Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: tia9]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.11.20 10:32



С какво смяташ?
Нещо да не е повредено сметалото?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 06.11.20 10:33.



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано06.11.20 10:35



Мила, пожелавам ти скорошно оздравяване!

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано06.11.20 10:36



Скоро да оздравееш!

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: alisalisa]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано06.11.20 11:50



Снощи беше поредната криза. Температурата рязко и неочаквано се качи на 38,5, въпреки ефералгана, упсарина и прочее температуропонижаващи... съзнание не съм губила, но бях на границата. Кашлицата и тя е ужасна и не се повлиява от илачите - 4-5 вида сиропи, таблетки, пластири. Спаснична и хваща на пристъпи и почне ли веднъж, няма спиране. Тя е и причината за затрудненото дишане...

Днес, Слава Богу съм по-добре, температурата спадна под 37, но кашлицата от време на време си ме връхлита. Сили нямом никакви. Лежа полуседнала, полулегнала на 4 възглавници, защото в легнало положение кашлицата се увеличава и дишането затруднява...

Кажете му на сенилния пътник, че тестът го изисват задължително, за поставяне на диагноза, за да са сигурни, за какво те лекуват, за болничния също, отделно за карантина и пр.

От РЗИ вече се обаждаха, записаха лични данни, адрес и пр....

Редактирано от MilaO6 на 06.11.20 12:04.



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано06.11.20 12:21



не опитвай да лежиш, по-добре полуседнала, така се диша по-лесно



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.11.20 12:42



Ало, шестата, стига си се лигавила. Най-обикновено грипче, с някакво име, независимо какво - какво толкова - по три пъти в годината хората боледуват от такива...

Ей ама значи - колкото повече остарявате - толкова по-изнежени ставате!

....



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано06.11.20 12:52



Ако се наложи втори път да го карам същото, както досега, а даже, още не е приключило и не се знае накъде още ще избие, по-добре сама да си тегля ножа, дет се вика.

И аман от всезнайковци, дето дрънкат врели-некипели, без хал-хабер да си имат за какво става дума.



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.11.20 12:44



Най-смешното е, че има и хора, чиито близки вече са изкарали корона (доказано), но леко, и те продължават да са с впечатление, че нищо кой знае какво не е. Да, вирус е, заболяване е, ама чак пък нещо по-различно от грип да е, не е.

А при мой въпрос наскоро към човек с медицинско образование, работещ не с пациенти, но в същата област, защо тогава се препълват болниците, вкл. реанимациите, и местата не стигат, получих отговор, че настаняват пациенти, защото касата сега за това плаща.

На шестата мила и на всички други болни - бързо оправяне!

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано06.11.20 12:55



Чудесно е, че днес си по-добре и една криза е вече зад гърба ти.
Хайде, от днес нататък, лека полека да минава вече.

Остави го пътника, той от трийсет години пие сода и не му минава



Смъртно опасно е да си прост.

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.11.20 12:47



За висока температура парацетамол производни и аспирин не вършат работа. Течен аналгин. Сега го продават като хексалгин. За възрастен, мисля бяха между 20 и 30 капки, то пише в листовката.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.