Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 11:38



Принципно нямам нищо против и Мутафчиев да изберете.

Тва беше просто импровизация. Мутафчийски категорично отказа да планира кандидатура.

Не, че до есента не може и да "склони", но поне засега...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.02.21 11:45



Той знае много по-добре от теб в каква сфера е най-ефикасен. Не че това има значение, в крайна сметка избира народът.





Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.02.21 12:33



Като каза Ризова - с уместните си въпроси като че си по-добра от нея. Мисли за професионален рестарт!
Аз от три месеца насам се въздържам от гледане на тв новини и тв актуални предавания, поддържам форма само чрез кратки текстове през интернет и като че ми е достатъчно, един вид черната работа с гледането я вършат други вместо мен и аз щипя само резюметата


Иска да кажа, че мотивите на самия Мангъров не ме вълнуват, това са подробности, фокусирам се само върху крайния ефект на съблазняването му. Общо взето всяка партия се стреми да привлича известни личности, независимо от сферата - дали са лекари, режисьори, актьори или музиканти, няма значение. Техните мотиви? Вероятно всеки от тях в някакъв момент се сблъсква с проблемите, подавани от политиката. Който се изкуши повече от славата, отколкото от работата си, пък и парички в добавък не са излишни, готов е. Сварен.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.21 12:35



Мнение на Петър Велков (преподавател, математик) във Фейсбук:

За поредното политическо шоу на Мангъроидния шизофреник

Доста хора ме помолиха за мнение, ето го по ред на малоумните изказвания:

Всяка партия би го взела, ако само той поискал да влезе в политиката, ама той избрал АБВ. Там имал свобода….свобода да бъде идиот на макс. Без грам опониране на ненаучността му и глупостта.
Целият свят се бил побъркал и той не разбирал защо…само той бил адекватният…В на кого „телевизора“ ли е проблемът?!
Мерките срещу пандемията олицетворявали Хитлер, срещу когото всички трябвало да се обединим.
Нямало медицински проблем….а 18 000 надвишена смъртност (в които само ще дам пример на 33 годишен колега без придружаващи заболявания, оставяйки дете на 3 години сираче) спрямо последните години е нищо…те щели да си умрат така или иначе…по-голям неадекватник скоро не е бил толкова време по телевизията…За хилядите инвалидизирани хора до неясно колко, а някои и до живот няма дори да повдигаме темата…
Нищо друго не трябвало да правим, освен да си мием ръцете. Това е въздушно-капкова инфекция. Повтарям ВЪЗДУШНА, АЕРОЗОЛНА, идиоте!
Явно новоизлюпеният (официално вече) политик разбира и от икономика, малък бизнес и тн. вече и затова говори….сигурно колкото и от статистика разбира – НЕ разбира. Днес отново го демонстрира няколко пъти….

Щом дори изключително неподготвената по принцип по темата и близка приятелка на Мангъров – Цветанка Ризова не издържа и го атакува многократно, ядосвайки му се…значи този „луд с картечница“ мина всякакви граници“
„Слушам ви много внимателно и все пак. Колегите Ви лекари, а тук не говорим за политиците, те предупреждават, че това е много опасно, те го казват, те дават тези съвети на властите в цяла Европа – да се затварят. Искате да кажете, че някаква масово нещо, някой масово е внушил на лекарите да вярват в Ковид-19 и само няколко човека – Вие сте избрани да знаете истината.“
“Вижте, тези не са лекари, те са лаборанти.“ – отговаря това нещо. (чиито приятелче и главен "експерт"-другар е именно лабораторен плъх и ме заплашваше преди време, както и множество други хора)
“Вие говорите за някои от вашите колеги, които са по българските медии. Но световните власти, лидерите – те със сигурност не се консултират с лаборанти и невролози – те световноизвестни инфекционисти правят предупрежденията, те правят мерките, те участват в направата на ваксините. Вие няколко човека сте избрани да разберете истината ли…“
“Навсякъде по света има хора като мен. Но ми се заглушава гласа. Не знам кой и защо.“
“Ама не може 5-10-15 човека само да знаете истината. А целият научен елит, който пишат мерките във Великобритания, Франция те да са някакви…“
“И тук великият отговор на бай Мангър – Вижте, да вземем страна като Беларус – хората там не умират“.

И да завършим с циничния му коментар за тези хора, които го изкарат по-тежко и прекалено много ги засегнел вирусът. „Колкото и да му духате на болния няма да го спасите“ Толкова за мангъродиния идиот!

П.П. Журналистът Ивелин Николов с подобаващ коментар:
“Мангъреца е голяма работа. Влизал в политиката, защото заглушавали гласа му. Каза го по bTV, където гостува всеки месец. Всъщност той не слиза от екран. Той е в почти всички телевизии. Поне разкри от къде е разбрал, че вирусът не е толкова опасен, ако е отворено всичко. Гледал статистиката на Лукашенко в Беларус.”

И да, грозно е да се обижда човек публично, но се минаха всякакви граница на нормалност. Без извинение!




Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 13:33



Като каза Ризова - с уместните си въпроси като че си по-добра от нея. Мисли за професионален рестарт!

Ха-ха! Благодаря за комплимента, но не си мисля, че Ризова не се сеща за тези "уместни въпроси". Тя също е на въженце и "скача според тоягата". Каквото й пошушнат в ушето и каквото й зададат като опорка предварително - това.

А за мотивите на партията АБВ (както и за всяка друга) ти писах още в миналия пост. Те са ясни. Въпросът е НЕГОВИТЕ мотиви да се свърже точно с ТАЗИ партия какви са...За мен НЕГОВИТЕ мотиви са по-важни.

Не вярвам, впрочем, Лая Манолова и триото (вече дуо май??) да не са се сетили...или други, по-значими партии. И това ми е странно също - да са му предлагали и други и той да е отказал....

Имам едно предположение... Твърде е дълбоко но това съм си аз... Винаги се старая да гледам "три светофара напред"



Може пък човекът да се е съгласил УМИШЛЕНО да участва с партия, която няма много шансове да влезе... Защото не вярвам да иска пряк конфликт с Бойко. Имаше време, в което се прегръщаха... Може целта му (подшушната) да е просто да откъсне гласове от ВСИЧКИ партии... само не от ГЕРБ, защото там електоратът е твърд и няма шансове. Ако това се случи, а АБВ не влезе в парламента (почти сигурно) - процентите за ГЕРБ се покачват автоматически.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.02.21 14:22



Всъщност за мотивите на партията АБВ не сме говорили в конкретиката на Мангъров. Според мен те са в тон с всички до една опозиционни партии - епидемията е основен фактор при избори днес, подобно на САЩ. Съмнявам се някой да се е изхвърлил и да е казал, че Борисов/ГЕРБ управляват добре кризата. Всички са единодушни, че е провал. Оттук АБВ дърпат своето - търсят отявлен критик или скептик. Ако не са успели с проф. Андрей Чорбанов, ето ти Мангъров. Съвсем не изключвам да е ухажван от други партии.

(Впрочем и двамата в повечето си изяви се оказаха напълно прави с времето, а с доста техни изявления се спекулира, напр. не Мангъров, а Кантарджиев очакваше вирусът да изчезне през лятото; Мангъров настояваше за масово тестване, за фокус върху рисковите групи при невъзможност и абсурдност на постоянен локдаун и т.н., вкл. виждаме какво се случи в страните с тежък локдаун - взрив на новозаразените и пр. Но да не се отплесвам, това е безкрайно.)

Ти мислиш в посока - защо именно с АБВ се е обвързал Мангъров. Аз не мога да мисля в това направление, понеже горе-долу имам представа как стават много неща у нас - лични контакти, приятелства, стари обвързаности, услуга за услуга, съученици, състуденти и т.н. Няма смисъл да гадаем. Той самият каза в интервю, че баща му би се обърнал в гроба ако разбере, че синът му е отишъл на другия политически бряг. И нищо повече не каза - остават спекулациите и слуховете, т.е. някакви лични неща не за публиката.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.02.21 15:17



Е как какъв обществен победител е?

Поне в няколко президентски категории - излезе с вдигнато юмруче да вдига революция, обяви разни отрепки за достойни хора, открито заяви, че няма ковид инфекция, изгониха го от естония, защото скри, че е с положителен тест, единият му приближен подозиран ли, обвиняем ли в шпионаж, секретарят му погнат от олаф, той открито защитава путински интереси...
Естествено, че е обществен победител. Остава да видим в коя категория




научи се да чакаш

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 15:27



Мързи ме да се върна нагоре и не знам дали някой от тази тема пусна един линк, или аз сама попаднах на него, но четох някакъв материал, в който се твърдеше, че ОЛАФ съвсем УМИШЛЕНО са публикували и раздухали тази история със измамите на съветника на ПРЕЗИДЕНТА НА БЪЛГАРИЯ (представям си на какво го съветва!!), броени дни след неговата самономинация, за да даде КАТЕГОРИЧЕН знак, че в ЕС Радев НЕ Е ЖЕЛАН като президент.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 15:29



А, забравих също така и друга клюка - едното ми ухо дочу тази сутрин по един от сутрешните блокове как Елена Йончева съскаше по повод това, че Ниновая не е подкрепила Радев веднага, а нещо го увъртала, и това било доказателство (!) че Нинова и Борисов правят тайни съглашения за следизборна коалиция и съвместно управление!

Това по-лесно ще го намеря.

Кат ви казвам, че ще е адски интересно!





АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 05.02.21 15:31.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.02.21 16:18



"Има хора в обявените листи на бсп, с които съм работила и те са изявени специалисти".

Това как да се разбира - че и те са спецове по пране на пари, или че работят за руски интереси?

В днешно време да получиш похвала от облещената харпия си е направо вредно за имиджа и опасно за стабилността на мястото в листата




научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.