Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.02.21 20:48



На тая песен думите ги знам от едно 13 години барем - още от времето на Тройната коалиция:
"Да не гласуваме, докато не се уцелят идеалните, лустрация, ще ги пометем...Ние - белият, чист народец - тях - черните мръсни гадове..."
И така си се изнизаха тези немалко години от единствения ни живот...

Редактирано от tuzlija-179435 на 13.02.21 23:27.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано13.02.21 20:54



Отказаха се от "Системата ни убива", заради Мая, това заявиха. А аз и ти може да си опънем пет палатки и да говорим от името на който си искаме, това е положението.



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Редактирано от tia9 на 13.02.21 20:56.



Тема пък във Варна...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.02.21 22:45



... се очертават ковид избори: проф. Костадин Ангелов срещу доц. Атанас Мангъров като водачи на ГЕРБ и АБВ





Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.02.21 22:54



Ивоооооо....


научи се да чакаш

Тема Re: пък във Варна...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.02.21 08:40



Я каква пикантна новина! Май не е потвърдено още, обаче пък си е яко за пуканки! Почти колкото Нинова срещу Борисов в Пловдив!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: tuzlija-179435]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.02.21 12:36



И така си се изнизаха тези немалко години от единствения ни живот...

Твоят може така да се е изнизал, моят - не. Достатъчно съм робувала на илюзиите си.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.02.21 13:39





"Бойко - Има граници, които не трябва да се преминават. Днес за пореден път "пазителите на демокрацията" тормозят най-нагло децата ми, и то в техния дом. Нито те, нито синът на президента заслужават подобен тормоз


А катилът си е катил... Бойко казал - "познавам сина на президента Радев - умно, красиво момче, спортист".
"Пак казвам - познавам го, много ми е симпатичен. На тази възраст всеки може да наруши нещо, ние сигурно с баща му сме правили по-големи глупости. Оставете ги на мира!"



А катилът отговори, че всичко това било театър.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема 2:0нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано14.02.21 14:20



Бат Боко - Катила - 2:0!

1. Бат Боко защити децата и внуците си от пишмандемократите дето продължават да искат оставка, при положение, че след 7 сЕдмици са изборите и могат да се докажат с гласа си за "правилните" хора в управлението.
2. Защити и синковеца на Катила, въпреки, че отрочето може наистина да е нарушило всички разпоредби около "пандемията"!

Това води до изводи, че Бат Боко има много добри PR-и, а Катила - никого! Даже и Курнела вече МАЙ не го поддържа.

Катила е най-голямата ИЗДЪНКА като президент след Желю и Плевнята!

МОЕ МНЕНИЕ



Тема Re: 2:0нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.02.21 17:43



“Катила е най-голямата ИЗДЪНКА като президент след Желю и Плевнята”

Е ти ако и Желю и Плевнята определяш също като издънки - значи само Парванката остана на почит!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.02.21 19:54



Ами точно ми се изнизаха годините да ви гледам сеира как си шетате на същите илюзии.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.