Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема мили Боже!нови [re: alisalisa]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано04.11.20 17:33



две клубарки с К19 и в тежко състояние - дано Господ ги опази!
А на психично болните клубари които ни заливат с личната си помия - че няма ковид вирус...
да се скрият някъде и да замълчът по темата!





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.11.20 17:36



Прилича на сезонен грип.
Сутринта чух по ТВ, доктор някакъв, който ни "успокои", че все още няма сезонен грип и ако имаме неразположение ... значи е К19




В такива моменти много ми се иска да имаме директен контакт със студиата и да ги гърмим

Не разбирам хората, които вероятно изпитват оргазъм да снесат нещо, от което да ни стане гадно, още по-добре да се гътнем

Хипохондрици -бол!



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: alisalisa]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.11.20 17:40



3 сме, но едната не е пожелала да се обяви публично. Безсънна не знам дали си е направила тест. Докато нямаш официално положителен резултат, не те водят за болен от ковид, а и от друго да е, не им се занимава с тебе...



Тема Re: Здрасти, клуб!нови [re: MilaO6]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.11.20 17:54



Добре, че писа, откакто драсна, че ти е зле, сканирам клуба за новини.

сега за ефералгана: не знам откога и колко често го пиеш, но никак не е добре парацетамол да се взема продължително време. можеш да редуваш с аналгин - стандартното обезболяващо по наще болници. дори по-добре на ампули, че ефектът е по-бърз. но не по-начесто от 6 часа, че и с него не е добре да се предозира.
и много течности!!!

драсвай когато ти попросветва, хем е полезно да се знае от първа ръка как протича гадостта. здравната ни система е ясна - майка плаче, грамофон свири и който оцелее, ще разказва.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Здрасти, клуб!нови [re: alisalisa]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.11.20 17:56



Това за ефералгана ми го казаха вече, пробвах да замествам, ама другите ми идват твърде слаби... А ефералган вземам 1 на ден, най-много 2 пъти, да мога да подремна...



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.11.20 18:03



така.
разбрахме се, по две думи.
дето вима спунки, като не можем да общуваме с близки нормално, да си общуваме тука.
отварям скоба, за тия, които ще тръгнат да ми противоречат - да мълчат.

миле бе, слушай лечебни честоти, отпуска, особено има за дишане една, ако изкаш, ще ти дам линк.
много силно те прегръщам.


научи се да чакаш

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.11.20 18:06



давайте бе, тарти, кой каквото знае, да дава... ще пробвам всичко наред. Човек не знае от какво ще му подобрее... Пък ако не помогне, няма да навреди...



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: Bezsynna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.11.20 18:06



и ти, безсънна девойко, обаждай се и ти.
виж какво писах на мила за честоти.
и мисля за вас, за всички всъщност мисля.

хайде, до писане.




научи се да чакаш

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.11.20 18:07



Сутринта чух по ТВ, доктор някакъв, който ни "успокои", че все още няма сезонен грип и ако имаме неразположение ... значи е К19


Някаквият доктор да го духа! Първата работа на кекавите ми племенници като тръгнаха на училище беше да лепнат някакъв грип и да го натресат и на родителите си. Туй през септември в Пловдив насред жегите и слънцето. Те си знаят наизуст симптомите на всички възможни грипове, изкараха и този за няколко дни. Нямало било грипове, да, бе.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Здрасти, клуб!нови [re: MilaO6]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.11.20 18:07



Пише рецепта, снима я и я праща във вайбър.....или каквото там, признават я всички аптеки. Да минава бързо тая гад.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.