Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Fish L]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано11.02.21 18:21



А най-добре бившата госпожа Радева)), че тази е ......

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.02.21 18:48



Абе, Марешки оня ден в "Референдум"-а що мълча като гъз, когато изнесоха инфото и снимките за "кокошарника" му в Морската градина на Варна, където е забранено да се строи, ама човекът си построил дву- ли, три-ли-етажен кокошарник, по собственото му определение по-рано, като го питали от медиите, плюс басейн и пр... На 2-3 пъти му го подхвърлиха, но вместо да каже 2 лафа по въпроса, се измъква с нападки, ама другите как и те били построили незнамкво си, пък що никой не ги бил питал тях... Демек, "вий строите, Доган строи и аз ша строя пък на"...

И пак се сещам, дето той самият се саморекламираше да изберат стари муцуни, щото нямало да бъдат гладни като новите и по-малко щели да крадат, а приятелката ти Ева - къде се дяна тая жена - и тя така мисли.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.02.21 18:51



Бил е при Ризова преди малко, ама не знам какви ги е каканизал...

Чу се, че КОД на д-р Петър Москов е потенциален коалиционен партньор на тез двамата...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.02.21 19:16



Какво стана с далаверата на Москов за турските ваксини, дето го беше подпукала едно време Валя Ахчиева? Ако е имал пръст, аман от компрометирани муцуни като него, Цветанов, Марешки и кой ли не!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Fish L]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.02.21 19:31



Помня, преди година коментирахме има ли наркомания в елитните гимназии. Май беше по повод на "убийчето" на Милен Цветков. Бях на мнение, че за разлика от езиковите, математическите са пощадени. В смисъл, не че няма отделни случаи, но като цяло е по-малко разпространено, отколкото в другите училища. Продължавам да мисля така, макар че все по-често се чува и знае за случаи като описания от теб. И аз имам някой и друг подобен пример пред очите си...

По тоя повод, аман от гениите от елитните училища - независимо езикови, математически или други. Иска ми се средностатистическите деца от обикновените училища да получават добро средно образование, добро възпитание и добра работа, където да се развиват и да са доволни. Гении не ни трябват! Поне за известно време. Малко фокусът да се пренасочи към "средата" на обществото. Защото са масата и защото са много. Добре е средната маса от хора да е сравнително добре обучена, образована, възпитана, почтена, защото тя дава облика на обществото.

Иначе, то се е видяло от набедени гении докъде я докарахме. А иначе истински талантливите, даровитите, трябва освен да им се развива дарбата и таланта, да бъдат приучени на труд и мързелът да им се избива и изкарва през носа докато е време, ако трябва и насила



Редактирано от MilaO6 на 11.02.21 19:43.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.02.21 19:40



Добре е средната маса от хора да е сравнително добре обучена, образована, възпитана, почтена, защото тя дава облика на обществото.

Въх, де била топлата вода!



Мила, "добре е", ама как да стане тоз номер? Кой да я направи такава, средната маса? Родителите ли? Да бе... учителите ли, все в пенсионна възраст? Обкръжаващата среда ли, социалните медии ли, дет главите им все в тях? Или другите медии? КОЙ?

Тези, които управляват света, НЯМАТ НУЖДА от добре обучена, образована, възпитана, почтена средна маса. И те правят всичко възможно да й полират мозъка и да я направят каквато на тях им е нужна - тъпа и повърхностна. Елитните си ги прибират и си ги използват. Другите - чипиране и послушна изпълняваща маса.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.02.21 19:46



Не казвам, че аз съм открила топлата вода. Казвам само, къде да се пренасочи фокусът.

Как да стане... да не се избират стари втръснали муцуни, а да се рискува с нови, неопетнени. И да се сменят непрекъснато, докато се получи/"улучи" подходящата политическа маса, която да промени нещата. Има и още, ама не ми се пишат философии.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.02.21 19:50



И ти ли още не си разбрала, че НИЩО не зависи от нашите политици?

Казах ясно - ТЕЗИ, КОИТО УПРАВЛЯВАТ СВЕТА.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.02.21 21:14



Не бих казал далавера, по-скоро е опитал да направи нещо за майките.
Би било аналогично днес Костадин Ангелов да внесе руска антиковид ваксина. Понеже никой не му забранява. Ама ще го изядат с парцалите, разбираш ли.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.02.21 08:12



Относно кокошарника на Марешки - цялата история издава същността на политиците ни... Хиляди аптеки направил, бензиностанции строи, в политиката влиза и очевидно желае да се задържи там... абе кви са тия напъни да строиш ТОЧНО ПЪК в Морската градина, което отвсякъде и във всеки момент може да те компрометира - и теб, и всичките ти напъни за "доброто на народа" - построй си един палат на някое законно място и си гледай кефа!

Простотия отвсякъде.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.