Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборна тема ))))))))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано05.02.21 20:19



Нюк, преди 15-тина години започнах да си променям мнението за златните медалисти от МГ. От наркомани до пълни лузъри познавам- все успешно дипломирани и все неуспешно реализирани. Имаме и много близко дете - отличник, пълен естествено, участник в математически олимпиади насам- натам. Един посредствен университет в Щатите не успя да завърши, прибра се и нито продължи да учи, нито работи вече 2 ( а може би и 3) години.
По-добре отличник в живота, отколкото в училище!
Между другото г-жа Радева би била много по-добър президент, ама, на!





Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано05.02.21 20:27



Злите езици ( в Бургас) говорят, че нашето Мите станало Доктор Хонорис в унито на ДПС и така зачеркнал възможността да е кандидат за президент на предишните избори. Пожелавам му да прояви здрав разум и да не се кандидатира, защото ще го очаква голяма помия- на национално ниво. А децата му не са чак толкова големи.

За да съм в темата ти- патриотите на В. С. може пак да се преборят. Той, според мен, много е сбъркал при учредяването на “Атака” давайки преднина на Волен, използвайки неговата популярност в София. Но всеки си шета на акъла!



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: dama spatia]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.02.21 20:35



А, щом ги докара до два и други ще дадат:-))))))))))



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.02.21 20:43



Уни, не знам за Мангърков, но твоята приятелка Корнелка е завела съдебно дело срещу журналистката Калина Андролова за това, че наранила крехката й политическа душа с критични статуси и статии, публикувани в личния и фейсбук профил и тиражирани от много електронни медии. Като компенсация искала 12 хиляди евро, за да се почувства по-добре. Ето какво пише Корнелия в исковата си молба:

„Статусите и статиите ми причиниха стрес и притеснения да не би хората да им повярват. Вече не мога да спя спокойно през нощите, защото мисля за публикациите и за широкия им отзвук, който те имат в обществото. Поради безсънието, през деня се чувствам отпаднала и ми е трудно да се съсредоточа върху работата си. Загубих концентрацията си и защото хората продължават да ми задават въпроси дали изложеното в тези статуси е вярно. Ежедневно търпя подобни въпроси, които ме изкарват от равновесие. Затворих се в себе си, нямам желание да се срещам с приятели и познати, защото се чувствам унизена и потисната. Една част от колегите ми в БСП се отдръпнаха от мен вследствие на публикуваните статуси и статии. Усещам промяна в тяхното отношение спрямо мен, защото избягват да общуват с мен, не ме канят на извънпартийни събирания. Особено силно се оказа влиянието на публикациите не само върху съпартийците и съмишлениците ми, но и върху хора, които потенциално биха могли да бъдат привлечени от социалистическите идеи, но прочетеното ги отблъсква и изпълва със съмнение. Станах нервна, раздразнителна и притеснена дали няма да излезе поредната позоряща личността ми публикация. Заживях с постоянния страх, че някой мой близък или познат е прочел писанията. Понякога се хващам, че през няколко часа проверявам дали не е публикуван следващият позорящ ме материал, като това ми пречи да се концентрирам върху работата си.”

И така нататък, и така нататък...

Така че, да не се учудиш, що Корнела е умърлушена, спотайва се и не и се чува много гласът. При това положение, може да се успокоиш, твойте гербери ще цъфнат за следващия мандат



Редактирано от MilaO6 на 05.02.21 21:36.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: Fish L]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.02.21 21:22



Честно да ти кажа аз отдавна не гласувам и не съм в час с политическите събития и афери. Устройва ме да строят магистрали, метро и блокчета "ново строителство", макар че все още сме далеч от светещата маркировка. Просто е много скъпа. В автошколата научих, че пестят даже от пътни знаци. dafuq

ПП: Та споменавайки пестенето, в нашия блок правят икономия даже от стълбищното осветление на първия етаж. Сложили една лампа с фотоклетка, обаче мизерниците са я настроили така, че като активираш фотоклетката, лампата светва за точно 2 секунди, след което си продължаваш по пътя към асансьора в мрак, докато стигнеш неговите врати, и чак там има ключ за регулярното стълбищно осветление. Тази сутрин им обърнах внимание на събирачите на такси и ми казаха, че спестявали много пари от ток по този начин. Веднъж била останала да свети цяла нощ и дали съм знаел колко много пари било това. Честно ти казвам, иде ми да се гръмна.

ППП: На мен баща ми е златен медалист от МГ, обаче не е нито наркоман, нито лузър, защото все пак е завършил университет. Сега, обективно погледнато не е и уинър, но чак лузър в същинската си форма не е. Просто баща му е починал още докато моят е бил на 16 години, та е малко сдухан, иначе разбира от някои неща, напр. електротехника, макар и не много.



Редактирано от Nuke Dukem на 05.02.21 21:54.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.02.21 21:28



това го четох днес.
няма такива циркове, горката ниновая с крехката душевност.
и сега симпатизанти на бсп се оттеглят, вай, ко ше правим.

дебелокожо, нагло същество.
отдалече мирише.


научи се да чакаш

Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.02.21 21:42



Аз не повярвах, помислих, че е някакъв майтап. Ма то така написано, точно като за майтап по време на предизборите



Обаче, не, самата Андролова го заяви, след като много хора също като мен, не повярвали, че е истина, а го взели за майтап. Не мога да повярвам, че може да бъде толкова елементарно и инфантилно същество...

Обаче, то си има подобна диагноза за подобни, самозабравили се хардмекушавци като Нинова, Бойкото и пр... хард са до едно време, в един момент нервите им не издържат и почват да хленчат, да се самосъжаляват и да го играят жертва... С две думи, да се смейш ли, да плачеш ли



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 21:45



Така че, да не се учудиш, що Корнела е умърлушена, спотайва се и не и се чува много гласът.

Ти това сънува ли го? Никога не е била, не е и няма да бъде умърлушена и да се спотайва.

Чакай да ти кажа една кОлтурна новинка, че ти си ми паднала. Сега си идвам от театро - в Сатирата, много свежа СЕМЕЙНА пиеса. "Трима мъже и една Маргарита". Семейна, защото: Лиза Шопова - автор и режисьор (доста свеж текст, за българска комедия - направо перфектна), актьори - първият й съпруг - Христо Мутафчиев и общият им син - Асен Мутафчиев - учеше НАТФИЗ момчето, може и да е завършил вече. И още двама участници. Много гот! Посмяхме се доста. Интересна е точно семейността. Щерката на Наум я знаех предимно като глас от екрана от безбройните дублажи на чужди филми, иначе актриса, но сега и пиеса написала специално за мъжа си и сина си, режисирала я, а режисира и друга пиеса на Елин Рахнев - там пък пак синът й играе с БРАТ Й - небезизвестния Христо Шопов ("Вчера" и после - дълга успешна кариера, както знаеш, и в чужбина включително)



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 06.02.21 01:01.



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.02.21 21:53



ПП - ама дай някой статус на въпросната джурналистка де! Простотиите на Ниновая що да ги чета?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Предизборна тема )))))))) [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.02.21 21:56



о, не, миле, мисля, че грешиш с това, че не й издържат нервите.
то това е едно перде, груба, агресивна и безпардонна селяндурка.
нормални човешки емоции няма, то е първично.

отвратително същество.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.