Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Последни новостииииииии!!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.02.21 00:37



Ако единият ги е дал на другия - ебаси другия, дето да му гласуваме

Е щом го научаваш ОТ МЕН - значи все пак има някаква полза от тези теми и тези ми постове!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема ВМРОнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.02.21 00:50



Каракачанов има шанс да влезе, аз виждам същностен сблъсък на ценности между ВРМО и ДБ - гласуване за останалите партии като че е въпрос на симпатия. Това са двата актуални опонента на изборите по теми като Европейски съюз, Македония (ДБ решително заема промакедонска позиция), Истанбулска конвенция, дори корупция, Русия, енергетика, миграция, инвестиции и какво ли не. Ако Каракачанов има политически нюх, а мисля, че го има, той ще заложи и на това в реклами и дебати - тоест ще се опита да дръпне от гласовете за ДБ, набрали инерция покрай лятната акция на Христо Иванов и протестите (от минуса, Каракачанов парадоксално да извлече плюс).
Некоалирането предизборно с НФСБ е кофти момент за ВМРО, но вероятно не е много тежък удар, а само тежък - за четирите години на власт, поне доколкото съм чел анализи, НФСБ е много надолу като "рейтинг" и тежестта му в сегашната коалиция е сериозно намаляла, грубо казано ВМРО:НФСБ е в съотношение 5:1. Временната раздяла намалява шансовете на Каракачанов, понеже и коалиран е на кантар, но не ги изтрива напълно.



Тема Re: ВМРОнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.02.21 00:59



Според мен Каракачанов няма шансове без НФСБ. Не знам проценти, но Симеонов си има доста фенове. Ще видим.

Нещо са се сдърпали май... тия номера "структурите така поискаха" да не ми ги пробутват.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: ВМРОнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.02.21 01:11



"Ще видим" е оптимистично

(тоест, ако не ни тръшне вирусЪТ - онзи единственият, понеже други нали няма).
Аз като съм полегнал след 12 часа бачкане, преди час се събудих и сега кво ще правя до сутринта, не знам. Вирус ли е това, кво е... Пусни някоя свръхнова информация да я коментираме.



Тема Re: ВМРОнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.02.21 01:16



Пусни някоя свръхнова информация да я коментираме.

Ми тая за Черепа не ти ли е свръхнова?

До днес не се знаеше дали ще му регистрират партията. Ама нА - факт е.... Той пък ще бори Бойко вероятно на пазара на гласове. Ще се надцакват... Иначе не вярвам да е чак толкоз тъп, че да се надява на някакви некупени гласове.

Даже вече го подозирам, че машините ги е манипулирал той.

(Аз пък по някакво чудо още не съм заспала... обаче сигурно ще лягам, защото винаги се ококорвам в 5-6 часа и ще ми се разбие денят с толкова малко сън.)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: ВМРОнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.02.21 20:55



Нещо около "Възраждане" няма ли?



Тема Re: Последни новостииииииии!!нови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.02.21 22:30



Не схващаш поантата.
Черепът е лош, понеже е дал подкуп. Бойко е добър, щото го е взел. Един вид - Робин Худ.





Тема Re: ВМРОнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.02.21 22:52



Около Възраждане последните клюки бяха, че по съдебен път нещо май щяха да ги закриват... Май още не е приключила тая валкирия. Аз съм почти сигурна, че Костя Копейкин ще се примъкне към Мая Манолова и отровното дуо. Даже се чудя как досега не го е направил, може би чака резултата от съда.

Затова пък Настимир Ананиев вече официално се прилепи там. Отцепник от Меглена Кунева. Партия ВОЛТ. Остатъкът от ДБГ също са с Майчето. Ще видим Дончева кога ще разцъфти и тя върху тая почва официално.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Последни новостииииииии!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано06.02.21 22:56



Точно така си е, кво – взема ги от Черепа и раздава от джипката на бедните.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Редактирано от ad miral на 06.02.21 22:57.



Тема Re: Последни новостииииииии!!нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.02.21 23:35



Е да де. Аз що споменах Робин Худ?!
На бедните Домусчиеви примерно. Или на други подобни бедни.
Ние сме единствената държава в Европа, в която по вирусната криза пари до малкия бизнес не стигнаха. И той умира.
В началото на властването на шайката, същият бизнес просто беше изнудван от бойковоприближените, организирани от Цецоу. Или даваш пари за партията, или умираш.
Сега, просто умираш.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.