още веднъж ме прати...
Разказвах му за Библиотеката...Бар Библиотеката, под Библиотеката


От там го помня и Слави
Голяма блъсканица беше...В средата имаше висока сцена и отстрани се образуваха нещо като коридори...
И аз опитвам да стигна точно по такъв коридор до другия край...Тогава Дългия застана пред мен и ми направи ескорт...Преведе ме. Явно видя, че съм зле с лактите...
Мъжът ми тогава...към него се мъчех да стигна, захапа...Ето сега момиченцето ще запомни, как дългия си заряза компанията, да го преведе...
Не се бях сещала...Сега след изборите се сетих...
Ами ето. Запомнила съм го явно
Тогава Костов ги гонеше сериозно...
Има бизнес нюх този човечец...Може и да поведе...Дано да не е към дерето...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: MilaO6]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано11.04.21 22:10



Да, бе, медиите непрекъснато предлагат пиедестали.
А хората искат бесилки. Не много, една, две само ... Ама справедливи.
И, ей ти го голямото разминаване. Отново.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.04.21 22:30



еми проект си е славчо, грижливо отглеждан и подготвян през последните 15 години.
то трябват и нови политици




научи се да чакаш

Тема Re: рейтингнови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.04.21 22:33



Ас нарочно давах политкоректни отговори, да не ме обявят от белия дом за убиец.

Ма не си прав!
Аз до ся комунис да се жалва от ниска избирателна активност не съм видял. Даже собствената ми майка ни веднъж не ми е натякнала са ходя да гласувам, макар че редовно ме тормози да закусвам. И гербаджия не съм видял. От вмро-то тоже. За тия от дпс-то да не говорим.

Тия мисли ги изказват само умнокрасивите, десни либерали.
Сигурно щото са адвокати*.
Ма нали ено време имало 99% такава - кво, по-добре ли е било?
Не знам що си въобразяват, че ша станат първи в такъв случай. Или пък ша е нещо по-добро.

Тия индивиди имат ли идея, кво шсе случи при масова активност на изборите?!?!111
Ми ако сега имаше 80% избирателна активност, герб и Слави щяха да имат квалифицирано мнозинство в парламента. Поотделно, по 67%, за всеки един от тях.
Не ма питай как две партии могат да имат всяка една по 67%. Ей тъй, ша може.
БСП ша са трети, а ДПС ше имат 20%.
Щото примерно аз отдавна съм се зарекъл, че ако ма накарат насила да гласувам, ша гласувам само за ДПС.
Пък умнокрасивите ще излязат с отрицателни проценти. И туй не ме питай как ша стане. Просто крайната сума от процентите на всички трябва да е равна на 100.

Дето викаше хаджи Ахил - едно сбърка господ, дето даде адвокатите...


________________________________
* Крум, създал първите писани закони у нас. И разширил два пъти държавата майна!
Пет закона написал - против крадците, против пияниците и против клеветниците. Другите два не се знаят. Аз дълго време съм се консултирал с проф. Димитров и с проф. Овчаров по тоя въпрос за последните два закона и на база тия консултации, както и манасиевата хроника, и пророчествата на баба Ванга, съм стигнал до извода, че петият закон е бил против адвокатите. Щото не е известно да е имало адвокати по негово време, въпреки писаните закони. Никакви там радановци, ивановци и хаджигеновци. И хоп - два пъти по-голяма държава.



Тема Re: рейтингнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.04.21 22:51



С четвъртия закон хан Крум забранил медиите.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Световен рекорд!нови [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано11.04.21 22:53



И Славчо, и Мая....



Тема Re: рейтингнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.04.21 22:57





ней баш тъй.

какво рече хан аспарух от филма : " от днес нататък с тангра ще говоря само аз. казах".

ей го де ти и адвокатина, и съдията, и попа, и всичко.


научи се да чакаш

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.04.21 02:23



Айде да понапиша туй-онуй, докато утре сабаале дирът не е сложил секирчЕто!



Тоя клуб отдавна не е умален модел на обществото, както дълго сме се самоопределяли и сме се заблуждавали.

Не знам точно кой и защо е определял клуба като такъв. Аз лично - НИКОГА не съм и не бих. Средното ай-кю на клуба е поне 50 пункта над това на средното българско общество. Дори доста често съм си разрешавала да напомня този факт на хора, които си живеят с мисълта, че "отвън" всички мислят като клубарите или пък имат техните възможности (материални и Ентелектуални) и ценности.

Относно медиите - зависи кои медии посещаваш. Примерно - прескочи до "Досиетата" на Антон Тодоров от ТВ Европа.. Ще научиш доста интересни нещица за Дългия.

Мен друго ме впечатлява. НАЧАСА при крайния резултат от изборите се потвърди народопсихологическата ни черта, описана в поговорката "На умряло куче нож вади." Макар и мачът още да не е свирен окончателно (както се изрази Грийнът) - доста народ не се стърпя и взе да поблъсква лекичко по кратуната бокова по начин, по който допреди предизборната събота никога не би си разрешил, и обратното - да похвалва Дългия учиндолец. Чак е гнусно като явление, колкото и да е очаквано и предвидимо.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 12.04.21 02:55.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: e ta]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.04.21 02:51



Да, бе, медиите непрекъснато предлагат пиедестали.
А хората искат бесилки.


Само така ти се струва. Ако хората НАИСТИНА искаха бесилки - доста комунист и бивше ченге щеше да е изпообесено в първите дни след 10 ноември.

Нашето "хора" предпочита нежна революция и спокойно местенце, на което да се окопае и да си работа ЗА СЕБЕ СИ, като се нагажда към всичката създала се ситуация, каквато и да е тя.



Яд ме е как нито един не се сети онзи прекрасен виц... според който различните нации биваха определяни с някакви типични черти, описано по трима души. Примерно - "Един англичанин - джентълмен, двама англичани - клуб, трима англичани - общество". После за французи (нещо общо със секса, естествено ), за други нации, и накрая - "Един българин - хайдук, двама българи - чета, трима българи - чета с предател"


Пиша това, защото се сетих за прочутото отровно трио, което първо се разцепи още преди месеци, когато, след дългогодишно сътрудничество и тотално единомислие - изневиделица скулпторът Минеков го напусна и сега се рее самосиндикално из медийното пространство ежедневно да обяснява това-онова и да клати поучително пръст и на бившите си отровници, ама и на всички останали, и после пък самата коалиция "Изправи се, мутри вън" си даваха брифинги и още си каканижат взаимни иронии и подхвърляния, а дори още не са се заклели... И ги споменавам защото УЖ тая формация беше единствената, която не изразяваше партийни стремежи, а беше замислена да бъде ГЛАС НА НАРОДА И ПРОТЕСТА... Ей тва ни е и народът, и протестът. Орел, рак и щука.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано12.04.21 13:12



Боко нито го обичам, нито го мразя.Нормално.
Дългият и пасмината му са ми антипатични много отдавна.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано12.04.21 13:18



В първите дни и месеци след промените 1989 повечето живи репресирани ясно заявиха, че не са като комунистите и няма да отмъщават с насилие.Впоследствие публикувани извадки от съдебни процеси против тях, разпити, частни писма показват, че така е било открай време.



Тема Re: рейтингнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.04.21 13:34



Принципиално си прав, но ша ти успоря цифрите.
Значи при 100 % избирателна активност герб ша го духат, а всички "нови партии" ше изкарат високи изборни резултати. На теб оставям да кажеш кой, колко.

Защо? Дали заради генетичнопредаваната си завистливост и андрешковщина или по друга причина, но българският народ не понася авторитети/елити! (Он че ми каже! Акъл не ща, пари ми дай! ... ще каже българинът.

) А всеки бил във властта се превръща в някакъв авторитет. Може да е спорен, но авторитет! И българинът умре да го види паднал в калта.



Тема Re: рейтингнови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.04.21 13:37



"какво рече хан аспарух от филма :..." Във филма...?

А ти от де знайш, че сценария на филма не е писан от адвокати или поръчан от такива?

Редактирано от LAMBl на 12.04.21 13:38.



Тема Re: Не!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.04.21 13:49



"...виж къф як електорат си има и тук!" Не знам. По телевизора казаха, че при Слави мозъците били изтекли. А аз на телевизора му вярвам!





Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.04.21 21:01





"Кошмар за Слави, вързаха му ръцете до 27-ми април"

Какъв ти тук кошмар, това той го дирижира отдалече! Ти да видиш - още преди изборите си правил тест и бил положителен, на самите избори съобщи че "имал симптоми и си прави изследвания", после на 10 април се излезе със

"Слави е добре, ПОД КАРАНТИНА Е и спазва всички изисквания"...

Това - на 10 април! 14 дни прави 24 април. Сега обаче - Според информацията на здравните власти писиар тестът за коронавирус на Трифонов е излязъл на 10-и април в столична болница. Загадка остава защо той си е направил проба едва тогава, след като още на изборите на 4-и април той съобщи, че има симптоми.

Не ви ли се драйфа?

Изприщил се е от страх и се чуди как да бяга по тъча.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.04.21 21:25



ми не.
що да се изприщва.
управлява друг, той му казва какво да направи.
включително и това, кога да прави тест и кога да обяви резултата.


научи се да чакаш

Тема Re: Световен рекорд!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.04.21 22:15



Е как що - егото му е по-голямо от всичко на тоя свят. Повечето хора очакват от него чудеса!

Днес показваха някъде едни кадри около прочутия му нелеп реферандум, мисирките го питат дали ще влиза в политиката и той отрича почти толкова категорично, колкото Симеон отричаше, че ще има някакви имотни претенции към държавата. Само дето цара не изглеждаше просташки.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.04.21 22:22



Приятните хора рядко имат добре подплатено его.

Или пари.



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.04.21 22:42



“Приятните хора рядко имат добре подплатено его.”

Специално тези - дългият и глутницата му - са ми НЕприятни от много години насам - откак си разрешаваха долните си простотии по адрес на Лили Иванова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.04.21 22:47



Именно, това казвам, човекът си спечели правото пак да ни е неприятен, но вече със заслужено огромно его. Остава ни единствено утехата на подигравката.

Смей се, смей се, Уникална, макар сърцето ти да страда!



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.04.21 23:02



Нещо не вдявам защо реши, че егото му е ЗАСЛУЖЕНО огромно? За мен действията му като кандидат-политик са още по омерзителни, отколкото онези на чалгаджията-простак, свирещ върху най-низките човешки интереси и страсти.

Признателна съм му единствено за това, че благодарение на него още веднъж се убедих в правотата си по още един въпрос - този за изтичащите “мозъци”.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.