Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.02.21 20:59



Ами точно се изнизаха годините да ви гледам сеира как си шетате на същите илюзии.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: tia9]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано15.02.21 12:35



Пфу, най после мога да вляза в клуба без да ми "запецва".


За президента и аз мисля, че тъпо постъпва като се жалва по медиите.
Както и други клубари писаха, има лош съветник.
Ако Р.Радев беше мъж на място и имаше поне малко акъл, щеше да признае вината
и да се извини на хората. Уви....



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано15.02.21 12:58



Според мен е важно ако децата се издънят, родителите да реагират адекватно.
Както вече писах към tia, Р.Радев е реагирал глупаво, жалвайки се по медиите.
А малкият глупак твърди, че само една чаша е изпусната, защото момчето се подхлъзнало.
Да, семейството на президента трябва да е за пример.
Като го гледам до сгашната му съпруга, убедена съм, че амбициозната кранта "дърпа конците".
Също и депутатите трябва да са за пример, съдии, прокурори....



Тема Re: пък във Варна...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.02.21 13:50



кАжи честно сега, забелязах нещо преди теб

(заради съботно-неделния clubs.dir... но все пак! При това извън тв)

Редактирано от Crrafterr на 15.02.21 13:50.



Тема Re: пък във Варна...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.02.21 14:09



кАжи честно сега, забелязах нещо преди теб

АПселютно те признах още вчера!



ПП - аз търся из ефира някакъв сайт, в който се отбелязват новорегистрираните партии и коалиции, но не намирам... дай жокер! В ЦИК няма.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.02.21 14:41.



Тема Re: пък във Варна...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.02.21 14:53





Партията на вицепремиера Красимир Каракачанов - ВМРО, се регистрира днес за участие. Документи подадоха още "Атака" на Волен Сидеров, "Русофили" на бившия депутат от БСП Николай Малинов и "Консервативно обединение на десницата" (КОД) на бившия зам.-председател на ДСБ Петър Москов.

Мислех, че Москов ще играе с някоя от патриотичните формации, обаче са решили да се самоубиват...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: 4ereshka2]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.02.21 15:16



Дори няма нужда се извинява. На всеки се случва, не всеки се сополиви по медиите, има факт, признаваш го и толкова. Имам син, наясно съм, няма как да не е свършил някоя дивотия, то една да беше...... Но това, че баща му опитва да го превърне в мой проблем, е, това ме дразни. Силно се възхищавам на майка му, ако е направила това дето твърдят, но тя е мъж на място, за разлика от Радев. Иначе за детето.....да е живо и здраво, още щуротии ще прави, това е без страховити последствия, но баща му, ако продължава да набива в главата му, че е "недосегаем" (каквато и простотия да свърши, никой не трябва да го закача, че ще засегне теЙко му) ще го направи поредния непрокопсан син на политик.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.02.21 15:22



Една разлика само, ако беше моят или твоят, досега да сме си платили глобите, да са ни обрулили и да сме откъснали ушите до кръста на младежите.......... Нямаше никой да страда, че моят, твоят или нечий друг синковец е нарушил закона. Нито ти, нито аз, ще имаме възможност да обясним "ама падна чаша, то един се подхлъзна, пък бяхме само 14 човека"..........има закон, нарушаваш - плащаш, в този случай, а не ревеш и не се увиваш в сополи, че някой тенденциозно видял, че синето бил на събиране повреме на карантина, няма да говорим, че май е непълнолете, та още един закон има там

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема пък в Бургаснови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.02.21 21:46



Любен Дилов-син повежда листата на ГЕРБ (

).

+ драмата с Ивайло Цветков-Нойзи:

Май тече здрава спекула с имена (пуканки де)



Тема Re: пък в Бургаснови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.02.21 08:05



Любен Дилов-син повежда листата на ГЕРБ

Геврек, ти убедително поведе по точки!



Потопих се в срам бе човек, аз ЗА ПРЪВ ПЪТ ЧУВАМ, че Любен-синът ЩЕ УЧАСТВА ЗА ГЕРБ и че изобщо има някакви дори минимални допирни точки с Борисов!!! В качеството си на какъв бре, като част от СДС ли?????????????? Гергьовден част от СДС ли е, или отделно се коалират с "мутрите"?

Ти остави аз, ами той самият не е ли потопен в срам?? Пред целиот народ? Любен Дилов-син РЕДОМ С МУТРИТЕ?

Това си е направо абсурд в моите очи... Кво ше дири в Парламента тоз свободен дух?

Но ако трябва да бъдем разсъдливи - не ми се вярва да спечели много гласове. Той не е популярен. Твърде е умен и цветен, за да се хареса на типичния електорат на ГЕРБ...

ПП - май не е сигурно още... Тома Биков също е достоен претендент

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 16.02.21 08:08.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.