Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор Хепи Ванче (ultimate hero)
Публикувано04.02.21 19:43



Излъчва някакъв тип неискреност, нечистоплътност и лицемерие, не мога да го формулирам точно. Но ми става все по-противен. Ирационално, явно.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: MilaO6]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано04.02.21 21:11



Няма и да отида да гласувам, освен, ако в последния момент, което е много малко вероятно, не се появи нещо свръхново

Аз ако се явя, ще гласуваш ли за мен? Така или иначе всички знаем, че от мен и чеп за зеле не става, та няма да има ни изненади, ни циркове.





Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.21 00:59



Доцент Мангъров твърдеше, че КОВИД пандемията се ползвала с политически цели. Така е, вижда се отлично от неговите действия - кандидатирал се е за депутат.





Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано05.02.21 03:57



Ако от изборите зависи нещо, щяха да ги забранят.





Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: Noy BG]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 04:15



У нас, както и в останалите страни от лагера на мира и милиционеросоциализма изборите като такива бяха фактически забранени от 1946 до1990 и имаше така наречените " избори " или кушия с един кон със задължително участие - значи общоизвестната мантра, която този път ти си този, който я цитираш е невярна.
Другият момент е, че спадането на избирателната активност увеличава тежестта на гласовете за партиите с твърди електорати ( у нас БСП и ДПС) и активистите им са сред най-стръвните и гласовити пропагандатори на негласуването.Допреди десетина години активно съм участвал в изборния процес и в изборния ден и съм се нагледал на такива които си гласуват за своите и още как, а до ден преди това са внушавали на балъците обратното.
Ако изборите нямаха значение, то нямаше да има и платен вот или такъв под натиск и т.н. ...

Редактирано от tuzlija-179435 на 05.02.21 04:42.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.02.21 04:26



Катила, или както там му казвате на Радев, си е съвсем намясто като върховен главнокомандващ на българската армия.

ПП: Като не ти харесва Ра... Пардон, Катила – кой искаш да ти е президент? Ако не искаш никой от наличните кандидати, тогава какъв би бил идеалният кандидат за теб? Изброй всички качества, които трябва да притежава, и всички недостатъци, които НЕ трябва. Ако няма такъв човек – ти би ли се кандидатирала?



Редактирано от Nuke Dukem на 05.02.21 05:02.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: Nuke Dukem]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 05:13



"Малко катил" го нарече негов човек от изборния му екип - покойният Стефан Ламбов Данаилов, който ако не за друго не може да му се отрече познаването на човешките характери."Кратко" буквално е "убиец, тежък престъпник", преносно - такъв, който по-скоро гледа да пречи, да разтуря, да се "изтропа" на метеното...
За да пасне в необходимия профил трябваше и да го женят спешно за гаджето му. Другото- това е единственият генерал от резерва на такава възраст(тогава на 53), който е приел офертата на този изборен екип с подкрепата на БСП и ДПС.Всички останали такива са били от 65 нагоре.
Лично на мен ми е направил много добро впечатление напр.бившият началник на отбраната и дългогодишен колега и началник на Радев - ген.Константин Попов, който обаче е предпочел да бъде активен в политиката в качеството си на депутат от ГЕРБ.И не е само той.
Радев добре се пасна тогава в профила на избираемия кандидат " против Бойко Борисов" и държа на мнението си, че никой кандидат за президент, издигнат или подкрепен от ГЕРБ нямаше шанс.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: Хепи Ванче]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 06:20



Излъчва някакъв тип неискреност, нечистоплътност и лицемерие, не мога да го формулирам точно. Но ми става все по-противен. Ирационално, явно.

Две неща ще кажа по темата “Мангъров-кандидат-депутат”,

Първо - Първанов ми се издигна в очите с бурното неодобрение на ходовете на собствената си партия и в частност - на оня СъщоТолковаНечистоплътен ПикаещВъвФонтани и ПетименЗаВласт простак Румен Петков, който е в дъното на цялата гнус.

И второ - ей сега, в гласуването за мангъров ще лъсне колко процента от 80-те процента дебили са най-дебилите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 05.02.21 06:44.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.02.21 06:30



Досега винаги съм гласувала. Тази година се замислям дали да ходя да гласувам. За разлика от предишния път, когато гласувах за Радев, то сега съм тотално разочарована от него.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: KMETA HA HETA]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.02.21 06:31



А, ти недей така. От мене имаш един глас






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.