Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано11.04.21 10:41



Ами виж на какво репликирам!
Достатъчно е за да удовлетвори претенцията ти да благодари на избирателите.
П. П.
Не е само твоя, моя е също, но ти пишеш, ти повдигаш въпроса, затова пиша "ти" .

Претенцията ни.

Човекът се обади. Болен е, поздравява ни, какво повече?



Тема Не!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.04.21 10:44



"... говоря в множествено число през цялото време, защото е ясно, че мозъците “там” са сценаристите, Славчо е чучело на клечка, лице." Не! Не са сценаристите! Изборните резултати показаха, че там няма мозъци, изтекли са!



Редактирано от LAMBl на 11.04.21 10:45.



Тема Пророчествонови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 10:49



кажи сега, не е ли пророк някой си Ленин - още през 1915 г. предсказва появата на интернет социални мрежи и форуми, вкл. клуб 40-50! В статия описва признаците на революционна ситуация и ето, че през 2021 г. имаме третия: повишена активност на масите и тяхната готовност за самостоятелно революционно творчество.





Тема рейтингнови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.04.21 10:56



Наскоро, по Нова година, Слави се похвали с рейтинг 19.60% през 2018 г. На избори 2021 има рейтинг 17.4%, т.е. наистина успява да задържи публиката си.

ПП: драматично разминаване с клубния рейтинг.
-

от 23.02.: 0% (0 от 14 гласа);
- от 30.03.: 3.33% (1 от 30 гласа)

Редактирано от Crrafterr на 11.04.21 11:37.



Тема Re: Пророчествонови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.04.21 10:58



Да, щях да забравя, те "класиците" (на марксизма лененизма) бяха предсказали всичко и така не оставиха нищо за предсказване на другите...

Това с електрификацията ли е предсказанието за интернеДа???

Нещо не виждам проява на признаците му по нашенско...



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Vassilia ()
Публикувано11.04.21 11:00



Точно както казва класикът: много лесно се манипулират хората с правилния тон и в правилния момент / туй по памет все пак/

Напоследък всички пазят мълчание и добро поведение
Има ли други около ТРифонов в карантина?



Тема Re: Световен рекорд!нови [re: Vassilia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 11:20



Има ли други около ТРифонов в карантина?

Не знам, не са ни съобщили официално!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.04.21 11:47



Не! Не са сценаристите! Изборните резултати показаха, че там няма мозъци, изтекли са!



Е, останали са и тук мозъци - виж къф як електорат си има и тук! НЕкой и друг е и в сценарния му екип!

(Май се почнАха неделните изцепки на дира...)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: рейтингнови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.04.21 12:02



Щото тук сме интелектуалци, болни от интелектуалщина /по Светията/.

Рейтингът на Слави си е съвсем реален и отработван с години.
Ти постна диаграма в друга изборна тема - по спомени, 20% от малките градове и 65% от селата - гласували за Слави. Това са реални хора с реални животи и реален избор. Но всички тук ах-въх, глейте го тоя, селяндурите го вкараха в парламента.

селяндурите не са хора, нямат мозък, по милост са им дали право на глас - Ентелектуалщини.

Селяндурите харесват, вярват и гласуват за Слави, защото той говори на техния език, изразява техните недоволства и ги разпуска с музика, която харесват. Но селяндурите копат, бачкат, гурбетчийстват, хранят семейства, данъкоплатстват.

Ма били прости и слушали чалга и смешките на Слави. Баси, тези си намериха представител в парламента.

А в същото време, ако требе някой да ти изоре на вилата, щото ръките ти са в гъжа, викаш селяндура, фен на Слави. Той може да оре, да лепи плочки, да хамалува, но не може да избира политик по симпатия, щото е прост.

Изобщо не ме изненадват изборните резултати на Станислав.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: рейтингнови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.04.21 12:09



оказва се, че не само " простите, тъпите и имигрантската паплач" са гласували за него.
изненадАх се, детсъвика, разбирайки, че някои познати са гласували чалгарски, само за да не дадат глас за някого от другите партийни мушмули.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.