Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: пък в Бургаснови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано16.02.21 08:19



Това си е направо абсурд в моите очи...

Може пък да е решил да бъде Троянски кон на ГЕРБ и да ги съсипе отвътре! Приляга му подобна хрумка. Той ги умее тези неща, макар и той вече да поостаря



Редактирано от MilaO6 на 16.02.21 08:20.



Тема Re: пък в Бургаснови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.02.21 08:29



Може пък да е решил да бъде Троянски кон на ГЕРБ и да ги съсипе отвътре! Приляга му подобна хрумка. Той ги умее тези неща, макар и той вече да поостаря


Троянски кон пуснат от кого? И какво да съсипва - ако им донесе гласове така, че да имат повече и повече депутати - после ще е късно да ги "съсипва".

Аз ровнах малко назад и се оказа, че той доста отдавна е защитавал Борисов.




Това съвпада напълно с моите възгледи:

Държавата е онова, което ни се пули в огледалото сутрин, а не това, което дават по сутрешните блокове.“ – смята Любен Дилов – син, намеквайки, че държавата – това е нейният народ, всички ние.


АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор 2biri ()
Публикувано16.02.21 22:59



Аз пък ще гласувам за най-големите олигофрени тоя път. Тъпо е да не се гласува - осигурява местата на сегашните. Математически е тъпо и за неизбираеми, но е някакъв вот. Ей така да се знае, че предпочитам олигофрени.

Няма да направят служебно правителство. Много пара има за харчене.

Ако имаше закон за невалидни избори под 30% - бих убедила всичките си познати да не гласуват. Засега - за идиоти. С отвращение. За по-малкото зло (по Уникалната).

Ако някой има друга стратегия, може да я сподели.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.02.21 23:23



Ако имаше закон за невалидни избори под 30% - бих убедила всичките си познати да не гласуват.

Ти си била много мощна бе бири! Има - няма милион и половина познати трябва да имаш, та като ги убедиш ВСИЧКИТЕ да не гласуват - да се стигне до невалидни избори!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: 2biri]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано16.02.21 23:26



Ако имаше закон за невалидни избори под 30% - бих убедила всичките си познати да не гласуват.

И ако имаше такъв закон избори под 30% активност да са невалидни какво следва?
Да остане настоящият парламент ли?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.02.21 23:32



ПП - аз се питам друго.

Ти (с теорията си за големия взр... пардон - за невалидните избори под 30%) и всички други, които трептят от радост пък, че Боко или никой друг не би могъл да състави правителство и ще се иде на нови избори - НА КАКВО ВСЪЩНОСТ СЕ НАДЯВАТЕ за тия хипотетични следващи избори? Като се провалят тия избори - за кого да гласуваме на другите? Нали пак същите хора ще си гласуват за същите избраници - ЗАЩО да гласуват за други? По каква логика ДНЕС ше гласувам за Боко, а УТРЕ - за някой друг? И за кого по-точно, и С КАКВИ ОЧАКВАНИЯ? Или между едни невалидни избори и следващите - ИЗНЕВИДЕЛИЦА от Марс (в краен случай - от Швейцария) ше паднат най-честните, най-умните, най-компетентните люде, ще си подредят набързо партия и ще ги изберем??? И сичкото това - между едни невалидни избори и следващите?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано16.02.21 23:44



Избори? И се вълнуваш? В условията на ЕС и НАТО? Кой ще "изберът" в условията на поредното колониално правителство? Бе на кой му пука?


Редакция: Казано по-простичко - буря в чаша вода!

Редактирано от Noy BG на 16.02.21 23:56.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано16.02.21 23:48



Надявам се на ясно показан среден пръст. Не съм президентска щерка



Като се провалят - да правят експертни правителства. Политиките са едни и същи - ваксини и европейско финансиране на пътища, пречиствателни, квот дадеш, бате. Догодина - пак. А на бас, че всички листи ще се разместят?



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: 2biri]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано17.02.21 00:02



Имам една фейсбушка приятелка от турски произход, която членува в някаква женска структура на ДПС. Гърмят, брат, разсипват се от партийни банкети и спявки. Мине не мине и снимка от събитие с таг на партията.

Не за олигофрен, за тях мечтая да се пришия. Държат държавата за топките, обгрижват си избирателите, имат ясни цели и си ги прокарват без усилие. Мечта!

Че съм изгледала някой турски сериал или съм казала чок гюзел на как му беше името - председателят, дето не говори добре български, оня, бе, дето спаси доган от застрелване, ем не ми е голям дерт.

Тамам, а?!



Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: ad miral]  
Автор 2biri ()
Публикувано17.02.21 00:19



Не, експертно. Министърът на нещо да разбира от нещото. Ако не знае език, да има поне второ висше (не курс в академията на герб или специалност "управление на тещо" от някой свободен университет). Ако знае поне един език - може само със завършена специалност. Същото за зам-министрите. Дирекциите - според за каквото отговарят. Може условие за минимум години опит - 2 по специалността и 1 административна. Не може само калинки навсякъде.

Лошо ли ще е? Една година да си душат във врата, после - пак избори. На максимум третата година ще отпаднат всички любимци.

Толкова сме в тинята, че е страшно. Здравният министър стана финансов. Нанков го наказаха да стане зам, но е всъщност истинският министър. Заместниците стават титуляри при уволнение за ресори, за които отговарят. И пак излизат Делян Добрев и оная с новия нос за водачи на листи. Е нали са уволнени?

Няма да стане с кръга от 200 човека. Компрометирани са и или никой не ги познава или ги познават с лошо. Герб младежи са неграмотни и от 10 години целуват гъзове и политиканстват без капка експертиза. Завършили Герб академия или някой курс към чужд университет онлайн без всъщност да знаят език.

2-3 години експертни правителства ще ни дойдат добре. Да се пресече некомпетентността и политиканстването без никакви идеи.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.