Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.02.21 21:58



фейсбук, калина андролова


научи се да чакаш

Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: Fish L]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 22:04



За да съм в темата ти - патриотите на В. С. може пак да се преборят. Той, според мен, много е сбъркал при учредяването на “Атака” давайки преднина на Волен, използвайки неговата популярност в София. Но всеки си шета на акъла!

Тези всичките неща според мен доста се промениха във времето. Първо - мисля, че НФСБ няма никакви шансове без коалиция с ВМРО. Те и каракачановите според мен нямат шансове, камо ли валерката. А че последният сгреши много тогава с Волен - така е, но оттогава много вода изтече и нещата са съвсем други. Няколко години Волен беше на гребена на вълната - точно когато се измъкна от СКАТ и правеше големите митинги, после взе да влиза и в Парламента, после стана "златен пръст" на кабинета на Орешарски, от където според мен започна началото на краят му. Ако не беше коалицията с НФСБ и ВМРО - нямаше повече да бъде депутат, нито партията му, а и сега няма никакви шансове.

А би ли ми обяснила ТОВА:

нашето Мите станало Доктор Хонорис в унито на ДПС и така зачеркнал възможността да е кандидат за президент на предишните избори.



Защо да е зачеркнал точно поради това?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 22:05



Абе нали знаеш че съм врагиня със сурат-тефтеря...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 22:27



Думите в съдебния иск са просто от фразеологита на определен тип адвокати, използвана и от някои от сладкодумните рецидивисти.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: tuzlija-179435]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.02.21 22:36



може, но звучи смешно и несериозно.
на мен ми звучи тъй.

и сега не знам горката ниновая как ще се явява на избори с тия пусти душевни травми...
жива да я ожалиш.


научи се да чакаш

Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: MilaO6]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано05.02.21 23:05



По повод диагнозата - за тия бойковци, корнелки и др., д-р Цветеслава Гълъбова казва, че тях и подобни ним, и в нейната болница няма да могат да ги излекуват.



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: e ta]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 23:11



Сред съвременните средностатистически българи Бойковци и Корнелки - наспорил Господ...



Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 23:20



А, ето, потвърждава се онзи прекрасен виц... Не го помня целия, нека някой ми го припомни щото беше гениален... дето питали за няколко националности какво представляват: Един французин, двама французи, трима французи, после - един американец, двама американци, трима американци... и още няколко националности, и накрая, естествено - "Един българин - хайдук, двама българи - чета, трима българи - чета С ПРЕДАТЕЛ"!

Визирам Отровното трио. Току-що свърши изпълнението им при Сашо ДикоФФФ, ама наистина вече са "Чета с предател" - Минеков сериозно го няма. Плюха го, коментираха го... АМА ГО НЯМА. След няколкогодишно поддържане формата на трио, няколкогодишно цветисто колективно повръщане, цяло лято нахъсани водачи на бурни протести, които ПОЧТИ успяха - и вече си имат предател...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Последни новостииииииии!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.02.21 00:22



Айде на мегданаааа!



Васил Божков - черепа СЪЩО ще участва в изборите. Допуснали са регистрация и на неговата партия - "Българско лято" или нещо подобно.

Ей тва е супер сито за дебили. Човек, който иска да събори Борисов ЗАРАДИ корупция - го прави с доказателства, че той самият, събарячът, е ДАЛ на Борисов нам колко си милиона подкуп...

УНИКАЛНО!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Последни новостииииииии!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.02.21 00:30



Ако единият ги е дал на другия - ебаси другия, дето да му гласуваме



Аз все се каня да не гласувам и все гласувам. Тоя път мисля да прегледам само местните кои ще са и според тях. Харесвам 2-3. Другите не стават.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.