Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 16:46



“Мангъров настояваше за масово тестване, за фокус върху рисковите групи при невъзможност и абсурдност на постоянен локдаун и т.н., вкл. виждаме какво се случи в страните с тежък локдаун - взрив на новозаразените и пр. Но да не се отплесвам, това е безкрайно”

Ти гледаш на нещата много детайлно, защото познаваш детайлите. Но повечето хора не са/сме толкова запознати, нямат и намерение да се запознават. За масовия гласоподавател Мангъров е оня там, заекващият, дето за него корона-вирусът е некво грипче, която трябва да се лекува с чайче и аспиринче и цялата патаклама е световна конспирация. И всеки си определя отношението към мангъровеца в зависимост от собствените си разбирания по вирусния проблем. Съответно - така и ще реши дали да гласува за него или не. Тези, които са го “прибрали” в листите си на това разчитат.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 17:11



Константин Попов, който ме кефи, а Румен Радев изначално не ме кефи.



Тема Последни новостииииииии!! [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 18:21



Айде на мегдана за новите съобщения!



Внимание, внимание, гражданство, партия ВМРО ще се явява сама на избори. Край на "патриотите", край на Валерката Симеонов, Волен сам се оттегли преди време...

Бих казала - край и на ВМРО. Не вярвам сами да могат да влязат.

Това ще придаде повече тежест на Славчо и отровната - Лайчето Манолова... И почти гарантира скорошни следващи избори.

Участници в следващия парламент - ГЕРБ, БСП, Славчо, ДПС, Манолова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: tuzlija-179435]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.02.21 19:17



Ами в такъв случай всеки с вкуса си, товарищей нет, to each his own и т.н.





Тема Re: Последни новостииииииии!! [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 19:22



Това би трябвало да значи, че зорлем не искат да влязат в следващия парламент.



Тема Re: Последни новостииииииии!! [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 19:33



Не знам на какво разчитат...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Последни новостииииииии!! [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.21 19:41



Волен сам се оттегли преди време...

А, не, Волен роптаеше преди няколко дни, че нямали право да се явяват без него.


После се били събрали членове и привърженици на Атака, които кряскали и обиждали Каракачанов (може и Валери Симеонов).
Чукалов се изказа също, но не го чух добре.

Вчера Каракачанов обяви окончателно, че се разделя с НФСБ. 70% от хората в неговата партия искали това.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: MilaO6]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.02.21 19:49



Че два гласа хич не са малко





Тема Re: Последни новостииииииии!! [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 20:01



От създаването на коалицията "Обединени патриоти" през 2016 стана видно, че електоратът,, склонен да гласува за носителите на националистическа риторика в по,-,крайни или не толкова, варианти гравитира стабилно около 15-те %. Зависи дали играта за даден момент на съответните партии и др.полит. движения е да ги вземат тези гласове или не.
За ВМРО - нито една съвременна организация с тази абревиатура от двете страни на Осогово няма континюитет с историческата Организация.



Тема Re: Последни новостииииииии!! [re: saksun]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 20:15



Комедианти. Ролеви игри.
Всяка от тези организации печели или губи гласове, каквото и да прави - печелейки умерените губи крайните и обратно.Печелившият им вариант е някаква коалиция, в която да има "добро и лошо ченге" , та да оберат цялото ветрило на потенциалния им електорат.
На предстоящите избори комай им се очертава и отлив към други формации на немалък дял на гласовете "навъпреки по принцип".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.