Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: snowprincess]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.11.20 16:13



прави това, което искаш, Алиса
когато АЗ смятам нещо за важно
ето това е целият проблем. Аз искам, аз решавам, аз така съм преценила. Жив егоизъм. Не, не е позиция, а агресивен егоизъм. Помоли те Уникалната да спреш, поне в нейната тема, но не, трябваше да я заключи. Сега те моли Алиса, съвсем учитиво, пак не, трябва да съсипеш и тази. Наистина ли смяташ, че като напишеш нещо 100 000 пъти и ще стане истина? Ще убедиш останалите? Ами не, чиста проба инат и егоизъм. Вероятно и това ти е проблема с маските, "аз искам, аз, аз, аз".......за теб другите просто не съществуват. Интересно ми дали това заливане тук ти носи нещо? Виждаш боец в огледалото??...........глупости

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: snowprincess]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.11.20 16:19



Туарегите си ходят забулени до гроб, па нищо им няма.
Доскоро, а може би и до днес сред тях имало такива, които не са виждали стълбище или врата.
Или пък, призовани в армията се чудели как да облекат униформата...
И кой би казал, че не са свободни?



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: tia9]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.11.20 17:03



Нямам астма.. имам нещо като астматични смущения.. Ама то е на психична основа .. а и виж какво писа Лира за шефката и.. аз нямах задух зимата, но беше точно същото .. горещи въглени в дробовете..

Предполагам, че и това е допринесло.. купих си тук едни билкови таблетки.. пък да видим.. жената от аптеката ми поръча някакъв чай.. ще се оправя , благодаря





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: sladunka medunka]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.11.20 17:40



Аз си мисля, че ако на някой му е зле, той има нужда от помощ на място и едва ли му е до писане в дира.

Така. Пуснала съм тема, персонално адресирана до Мила. Защото ме интересува здравословното състояние на Мила, също и на Безсънна. Нито двете клубарки са примяцали да ги лекуват и да им помагат тук, нито точно тази моя тема е най-подходящото място всякакви скучаещи тетки да си продават фасоните.

Темата ми има само една цел: молба към болните Мила и Безсънна, когато могат, да драсват по някой ред как са. И всеки, когото наистина се интересува как се чувстват и има какво да им каже или да сподели за свои и на близки болежки, е добре дошъл. Останалите - не сте.

Напусни темата, ако обичаш.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: parvaty]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.11.20 17:55



Моля, пиши в темата?
И за Ковид, и за патологията, световната, пандемията?
Как можем да се предпазим от тях?
В такива моменти имам нужда от различни мнения, за да формирам своето.
Благодаря!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.11.20 18:12



"Така. Пуснала съм тема, персонално адресирана до Мила. Защото ме интересува здравословното състояние на Мила, също и на Безсънна. ..
...
Темата ми има само една цел: молба към болните Мила и Безсънна, когато могат, да драсват по някой ред как са."


Опцията "Бележки" не ти ли работи персонално?
В темата Мила и Безсънна казаха как са, ти какво не разбра?

"Напусни темата, ако обичаш."
Няма вид на молба, и като отделно изречение, и като общ смисъл на от теб написаното цяло.
С каква цел се опитваш да я ограничиш в правото и да изразява мнения във всяка тема в този форум?
Да не е заразена?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: alisalisa]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано07.11.20 18:41



Не се вдетинявай,ако обичаш!



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: snowprincess]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.11.20 19:08



Жена. Аман!



Тема Re: сноуи,нови [re: tartarianeyes]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.11.20 19:19



Може да сте се разбрали каквото и да е, великите, недосегаемите, уникалните свободолюбци никога няма да се съобразят с "масата:/


Шот са 'ноо яки.
Това е един от моментите, доказващи, че няма бог.
Ако имаше, той задължително би имал чувство за хумор. Сещаш се. Ама няма. Бог, не ч за х.



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.11.20 19:22



Лъже, платена е от мафията (ирония).
Евала на жената. (искрено).




Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.