Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: spunk]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.11.20 22:05



Аз знам лек за такава кашлица, но не знам дали е подходящ за 90 годишни.

3 пъти на ден се дъвче парченце твърд прополис, голямо колкото грахово зърно. Сигурно може и да се смуче, След около половин или 1 час се разпада и трябва да се изплюе !! Така до излекуване, обикновено около 20 дена. Знам го от пчелари и си го практикувам. Лекува нелечима хронична кашлица, убива всички патогени. Прополисът е голяма работа.



Не се прави непосредствено след ядене, защото храната в стомаха се обвива с прополис и става трудно смилаема. Най-добре е между храненията.


Редактирано от Luchezara на 04.11.20 22:09.



Тема Re: саксън да посъветва, моля,нови [re: tartarianeyes]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.11.20 22:45



Благодаря

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: саксън да посъветва, моля,нови [re: tartarianeyes]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.11.20 22:47



Благодар

От нелекуван на младини бронхит((

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.11.20 22:50



Тя мед да е види, ама прополиса може да е всякак

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: Здрасти, клуб!нови [re: MilaO6]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.11.20 23:23



Бързо оздравяване! Аз практикувам много горещ душ и 2 аналгина, които за кратко качват температурата до над 38-39 градуса (вирусите не деянат на висока температура)- изпотявам се обилно 2 пъти и край. Тази зима ме гепи сефте от 25 години грипа, обаче бях на път за Старосел и се възползвах от сауни и прочие 4-5 пъти за по 1-2 минути. На другия ден бях като нов.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.11.20 23:25



+1 за прополиса; още и мед с пчелен прашец и орехови ядки: по 1 лъжица на гладно сутрин и вечер.



Тема Re: Здрасти, клуб!нови [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.11.20 00:32



Може, да. АЦЦ 600 също. Като го давам е по 1 прахче дневно, но съм виждала рецепта от ,,Пирогов", в която е предписано даже 2 пъти по 1.
Зависи от конкретния случай. Но пак беше за КОВИД.



Тема Re: саксън да посъветва, моля,нови [re: tia9]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.11.20 00:43



Пазя се.


Много мили думи, и тези на Тарти и Тузлия.



Тема Re: саксън да посъветва, моля,нови [re: spunk]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.11.20 00:58



Ти си написала по-долу. За бронхита.
Хроничният бронхит е честа причина за кашлица. Той води до развитие на белодробен емфизем и двете заболявания образуват т.нар. ХОББ (хронична обструктивна белодробна болест), чиято характерна черта е също кашлицата.

Има и други причини за кашлица, разбира се, напр. тази от сърдечен произход, но трябва да се направи диференциална диагноза между двете. По-скоро щом е дългогодишна, се дължи на първата причина.



Тема Re: саксън да посъветва, моля,нови [re: saksun]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.11.20 08:58



Да си здрава, заслужаваш това отношение.



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.