Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Какви времена...нови  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано15.11.20 11:40



настанаха - нито да се похвалиш, нито да се оплачеш. За това място става дума.
Първо да е честита радостта на Лоли и Нут! Това за мен са най-важните новини!
Второ: радвам се, че Мила е на оправяне! И аз въпреки умерения ми скептицизъм съм
гепила К19. За щастие, явно леко го минавам - най ме тормози липсата на обоняние. С другите симптоми се справям - болки в кръста, в прасците. Температура не вдигам, този симптом съм го отстъпила на мъжа ми.

Светла памет на Анбра!


Целувки на приятелите и бъдете готови да жънете бури, ако посеете ... разни работи.



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 11:51



Леле и теб почваме да те дебнем сега...



Рапортувай по-често за състоянието ви (очевидно и съпругът е "в кюпа"...)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.11.20 12:35



е какво обоняние при рибите ("fish")


По отн. на симптома кръст - аз съм ковиден от 10-ина години насам, къде ще се мериш с мен!

Айде, майтапа настрана, явно няма да оставяш без надзор мъжа си и да се оправяте без изненадите, на които е способна гадинката.



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор aiumi ()
Публикувано15.11.20 12:42



Времената са си както винаги -
докато умните се наумуват -лудите се налудуват :)))

Скорошно оздравяване на теб и на съпруга ти :)



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.11.20 12:49



Радвам се, че леко го минаваш, стискам палци.





Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано15.11.20 12:49



Я кой се появил, най любимата ми клубарка.


Първо си помислих, че нещо хубаво ти се е случило и искаш да споделиш.....уви...
Добре, че го караш леко.
Искам да те попитам за spype ти дали работи, да не си му сменила името?
Преди врееме ти пратих съобщение по skype и нищо..
Аз за сега нямам fb
Прегръдки



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.11.20 13:00



Бързо оздравяване ине подценявай загубата на обоняние. Това може да се окаже доста упорит симптом и до сега има само теории за терапия.

Доколкото разбрах става дума да се упражняваш с мириса на различни неща(подправки), които по принцип знаеш как миришат.



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.11.20 13:05



гуш и цунк



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.11.20 13:17



Фишкеее, радвам се да те видя! Радвам се още повече, че сте добре с момчето. Макар че него съм го виждала само веднъж сигурна съм, че ей сега да го зърна, ще позная.

За обонянието-не се тревожи. Моят син е с хроничен синузит и некви налепи от рождение....като го питам за нещо как мирише и той ме гледа и току каже : Моляяяя??? С учудено поглед, защото би трябвало да знам вече, че няма обонянието на "нормалните" хора и се радва, че е така, в определени случаи (например в кино, обществен транспорт)

Аз живях около седмица без вкус поради стоматологична операция и жабуркането с неква вода, не я помня вече. И нищо бе, нищо не усещам. Не че знам вкуса на сламата, ама сматах, че ядех слама

. Няколко дни преди това бяхме купили сирене, екзотично, дето така и никой у дома не го одобри. И щерката смело ми заяви: мамо, така и така нямаш вкус, вземи го изяж това сирене, много е гадно, но... парЕ е давано

Така, черен хумор. Дано да те усмихнах! Гуш!



Тема Re: Какви времена...нови [re: Fish L]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.11.20 13:37



Никой не е застрахован, за съжаление. Хубавото е, че леко го караш. Бързо оздравяване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.